Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 108 sonuç

Konu: FM Modifier 2.12 Burda! 7.0.2 Uyumlu

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

arkadasim bbunun turkcesi yokmu?

Yok bana gelmez yinede saol

arkadaşlar hile bağımlısı yapıyo hiç bulaşmayın bence

Quote Originally Posted by ionki View Post
    yaaw ben editörden şimdiye kadar olan transferleri yaptım.
    C:\Documents and Settings\ionki\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db
    buraya eklendi. sonra yeni oyun açtım. ama ne göreyim o pislik inamoto hala duruyo. yaptığım değişikliklerin hiç biri olmadı. yardım edin lütfen!! please help meeee!!

kardes yeni oyun kurdugunda o salak inamoto taaa munasip bi yere gidecek.. yeni oyun de ve sonra sana sorucak hangi data acilsin die..editorde hangi isimle kaydettiysen o datayi seciceksin sonra inamotoya elvada dieceksin...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    biraz da modifier hakkinda bilgi veriim..modifier tam bir hile programi da olabilir.ya da bir oyun hata duzelticisi de olabilir.kullanana kalmis...modifierin editorden tek farki kayitli oyunlari modifier den orjinal datalari ise editorden degistirmemiz.modifieri actigimizda sol altta loadi tiklariz ve o anda fm imizde acili kayitli oyunun datasini degistirebiliriz... ama oyunu acmaniz lazim modifier kullanmak icin bunu ihmal etmeyin..ben su an modifieri sozlesmelerde mevki degistirmelerde ve serdar kulbilge gibi hakki yenmis oyuncularda kullaniorum..sizce arda turan kemal aslandan kotu bi oyuncumu..ama fm yetkilileri oyle dusunmemisler ki kemal arda dan daha ii durumda oyun basinda..ardanin calim yetenegini 11 den 14 e cekmek ne kadar hileye girer soruyorum..eger update v5.2 i indirirseniz arda benim dedigimden de cok ii bi durumda olacaktir..o zaman yeni patchler yukleyip oyuncu ozelliklerini arttiranlarda mi hile yapio neyse birde sozlesme konusu oyuna bi patch yuklediniz ve r.carlos ali bilgin vs. fb ye geldi..ama dikati ceken bir nokta alex 2010 a kadar sozlesme imzaladi..ama patch de 2007 yasio...bence en dogal hakkinizdir ki bu sozlesmeyi 2010 a yukseltin yardimci olabildiysem ne mutlu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SAOL KARDEEEEŞŞŞ :d

ya peki bu modifierde yabanci siniri kalkar mi_

Arkadaşlar FM 2005 Editörünü nereden bulabilrim yardım edebilirmisiniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu modifierde takım renkleride değişiyor takım renklerini ayarlamak için kullanabilirim

Exclamation FM Modifier 2.12 Burda! 7.0.2 Uyumlu

7.0.2 Uyumlu FM Modifier İşte Linkler

BURDAN
    VEYA BURDANİndirebilirsiniz...

FM Modifier İle ilgili, sorunlarınızı isteklerinizi ve bu konu ilgili herşeyi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

CoşkuN ÖzdemiR

paylaşım için sağol ama indirmeyeceğim çünkü hile oluyo eskiden kullanıyodum ama öle zevki çıkmıyo

teşşekkür etmen yetrli sağol

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ozaman teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Hileye kaçar öyle şeyler.Tavsiye etmem...

tam olarak ne ise yario bi aciklasan_?

kayıtlı oyunlar üzerinde değişiklikler yapabiliyosun

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

oyunu bozuo ama sağol

oyuna zarar wermez sadece hile olurr

herkes hile olur diyo eger iradeniz gucluyse yararli seyler icin kullanabilirsiniz ornegin ugur boral oyunda sadece aml oynayabilio siz onu bu programla dl olarak da oynatma ozelligi verebilirsiniz bu hileye girmez daha da gerceklestirir oyunu

eywallah saol ama
    kullanmam ve
    tavsiye etmem

20. Default

paylasimin icin sagol deniyicem tabi yararli seyler icin

evet ben arda yı sola çektim böyle yapıp adam normalde solda oynuyo ama amr yapmış biz napalım

bunda dier versiyonundan farklı bişe varmı???

hyrrr yokk

Super bi program hileye bende karsiyim ama cok sinir oldugum bi takim var onu yenmek istiyorum arkadas saol boyle bi program varmidir diye dusunuyordum demek ki varmis. Birde sifirdan oyuncu olusturabilirmiyiz kendi ismimizi verdigimiz bi oyuncunun olmasi guzel olurdu herkese iyi eglenceler

Leoucwhsua Misafir

yoo biye hileye kacsin.kendi bikac ufak guncellemeler yapabilir.mesela gercekte super yetnek bi genc vardir.guncellemelerde dahil kotudur onu duzeltir.kendinizi kontrol edebliosaniz hile yapmak zorunda degilsiniz.paylasim icin saol

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Leoucwhsua'ya katılıyorum.Arada sırada ufak tefek güncellemeler olabilir.Hileye kaçmadan tabii

Bu arada paylaşım için saolasın.

yaw arkadaşlar hile derken neyi kastediyorsunuz?

Quote Originally Posted by ronnie91 View Post

Bu arada paylaşım için saolasın.
    sende sağol

paylaşım için saol arkadaşım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya arkadaşım ben bu linki indirdim ama kullanamıyorum nasıl kullanacagımı acıklayabılırmısınız

30. Default

online oyunda kullaniliomu we digerleri gorebiliomu arkadaslar

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri