Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 108 arası toplam 108 sonuç

Konu: FM Modifier 2.12 Burda! 7.0.2 Uyumlu

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by 16,5_İnegöl View Post
    Kardeşler güzelce yaptım bazı oyuncuların özelliklerini yükselttim,bir maç yaptım ama özellikler tekrar düştü,yorgunluktan dolayı olabilir mi,yine kondisyon yükselince yaptığım güçler yerine gelir mi?
    Abi PA lar (potential ability) ve CA (current ability) bunları 200'er yapıp dene birde.

Tamam kardeşim öyle deniyeyim birde.

Özellikleri sonradan düşenler için öneri:

Yapacağınız editlemeyi oyunun oto kayıt zamanına 1 gün kala yapın.
    Modifier ile editleme yaptıktan sonra oyunu kapatmayın.Oyun kaydetsin sonra çıkın. Modifieri kapatın e oyuna tekrar girin. Sorununuz düzelecektir. Bu işlemlerden sonra yardımcısınız antrenman bildirimlerine kadar fm modifier ile editleme yapmayın ve özellikler yeirne otursun.
    bu yöntem yüksek oranda verin verecektir. Çok düşük ihtimalle de olsa özelliklerin düşme ihtimali var. Fakat anrenman bildiriminen sonra düşmüyor. Ayrıca Fm modifier ile koçlarınızı, takımları ve kendi profilinizi de editleyebilirsiniz.

Sağol kardeş.

Quote Originally Posted by MaviAlize View Post
    Özellikleri sonradan düşenler için öneri:

Yapacağınız editlemeyi oyunun oto kayıt zamanına 1 gün kala yapın.
    Modifier ile editleme yaptıktan sonra oyunu kapatmayın.Oyun kaydetsin sonra çıkın. Modifieri kapatın e oyuna tekrar girin. Sorununuz düzelecektir. Bu işlemlerden sonra yardımcısınız antrenman bildirimlerine kadar fm modifier ile editleme yapmayın ve özellikler yeirne otursun.
    bu yöntem yüksek oranda verin verecektir. Çok düşük ihtimalle de olsa özelliklerin düşme ihtimali var. Fakat anrenman bildiriminen sonra düşmüyor. Ayrıca Fm modifier ile koçlarınızı, takımları ve kendi profilinizi de editleyebilirsiniz.
    arkadaşım kusra bakma anlıyamadım tam biraz daha açık anlatabilirmisin

6. Default

kardeş nasıl kullanılıyor

mukemmel birsey calisiyor benim versiyon 7.0 prgram ise 7.02 misler gibi calisiyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrica diyelim topcunuz sakatlandi. hemen topcunun adini aratin ve injured yazan yerdeki isareti kaldirin oyuncunuz iyilessin bu dosyayi paylasandan allah razi olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

paylaşım için sağol ama kullanmayacam..

Quote Originally Posted by theram View Post
    mukemmel birsey calisiyor benim versiyon 7.0 prgram ise 7.02 misler gibi calisiyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrica diyelim topcunuz sakatlandi. hemen topcunun adini aratin ve injured yazan yerdeki isareti kaldirin oyuncunuz iyilessin bu dosyayi paylasandan allah razi olsun
    arkadaşım sakat oyunucuyu düzeltme işine çok sevinmişsin bende sana bişi diim aratma yerine takımının ismini yaz çıkınca tıkla kenarda TEAM var ona bas sonra sol üst köşede HEAL TEAM var ona basarsan tüm sakat oyuncalar düzelir ve kondüsyonları %100 olur sonra İNSPRE TEAM var ona basarsan oyuncuların moralleri süper olur ve unhappy yani mutsuz olanlarda düzelir

Nesil
    2007
    Yer
    EsKiŞeHiR/BoZüYüK

bu diğer patclerde de olur mu bende 7.0.2 yok malum sebepten dolayı KORSAN
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben bunu aslında kullanmam normalde ama tek bişey üzerinde kullanıyorum saçmasapan olan sakatlıklarda anladın sen onu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kayseri

Ya arkadaşlar bana biri ne olur modifier olayını açıklasın.Nasıl ükleniyor?Bununla neler yapıyoruz?Nasıl yapıyoruz?Allah aşkınıza anlaşılır ve varsa ss koyarak anlatsın...Ne olurrr?Meraktan çatlıyacam...

bencede biraz hileye kaçıyo ozamanda oyunun pek bi zewki kalmıyo ama yinede paylaşım için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Kastamonu

Ya Arkadaslar tutturdunuz bi hile yaw bunun adi uzerinde oyunn ne hilesi ogrensin millet ayrica kardesim paylasim icin tesekkur ettim

yaaw ben editörden şimdiye kadar olan transferleri yaptım.
    C:\Documents and Settings\ionki\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db
    buraya eklendi. sonra yeni oyun açtım. ama ne göreyim o pislik inamoto hala duruyo. yaptığım değişikliklerin hiç biri olmadı. yardım edin lütfen!! please help meeee!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul__.. Karizma:World Class

paylaşım için teşekkürler
    ama indirmeden önce editörden farkı nedir , onu söylermisin ?
    :tur: Multi multi hesap açtığı için tüm hesapları kapatılmıştır

bu modifier çok zewksiz yaa bi kere kullanıyım dedim sadece 3 maç dayanabildim... herşey yapay çünkü silahlı oyunlarda ölümsüzlük şifresi ne kadar sıkıcı geliyosa bu modifier de bana o kadarsıkıcı geldi hemen eski oyunuma döndüm... şuan fenerle 2011 yılındayım ve hilesiz oynamak süper

17. Default

arkadaslar ben bu programi indirdim fakat calismiyor reading data from memory please wait diyo daha sonra yanit vermiyo program bu neden oluyo acaba yardim ederseniz sevinirim bi de vista kullaniyorum ondan mi acaba

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nası kullanılıyo ss le açıklasan bi.ben hiç kuıllanmadımda :d

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri