1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Klasik 4-4-2 ama neler olmuş tecrübeyle?

guzel taktıge benzıo emegıne saglık

Default Klasik 4-4-2 ama neler olmuş tecrübeyle?

arkadaslar ben pek fazla konusmayacagim resimlere bakin sanirim anlarsiniz resimlerden sonra kisa bir aciklamam olacak

arkadaslar taktikte olay su eger tum resimlerdekileri inceleyim bunlari kullanmaya niyetiniz varsa
    en onemlisi ortasaha ikiliniz i cok ii secmelisiniz yani cok ii top kapma ozellikleri olmali birde pas ozellikleri tabi sonra forvetlerinizi de cok ii yukselebilen yani kafa hakimiyeti ve sogukkanliligi ii olanlari koyarsanizz olay biter sonra gelsin kornerden gollerrr
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    son resim

diger bi taktigimde soyle

ama bu taktikte biraz da gol yeme sansiniz cogaliyo cunku tum yuk tek kiside mc de toplaniyo yani top kapamazsa isler karisir ama bu taktikle de smpiyonlar ligini felan aldim

takim komutlari ayni 4-4-2 deki gibi

taktigin en guzel yani karsi defanstan donen toplari amc niz mukemmel gol olarak yaratabiliyoo... buyuk takimlara karsi bunlar chelsea felan lig takimlari degill takim komutlarinda pas i uzun .anlayisi normalden cok az defansif .tempoyu da cok yavas yapin bakin neler oluyoo ha ama burda onemlisi forvet hattinizdaki elemanin suratli olmasi bitiricilik onemli degil surati 15 ve uzeri olsun yeter .insallh yardimci olabilmisimdir

link nie koymadın indirelim
    4-3-1-2 sewdiğim taktikdir ama okları kaldırır veya bi kademe aşşağıya alırsan belki gol yemen azalır

hakkaten ya! taktigi nasil deneyecez link olmayinca.....

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

abi resimlere bakıp kendin tahmin edeceksin taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    abi resimlere bakıp kendin tahmin edeceksin taktiği
    O zaman Çin gibi oluruz.Copy - Paste ...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

abi bak adam yazmış zaten size taktik yok diye
    "arkadaslar ben pek fazla konusmayacagim resimlere bakin sanirim anlarsiniz resimlerden"

arkadaslar siz baya komiksini anlasilan ama neysee :
    resimler baya hosunuza gitti sanirim hani su hic bakmayi ve taktigi anlamayi denemediginiz resimler.

usengec arkadaslar icin iki taktik ve uyguladigim antrenman programlari

http://rapidshare.com/files/19083575/taktik.rar.html

Nesil
    2006
    Yer
    Türkmenistan

guzel taktik

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

teşekkürler

pas türünü uzun yaparsan daha çok kontra atağa kalkarsın daha çok gol atarsın

arkadaslar umarim isinize yararr onerilerim.. gosterdigim sezonun sonunda sadece super lig de 116 gol attim 111 averajim vardi. sampiyonlar ligini yenilgisiz finalde real e 3-1 takarak aldim. toplamda 3.7 gol ortalamasi yaptimm .
    insallh sizede kismet olur.mac in ilk 10 dk sinda 4 gol attigim cok takim olduu...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by iso0606 View Post
    arkadaslar umarim isinize yararr onerilerim.. gosterdigim sezonun sonunda sadece super lig de 116 gol attim 111 averajim vardi. sampiyonlar ligini yenilgisiz finalde real e 3-1 takarak aldim. toplamda 3.7 gol ortalamasi yaptimm .
    insallh sizede kismet olur.mac in ilk 10 dk sinda 4 gol attigim cok takim olduu...
    abi sen aşmışsun yaa 116 gol masallah

taktiği inceledim taktik iii zaten 1166 gol atmışsın 111 avarajın var e daha ne istiyoruz

282 kisi girmis konuya 10 kısı msj yazmıss ne dıyeyım.taktigi kullananlar nasıl etkiledigini yazarsa sevinirim.

yokmu yav kullanan taktıgı

Nesil
    2006
    Yer
    -

saol........

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

baya iyi başarıların devamını beklerimm

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

ben denedim super bi tactic...

alemde seni tanırım kardeş!!şimdiye kadar gördügüm en baba taktik.en az 100 taktik denedim ama seninki gibi babası yoktu.saol..

iyi gorunuyo denemek lazımmm

taktiğinin aynısını fb de uyguluyom lig başına 14 golü geçmedi amcyi kaydırıyom biraz ama oraya kerlon forvet g.ünal ve kezman defans göbek yobo luizao

insallh arkadaslar taktık sızdede tutmustur gelıstırmeye calısıyorum bu aralar devamı gelecek incelikler icin pm atabilirsiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İyi görünüyor. Hemen indirip deneyeceğim. Deneyince yorumlarımı yazarım.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by ronaldinhocem View Post
    link nie koymadın indirelim
    4-3-1-2 sewdiğim taktikdir ama okları kaldırır veya bi kademe aşşağıya alırsan belki gol yemen azalır
    Link koymak yasakta o yüzden..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben çok beğenmedim. 2-3 maç kullandım 1 galibiyet bir mağlubiyet. Sunderland'e yenildim. Manchester Utd ile.

güzel taktik eline sağlık

usrobotics Misafir

biri bana bu basligi aciklayabilir mi

baslıgın neresını anlamadın onu ben anlamadım... yada nasıl bir başlık hoşuna gider
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Ben çok beğenmedim. 2-3 maç kullandım 1 galibiyet bir mağlubiyet. Sunderland'e yenildim. Manchester Utd ile.
    kardes bır sure dene derdim yani taktik oyuncular tamamen yerine alısınca super oluyor ama sen bilirsin genede.. ben ıkıncı lıgden super lıgın en ii takımlarına kadar denedim hepsinde ii sonuclar verdii belki ilk zamanlar liderle aran açılıyor fakat sonra hepsine yetişip fark atıyorsun moral bozmamak lazım en bastan

Mesaj Yetkileri