Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 63 sonuç

Konu: SI games forumlarında beğenilen antreman

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Oyuncular az aerobik yapıyor. Hız ve hızlanma özelliklerine güzel etki yapmaz. Ama hoş bir program.
    az aerobik yapıyolar ve az sakatlanıyorlar ayrıca devamlı bunu kullanıyorum oyuncuların hızlarında cok sahane artıslar war

C:\Documents and Settings\BİLGİSAYARIN ADI\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedules

bu dosyayı buraya atcaksın kaoxoak arkadasım

emirdurmaz arkadasın sezon sonunda oyuncular tatile cıkınca ozelliklerde dusmeler olabiliyo ama sezon oncesi hazırlık maclarından once en az 1 hafta mac yapmaki tekrar eski hallerine gelsinler aynen gercekteki gibi oyunculara bi yuklenme yapılsın

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Bu antreman orduspora gelırmı takımım darkadro ayrıca potansıyalı yuksek gencler var.............

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

walla orduspora gelirmi bilmiyorum ama benim oynadıgım her takımda ise yarayan bi antreman gencler de inanılmaz artıslar goruyorum misal bir mesut ozil in ozellikleri acaip sekilde yukselmisti 1 bucuk sene sonunda degeri 4.1 milyon € ya cıkmıstı artısı o sekilde soyleyim. pa sı yuksek ca sı dusuk oyuncular war genie ile buldum regen de olabilir nese 19 yasında ca 40 pa 180 falan 1 sene sonunda ca sı 100 mu hatırlamıyorum ama yedek oturabilcek kadar gelismisti

sezon oncesinden itibaren uygulayın antremanı yoksa uyguladıktan 1-2 hafta icinde bir kac sakat la karsılasabilirsiniz ve ilk hazırlık macı oyuncular tatilden geldikten en az 1 hafta sonra olsun 1 hafta sadece antreman yapsınlar

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Bence cagrı yarkın,Mehmet düz,Dıkmen demircen, cası düsük pa sı yüksek olan bir sürü oyuncu var........... genie scouttan bakıyom bende

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

genc oyuncuları a takıma al, a takım antremanı yaptırt daha iyi bir artıs izlersin. hem ara sıra oynatırsın bu da ozellikleri yukselmesine yardımcı olur

Exclamation ss

bu ss ler ne demek oluyooo

guzel paylasım teşekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default SI games forumlarında beğenilen antreman

http://rapidshare.com/files/19320149...FINAL.tsh.html

yöneticilerden dosyayı siteye kaydetmelerini istiyorum gercekten super bi antreman cunku

not: sigames forumlarindan alıntıdır!

kaleciler için

dc ve sw ler için ( resimdeki oyuncu oguchi gerçekten suoer oldu )

full backler ve wing backler için ( bale! yeni transfer ettim o yuzden yukseliş daha az)

dm ve m ler için

w yani kanat oyuncuları için ( genç oyuncuyu 16 yaşında scout programına gore transfer etmiştim iyikide etmişim guzel artış war ozelliklerde

amc ve fc leriniz için (resimde owen war oyun başında 10 ay sakat çıkıyo sakatlıktan çıktı ve ozellikleri bole yukseldi)

target forvetler için

resimler sizi tatmin etmezse deneyin görün derim gerçekten çok güzel bi antreman
    fazla sakatlık sorunu yaşamadım şimdiye dek arada oyuncular sakatlanmıyo deil ama

9. Default

Kardeş nerden biliyorsun süper olduğunu denedin mi? SS leri koyda bakalım o zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet arkadaşım denedim ilk mesajda belirtmiştim ss leride koydum yanliz 2.sezonun başı ve ozellikleri yeni artmaya başladı bu antremanı 1 buçuk senedir newcastle uzerinde deniyorum

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by blackeyeds View Post
    Kardeş nerden biliyorsun süper olduğunu denedin mi? SS leri koyda bakalım o zaman.
    Evet Arkadaşım SS Leri Koymuş Görmüyomusun.

12. Default

tşk kardeş bizim için koymuşsun bunları...

13. Default

Beyler Ss Neya

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul/Ümraniye

ellerine sağlık arkadaş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by realkartalizma View Post
    Beyler Ss Neya
    ss = screen shot
    türkçesi ekran görüntüsü

önemli deil arkadaşlar o kadar faydalandık siteden bide biz faydalı olalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu antremanları uygulayınca orta sahanın şutu düşüo forvetin dayanıklılıı fln...ama genelde bayaa ii tşk...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Denemek lazım, sağol paylaştığın için ..

sakatlık olmuo demişsin ama bnm ilk günden itibaren bir günde 5-6 oyuncu sakatlanıo dew**m edeyimmi düzelirmi yoksa başka bi antreman mı kullanayım

Nesil
    2006
    Yer
    Türkmenistan

İyi bir antreman olmuş. Ama herkes kendisi yapmalı bence. Oyunun zevki burda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tnr1907 View Post
    sakatlık olmuo demişsin ama bnm ilk günden itibaren bir günde 5-6 oyuncu sakatlanıo dew**m edeyimmi düzelirmi yoksa başka bi antreman mı kullanayım
    sakatlık yasanmıyo dedim evet cunku ole herkesin dedigi gibi ole 4 oyuncum birden 5 ay sakatlanmadı
    anlatırkende asla yasanmaz demedim ole bişi zaten mumkun deil ben kendim denedim ole cok buyuk bi sakatlık yasamadım ama tabiki oyuncular sakatlanıyo en abartılı martins 3 ay sakatlandı bide u18 takımındaki oyuncular ole abartılı sakatlandı ama devam et derim oyuncular güzel gelisiyo çünkü

21. Default

yarım sezon denedim bu taktikleri ve aslına bakarsan çokta bir değişklik olmadı...sakatlıklar açısından da çok endişe verici durumlar meydana gelmedi...yine de paylaştığın için sağol...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Paylaşımın için sağ ol arkadaşım

paylaşımın için saol denemeye değer

Nasil Oyuna Koycaz Bunlari

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Sagol guzel antrenman programina benziyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

dosyayı indirdikten sonra belgelerimdeki sports interactive daha sonrada football manager 2007 e gireceksin schedules un içine yapıstır

daha sonra oyunu ac antremanlara gel sonra ımport schedules yada antreman de ve ordaki m3 le baslayan dosyayı seç sana tum mevkiler için genç ve normal antremanlar cıkacak

umarım bu soylediklerimden sonra yapabilirsin

27. Default

ben gs de kullaniyorum 8 sezondur gercekten cok isime yariyor ozellikle gencleri dusunenler kullanmali. tesekkurler.

guzel antreman saol

Nesil
    2006
    Yer
    -

saol deneyeceğim

Arkadaşım ellerin dert görmesin.Antrenman paketleri hemen etkisini gösterdi.Çok memnun kaldım valla.Ellerine sağlık yapanın.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri