Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 108 sonuç

Konu: FM Modifier 2.12 Burda! 7.0.2 Uyumlu

en büyük özelliği nedir bu modifierin?

ilk linkteki dosya bozuk indirdim arşiv hasarlı dedi..
    rapidshare yide ben sevmiyorum

alternatif link ßuyrun

3. Default

oyuncu ozelligini yukselttin zaman belli bir sure sonra ozellikler eskisinden daha kotu hala gelio benden solemesi

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by emrecants View Post
    teşşekkür etmen yetrli sağol
    Teşekkür Ederim Kardeş Emeğine SağLık SağoLasın..!

Bu oyunda iyice aşırıya kaçan sakatıkları düzeltmek için kullanıyorum,vicdanen rahatım bu hile sayılmaz

modifiyeyileri solesen daa ii olurdu?

7. Default

free transfer nasil yapiliyor yardim ednin bana burada indirilen programlari nasil kuracam

usrobotics Misafir

cok guzel bir program bi kac pozisyonu degistirdim bi de sakatliklari duzelttim bilgisayardan tumden sildim walla onu bunu yapayim derken aliskanlik yapar bu D
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yav bi de bunda takim degistirme yok yani oyuncuyu bi takimdan diger takima atamiyorsun

arkadaslar var demiste soyleyim oyle bi ozellik goremedim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by erhan8 View Post
    online oyunda kullaniliomu we digerleri gorebiliomu arkadaslar
    olur tabiki sonucta save game editoru

Dostum ben indirdim fakat calistiramadim bi yardimci olursan sevinirim

arkadaşım hile mile bi oyunu oynamak zevkse ve insanlar böyle zevk alabiliyorsa bırakın eleştirmeyi paylaşım için arkadaşa teşekkür edin .
    TEŞEKKÜR EDERİM.Senin gibi Fm`ciler varken insan oyun opynadığını unutmuyor.
    Not: Eleştiren arkadaşlar tamam FM bağımlılık yapar ama lütfen gerçek hayattan kopmayın! FM SADECE BİR OYUNDUR, AMA DİĞER OYUNLARDAN FARKI GERÇEKÇİLİĞİ VE DEĞİŞMEYEN FELSEFESİDİR.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

Paylasım İcn TEsekkürler Ama Bence Kullanmayın Cünkü Bi Takıldınızmı Bi Daha Bırakamazsınız Ben Önceden Kullanıyodum Her Macı Kazanıyodum Ama Anladımki Hic Bi Zevki Kalmıyo Bence Hilesiz Oyunu Bi Deneyin Gercekten Cok Zevk Alacaksınız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saolasın sakatlıklar için gzlbirşey....

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

Talking

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    saolasın sakatlıklar için gzlbirşey....
    Evet İste Hileli Oyunun Baslangıcı İlk Önce Bende Boyle Demistim Ama Daha Sonra Neler Yaptıgıma İnanamadım

tamam kurup denıcem ellerıne sagLık bazı futbolcuları cok kotu yapmıslar bı kac ozellıgını duzeltmek lazım meseLa appiah bı tane 15 yok adamda fiziksel ozellıklerı yuksek ama pas uzun sut falan cok kotu yanılıomuyum sızce?

arkadaslar bi yardim lutfen herturlu seyi denedim ama calismiyo boyle bir sorunla karsi karsiya kaliyorum

bu siteden indirdigim degil sizin verdiginizide indirdim ama hicbir sekilde calismiyo ve hep ayni hatayi veriyo lutfen yardim

Nesil
    2006
    Yer
    -

arkadaşlar indirdin sakatlık nasıl düzeltiliyor acil tardım

ya bana bi yardim sorunuma derman olacak yokmu arkadaslar

sanirim versiyondan oluyo..bende 7.2 yok çalışmamıştı

Quote Originally Posted by mehty185 View Post
    ya bana bi yardim sorunuma derman olacak yokmu arkadaslar
    loada bas sonra arama butonuna herhangi bir şey yaz olmuomu?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    arkadaşlar indirdin sakatlık nasıl düzeltiliyor acil tardım
    varsayalımki ümit karan sakat düzeltmek istiosun
    o zaman arama butonuna galatasaray yaz sonra karşına çıkan pencereden galatasarayı seç sonra sağ taraftan teama bas sonrada sağ üst taraftan 2 kez heal teame bas bütün takımın sakatlığı düzelicektir

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

ben olsam sizin yerinizde bu programı kullanmam oyunun zevki kaçıo önüne gelen adamı alıon önüne gelen takımı yeniyon ne zevki kalıoki
    I'm back...

yaw a§Lında hıcßir faydası yok ozeLLikLerini yükseLttım oyuncuLarımın hepsının ozeLLıkLerı dusus donemını ya$adıgı zaman eskısındende kotu haLe geLdı normaL olarak kaydetme yok sadece antremanda bırden yukseLıo gıbım gozukuo sonra bırdende dusuo

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bu saveli oyunu değiştirirken fm oyunu açık olsa olur mu? nasıl yapacağız? değişiklikten sonra mı oyunu açacağız???
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oyuncunun mevkisi niye değişmiyor özellikleri değişti ama mevkisi düzelmedi.??? yardım eden var mı?

Quote Originally Posted by asdMB View Post
    yaw a§Lında hıcßir faydası yok ozeLLikLerini yükseLttım oyuncuLarımın hepsının ozeLLıkLerı dusus donemını ya$adıgı zaman eskısındende kotu haLe geLdı normaL olarak kaydetme yok sadece antremanda bırden yukseLıo gıbım gozukuo sonra bırdende dusuo
    Sana katılıyorum ama ben bir keresinde bir oyuncunun ca sını pa seviyesine getirdim yani özelliklerini tek tek o düzeye getirdim ve kaydettim ve özelliklerinde düşüş olmadı. Mesela ca sini ve pa sini 180 yapıp kaydettim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by fatiherkol View Post
    bu saveli oyunu değiştirirken fm oyunu açık olsa olur mu? nasıl yapacağız? değişiklikten sonra mı oyunu açacağız???
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oyuncunun mevkisi niye değişmiyor özellikleri değişti ama mevkisi düzelmedi.??? yardım eden var mı?
    Zaten programı oyunun açıkken kullanabilirsin. Oyunu alt ve tab tuşlarıyla aşağı indir programı çalıştır ve load a bas değişikliklerini yap. position kısımından istediğin mevkileri 20 yaparak ayarlayabilirsin.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mehty185 View Post
    arkadaslar bi yardim lutfen herturlu seyi denedim ama calismiyo boyle bir sorunla karsi karsiya kaliyorum

bu siteden indirdigim degil sizin verdiginizide indirdim ama hicbir sekilde calismiyo ve hep ayni hatayi veriyo lutfen yardim
    Arkadaşım sanırım sorunun çözüldü programında bi sorun yok resimden anladığım kadarıyla bende de öyle yazıyor go yazan yerin yanına aradığın oyuncuyu yaz go ya bas ve değişikliklerini yap. Benim asıl sormak istediğim programın türkçe onu nerden buldun keşke benimkide türkçe olsa

oyunumu berbat etti ama benim hatam oyunculların özelliğini yükseltip dendim ve otomatik save attı özellikler sonra aniden düştü hepsinin eskisinden daha berbat hale geldi kısacası save im gitti aman dikkat edin yada birisi neden düştüğünü sölerse sevinirim eskisindende kötü oldu yani

Quote Originally Posted by redge View Post
    oyunumu berbat etti ama benim hatam oyunculların özelliğini yükseltip dendim ve otomatik save attı özellikler sonra aniden düştü hepsinin eskisinden daha berbat hale geldi kısacası save im gitti aman dikkat edin yada birisi neden düştüğünü sölerse sevinirim eskisindende kötü oldu yani
    Ben bu soruna şöyle bi çözüm buldum önceki mesajımda da yazmıştım oyuncunun özelliklerini yükselttikten sonra ca sını ve pa sını aynı orana getirip save yap. Düşüşün nedenin bu oldugunu düşünüyorum özellikleri çok yüksek bi oyuncunun ca düşük olmaz eger düşükse özellikleri ca sına uygun bi hale geri düşer

Question

ya kullanıosun ozeLLıkLer guseL arada 2 ay gecıo ozeLLıkLer cofff!!!
    eskısındende kotu oLuo sadece ozel yetenek dusmuo onu yukseLtın derım ama baska ozeLLıkLer eskısındende kotu haLa bu sefer futbolcunun ozeLLıkLer artısa gecıo +5 +6 dususe gecıo gene -5-6 berbat bısı yanı ama pozısyon wermek ıcın we mewkıLerdekı ozeLLıkLerı ayarLmak ıcın cok guseL
    sert sut pLase sut vs vs hea bıde sakatLık duzeLtmek moraL duzeLtmek falan
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Saboteur View Post
    Ben bu soruna şöyle bi çözüm buldum önceki mesajımda da yazmıştım oyuncunun özelliklerini yükselttikten sonra ca sını ve pa sını aynı orana getirip save yap. Düşüşün nedenin bu oldugunu düşünüyorum özellikleri çok yüksek bi oyuncunun ca düşük olmaz eger düşükse özellikleri ca sına uygun bi hale geri düşer
    ca - pa nedır
    ben bılmıorum nerden bakıLıo??

valla o dğeilde save li oyun gitti ona yanıyorum liverpoolla

Quote Originally Posted by asdMB View Post
    ya kullanıosun ozeLLıkLer guseL arada 2 ay gecıo ozeLLıkLer cofff!!!
    eskısındende kotu oLuo sadece ozel yetenek dusmuo onu yukseLtın derım ama baska ozeLLıkLer eskısındende kotu haLa bu sefer futbolcunun ozeLLıkLer artısa gecıo +5 +6 dususe gecıo gene -5-6 berbat bısı yanı ama pozısyon wermek ıcın we mewkıLerdekı ozeLLıkLerı ayarLmak ıcın cok guseL
    sert sut pLase sut vs vs hea bıde sakatLık duzeLtmek moraL duzeLtmek falan
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

ca - pa nedır
    ben bılmıorum nerden bakıLıo??

Arkadaşlar özellikler düşer tabikii özelliklerii yükseltmeden önce Current Abilitiy ve Potential Abilitiy'i 200 yapmanız lazımm Current Abilitiy ve Potential Abilitiy'e İnfodan ulaşabilirsiniz.

29. Default

sakatlik icin kullanin hic acimayin bi gunde 5 tane adam antremanda sakatlanirmi ya bu kadar abartilmaz ki sakatlik bu oyunda sakatliklar illallah dedirtiyor cok sacma.

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

eger transfer falan varsa iyi bisey cunku kayitli oyun dewam ederken ani futbol guncellemeleri yapabilirsin dunya da cunku dewamli degisiyor piyasa transfer v.s

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri