Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 64 sonuç

Konu: Turksportal.Net Taraftar Ses Paketi

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

aynen bendede tezahüratlar çıkmıo ve yamadaki match_events dosyasını koplşayaınca maç açılmıo donuo mecburen eskisi ile oynaan zorunda kalıorm sanırım sorun burda
    Bir üyemize özel mesaj yolu ile hakaret & küfür ettiği gerekçesiyle süresiz uzaklaştırılmıştır

yardm edck biri yokmuuu ???

Arkdaşlar maçta baştan son tezahurat olmuor önelikle bunu bunu belrteyim. Bilgisayar otomatik olarak ayalıor ne zama tezahuratların çalacağını. Özellikle gollerden sonr başlıyor.

duu666 özelden msn adresini at bakalım seni srununa.

KORNy
    sende özelden msn adresini at.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by duu666 View Post
    ya arkadaşlar çalıştramadm denildigi gibi yükledm ama maçta sesler çıkmıo bi yardmm pls ??
    +1 ayni sorun bendede var.
    Ilk once maca girmeden hata verdi sonra devam ettim maca girdim valencia ya karsi oynuyorum ama bi tezahurat felan duyamadim

bende en az 5 mac oynadim Fenerbahce ile normal tezahuratlardan baska hicbirsey yok....

ee kota dolmuştu bugüne kısmetmiş indirdim önce winamp ta dinledim bakalım oyunda nasıl duracak

bu arada West Ham da var oan çok sevindim..

bir takım için eklenen tezahuratlar her maçta yapılıyor mu?

yamayı test edipte yayınladım. Bende sorunsuz şekilde çalışmıştı ama bazı arkadaşlarda neden çalışmadığını anlamadım.

Genelde her maçta yapılıyor. Oyun tezahuratların ne zaman yapılacağına rastgele olarak karar veriyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Bende Bir değişiklik yok yine aynı

hamburg yokmu ben goremedımde

fm de hamburgum ondan soruyorum

Quote Originally Posted by turan gultekin View Post
    hamburg yokmu ben goremedımde

fm de hamburgum ondan soruyorum
    Hamburg yok sadece listedeki takımlar var...

ben söylenilen yerlere koydum aam oyuna girerken match event ile ilgili hata verdi oyuna devam ettim maç başlarken sound hatası verdi ve sessiz bir şekilde maç oynandı bunu nasıl çözebilirim?

events.cfg nin yedeğini aldıysan orjinal events i kopyala match_events klasörünün içine. events dosyasını not defteri ile aç ve en alt satırına match_sounds.cfg yaz kaydedip çık. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bunu denesin...

saol dostum güzel olmuş ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

aynı sorun dvm ediyor maçta ses gelio gidio sora yine gelio tezahürat yok ses sadece gidip gidip gelio
    Bir üyemize özel mesaj yolu ile hakaret & küfür ettiği gerekçesiyle süresiz uzaklaştırılmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

ark.lar bu paketi indiripite çalıştıran var mı herkeste sorun var galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

yorumlara bakilirsa kimsede calismamis.

Beyler bi el atin suna kotadan artirdik 243 mb indirdik hic bi deisiklik yok hata verio dene herseyi harfiyen yaptim. Bosa mi gidicek 243 mb lik sey :s

Quote Originally Posted by ibo View Post
    events.cfg nin yedeğini aldıysan orjinal events i kopyala match_events klasörünün içine. events dosyasını not defteri ile aç ve en alt satırına match_sounds.cfg yaz kaydedip çık. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bunu denesin...
    Hata veriyorsa ne yapacağınızı burada belirtmiştim zaten... Hala da çalışmıyorsa yapabilecek bişeyim yok...

Ben yükledim.Bir sorun yok.

abouu Lınklere bak saolasın ellerıne sagLık ındırıcem hepsını

bende bu hatayı veriyor sonrada devam ediyor şuana kadarda sadece real madrid maçında duydum 2-0 öndeydim deplasmanda real madrid tarafatarı coştu 2-2 bitti maç ama şu hata giderilse tam süper olacak emeğine sağlık

hatanın görüntüsü:

OmErCaGaTaY Misafir

Çok kapsamlı bir çalışma olmuş teşekkürler

Quote Originally Posted by ibo View Post
    İnşallah olur akşam deneyeceğim..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Olmadı yaa

Bende de bu hatayı verdi:
    http://img125.imageshack.us/my.php?image=hatacj8.jpg

Şimdi match_events.cfg yazıp events sonuna eklemekten başka birşey yapacak mıyım?
    Başına, sonuna birşey yazılıacak mı başka..?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kimse bakmıyor mu buraya yahu !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by Driver View Post

hatanın görüntüsü:
    Bu hata sadece oyuna girerken çıkıyor dimi ?

Hataya tamam deyip , başlat menüsüne attığı oyundan oyun simgesine tıklayıp girince oyuna; sesler gayet düzgün çalışıyor.

O girişteki hatada, kod hatasından falan galiba..

Orası düzeltilse, birşey olmaz galiba.

Quote Originally Posted by noescape85 View Post
    Bu hata sadece oyuna girerken çıkıyor dimi ?

Hataya tamam deyip , başlat menüsüne attığı oyundan oyun simgesine tıklayıp girince oyuna; sesler gayet düzgün çalışıyor.

O girişteki hatada, kod hatasından falan galiba..

Orası düzeltilse, birşey olmaz galiba.
    Oyun devam etse bile maça girmeden önce bir daha hata veriyor.

Ama yüklü oyunu load ederken yarıda kesilip bu hatayı verdi ve oyun kapandı...

Bende de maça girmeden önce oyun takılıyor,yapan arkadaşda denemiş öyle koymuş ama bi sorun var ki bu kadar kişide birden sorun oldu bi kontrol etse fena olmuycak...

Episode 13 Misafir

evet bendede aynı sorun oldugu için kullanmıyorum

vallahi arkadaslar bende yukledim sizin soylediginiz gibi oyunda hata vermiyor maclari yapiyorum ama ses yok ne yazikki
    gitti 250 mb...

Evet arkadaşlar bendede maça tam girecekken 6-7 dakka bekliyor sora maça giriyor seslerde ise uğultudan başka hiç bişey yok "ughhhhhhh","yeahhhhhhhh" gibisinden boşu boşuna 240 mgb gitti kotadan çözümüde yok...iyi bakalım...

Bende yuklemistim ancak yukledikten sonra load game olarak oyun acinca ilk maca cik zor cikiyor, uzun sure tepkisiz kaliyor oyun. Eski sesler cikiyor ayrica, gidip geliyor sesler

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri