Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Hiç Şike Yaptınız mı?

ALTAYA 6 tane brazılyalı yıldız aldım sadece 30 k ya adamların degerı ızmırın tıcaret ve turızm gelırlerıne es deger acaba antremandan sonra napıolar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende fenerle şamp garantilemiştiim sivasa maçı verdim yedekleri çıkardım ve onlarda uefaya gitti

ben cm 03-04 te her türlü şikeyi yaptım ama fm de pek yapmadım

Hiç yapmadaım aklıma dahi gelmedi

Yaptığım Şikeler;
    Maddi Sıkıntısı Olduğunda Sevdiğim Takımım Benim Maddi Durum İyiyse Yüksek Fiyata(örn:50m $) en kotu oyuncusunu alırım.
    Maç Veririm Düşmesini İstemediğim Bir Takıma
    Sinir Olduğum Takım Transfer Yaparken Hemde Benim İstediğim Oyuncu Ise Yeni Kullanıcı İle O Takıma Geçer Transferi Bozarım()

valla sike deilde tesvik primi olsa valla yaparim lazim oldukca
    hem bence sike sayilmamali tesvik primi

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Default Hiç Şike Yaptınız mı?

arkadaşlar siz hiç şike yaptınız mı oyunda mesela ben yapmıştım bir keresinde kayserispordayken erciyese maçı vermiştim yoksa düşecekti ama yinede düştü

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

o kadar yıldır oynuyorum böyle birşey yapmadım

Ben Valensia ile oynuyodum ligi garanti 4.bitiryodum... Deportivo da 18.ciydi... Son hafta bende 17.Recreativo ile oynuyodum... Hemde Mestella da... BileRek maçı yenildim... 2-0... DepoRtivo da yendi... Ama küme düştüleR... Bende hmn Arbeloa,Arizmendi,Coloccini yi çok çok ucuza aldım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende hiç öyle birşey yapmadım daha doğrusu aklıma hiç gelmedi sağolasın

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bir keresinde gruptan Valencia çıkmasın diye Lyon'a bilerek yenilmiştim.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

2005'te çok yaptım
    2006'da az yaptım
    2007'de çok çok az 1-2 maç yapyım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    2005'te çok yaptım
    2006'da az yaptım
    2007'de çok çok az 1-2 maç yapyım
    2005'te 11 yaşındaydın
    2006'da 12 yaşındaydın
    2007'de 13 yaşındaydın

Büyüyorsun sanırım Aygün.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    2005'te 11 yaşındaydın
    2006'da 12 yaşındaydın
    2007'de 13 yaşındaydın

Büyüyorsun sanırım Aygün.
    2007'de 14 abi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

2007 de hiç yapmadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

2007de ben de yapmadım 2005 te çok yapardım maşyan çıkıp girmeler diğer takımların parasının çalmalar falan

Fm 06 oynadigim zamanlarda Galatasaray ile sampiyonlugu garantilemistim 2 hafta önceden,Diyarbakirspor´a bilerek yenilmistim küme düsmesin diye,öbür hafta da fb CL´ye gitmesin diye Bjk´ye bilerek yenilmistim Böylece Diyarbakirspor küme düsmemisti ve fbnin yerine Bjk CL´ye gitmisti

Chelsea ile oynarken Galatasaray´a bakiyordum oyunculari kötülesmisti iyice,transfer paralari falan yoktu ben de Arda Turan´a 50 milyon € vermistim Ama gsnin basina gecmeden.Sadece Gs´ye para kazandirmak icindi Gs böylece cok iyi transferler yapmisti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok şikecsiniz
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

FM 2006 da Ç.Rize ile son 2 haftada Galatasaraya 3-0 yenilmiştim bilerek,fb ile de berabere kalıp GS yi şampiyon yapmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Deniz'cim böyle bir konu vardı ben açmıştım .
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=35101

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Ben öyle bişiy pek yapmadım ama güzel fikir alsında Sevdiğim takımı yukarı çekebilirim.

Denizlispor'daydım Fb ile maçım vardı Gs 3. Fb 2. ydi.Fb yi deplasmanda yendim Gs 2. Fb 3. oldu

adanademirsporla oynuyorum 210-2011 sezonu son maçım galatasarayla 4.lüğü garantilemiştim galatasaray 70 puanda lider fener 70 puanda 2.sırada fener kendi ewinde dardanelspor u 4-0 yendi benim takımda süper maçta dakika 82 galatasaray 2 adanademir 2 bende fener sampiyon olmasın diye takımı full cektim forwete kaleciyi ortasahaya aldım 4-2 yenildim galatasaray şampiyon oldu

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bende şampiyonluğu garantiledikden sonra son maçı trabzonla oynuyodum trabzonda fenerle 2. lik mücadelesi yapıyodu yedekler paflar karışık bi takım yapdım zar-zor 1-0 yenildim trabzon 2. oldu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Fm 06 oynadigim zamanlarda Galatasaray ile sampiyonlugu garantilemistim 2 hafta önceden,Diyarbakirspor´a bilerek yenilmistim küme düsmesin diye,öbür hafta da fb CL´ye gitmesin diye Bjk´ye bilerek yenilmistim Böylece Diyarbakirspor küme düsmemisti ve fbnin yerine Bjk CL´ye gitmisti

Chelsea ile oynarken Galatasaray´a bakiyordum oyunculari kötülesmisti iyice,transfer paralari falan yoktu ben de Arda Turan´a 50 milyon € vermistim Ama gsnin basina gecmeden.Sadece Gs´ye para kazandirmak icindi Gs böylece cok iyi transferler yapmisti
    Baran aşmışsın olayı

Ben pek yapmadım da bana karşı yapıldı. Lyon ben ŞL'de gruptan çıkmıyım diye rahat yeneceği maçta Sparta Prag'a yenildi 3-0

Düşme hattında ki sempati duyduğum takımlar düşmesin diye maç verdiğim oldu Ya da hoşlanmadığım takıma dezavantaj sağlamak için de maç verdim

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Deniz'cim böyle bir konu vardı ben açmıştım .
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=35101
    o hile bu şike

28. Wink

benim bildiğim şike para ile olur fm 2007 de bi takıma para werebiliyoz mu?

Bende bir kere hatta her seferinde yapıyom.İzmirspor ile başlayan Fm 2007 haytımda süper lige yükseldiğimde son 8 hafta kala şampiyonluğu garantiledim.Ve fener dışındaki tüm takımlara yenildim.

sadece Kayserispor için 2 kez yaptım kayserispor için birkezde finansal sorunlarından dolayı reading in manager iyikem 20.000.000$ yardım yaptım ben iflas ettim sonra takımdan ayrıldım...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri