1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Fm Exe Bozuk Dosya

Default Fm Exe Bozuk Dosya

fmd eki kayitli oyunum acilio ama fixtur yok ilerlemeye calistim ocaktan haziran kadar gittim mac yok oyun bozuldu gorev cubugunda sag altta yazi cikio

document and settings/.../appication data /sport interactive/fotbal maneger 2007/temporary/fixtures 2008 cmt dosya ve dizini bozuk bozuk ve okunmaz durumda lutfen chkdsk hizmet programini calistir dio ne yapmalyim lutfen yardim edin simdiden tesekkurler

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

anladığım kadarıyla football manager dosyalarında bozulma olmuş. yapacağın şey football manager 2007'yi komple kaldırıp yeniden kurmaktır diye düşünüyorum. bi dene istersen...

Nesil
    2006
    Yer
    Anamur Otobüs Terminali/ANAMUR ZAFER

ya hmn hmn bndede aynı sorun var.oyun oynarken pat die çıkıo C : program files:sports interactive hatalı dosya mı bozuk dosyamı bşy dio
    oyunu komple sildm yükledm bi faydası olmuo.lütfen yardımcı olun ark. ya

oyunda bisey yok ben'm kayitli oyun acilio kaydetmio diger oyunlarimda bi sorun yok ama kayit edilemeyen oyunumda 2008 ocaktan itibaren fixtur yok

diger oyunlarimda bi sorun yok ama 2008 e gelince yine ayni hatayi yapar die korkuyorum acaba 2008 egelince yine ayni hatayi verir mi _-

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Sanırım Oyundaki fixture dosyaları zarar görmüş. Çağrının dediği gibi tekrar kurmanız belki işe yarayacaktır..

simdi girdim oyuna acildi fixturu gosterdi ama oyun kaydedilmio bu seferde fm-exe bozuk dosya diyo

Nesil
    2006
    Yer
    Anamur Otobüs Terminali/ANAMUR ZAFER

ya durup dururken bu fmn.exe nasıl bozuluo anlamıorm ya

aynı sorun bende de oldu ya.. çözemedim henüz.. yok mudur bir yol bilen?

Mesaj Yetkileri