1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: SIGames hakemlik oyunu yapmalı

Default SIGames hakemlik oyunu yapmalı

Bence hakem lik çok güzel olurdu.mesela ilk önce düşük liglerde baslıyosun sonra iyiye gidersin uefa finali falan.bence boyle bir oyun güzel olurdu siz nedersiniz?ör;shift e basınca kırmızı kart

2. Default

iii fikir fakat örneğin ben fenerliyim ama gs maçını yönetince ayhan!a hemen maçın 1. dakikasında kırmızı kart veririm.herkes kendi takımını tutar.böyle oyunlarda tarafsız olmak biraz zor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o zaman da taraflı karar verdiğin için ceza alırsın 20 hafta maça çıkamazsın mesela

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ii fikir gerçekten ama 3 boyutlu vs olur ancak onu yapsa yapsa ya ea games yada konami yapar

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

İlginç birşey ama Manager'lik yeter bize.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence de menajerlik bitti de hakemlik kaldı ama fena fikir değil

Nesil
    2006

Çok güzel bir oyun olabilir. Zevkle alıp oynarım. Gerçekten değişik bir düşünce aslında bunu Sigames'e iletebiliriz. Yerel ligden başlayıp Fifa'nın en iyi hakemi olabilirsin. Ama büyük bir masrafta açabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ama oyun bi sure sonra tikanmaz mi ? yani soyle; menejerlik oynarken istedigin yila kadar gidebiliyorsun ve istedigin takimi seciyosun,ama hakem olunca atiyorum 10 yil sonra dunyanin en iyi hakemi oldun ee ? ha soyle bisey olabilir ki buda sigames yapamaz muhtemelen,boyle sike yapabilme ozelligi verilecek falan filan cok detayli olursa super olur bence..

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

ilginc ama gene de mantikli gelmedi...

Nesil
    2006
    Yer
    ev iyidir

olmazki böle bu oyun football manager, football refeere deilkı yani biraz saçma gelir bana göre

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

HEr macın doksan dakikasını pür dikkat izlemen lazım. Ama mesela bir basketbol menejerligi yapabılabilir. Kabul ediyorum zor olur ama yapılabilir gibi geliyor bana.

12. Default

Güzel olur ama normal pes oynarken sen adamı yöneteceksen zevkli olabilir.

abi gelecekte öyle bi oyun yapsınlarki herşeyi bi anda yaşıyalım mesela bi insan hayatını biz belirleyelim ama sims gibi değil...mesela iş bulalım dielimki menajer olduk sora maç bitsin arabaya binelim eve gidelim sokaklarda gezelim,uçakla maçın oynancağı yere gidelim,antreman yaptıralım 3 boyutlu fln....hayal dünyası işte

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

he sen pcde yaşamak istiosun kısaca =)) öyle bi oyun cıkardılar kudos die ama sadece yazıyla oynanıo yani 3d fln diil fakat oyun gerçek insan simulasyonu yani saat 1 de yemek pişir 2 de ck dışarı yürüyüşe git arkadaş bul zart zurt yok uçak bileti al tatile cık bugün arabanla yarın yürüyerek işe git fln fln tarzında bi oyun =)

sigadan beklememiz yanlış olur fakat bunu konami yada ea yapsa daha doğru olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bence normal FM'ye başkan olma opsiyonu eklensin. Bu başkanlık konusu daha öncede konuşulmuştu zaten, çok güzel fikirler vardı bu konu hakkında. Sigamese bu fikri ulaştırabilsek de biraz düşünse, oyunun çıkmasına sanırım 4-5 ay civarı bişey kaldı. Bu sürede yeterli olur bence çünkü zaten hazır bir oyun var siz sadece buna başkanlık adı altında yeni bir şık, bir kaç ek talimat ve bunun gibi şeyler ekleyeceksiniz ilk başkanlık oyunu için. İlerleyen zamanlardada beğenilirse geliştirebilirler. Ama bu yanlızca benim fikrim belki adamların kafasını kaşıyacak vakitleri yok.

evet başkanlık eklense çok süper olucak

Yani iyi fikir ama bu oyuna olmaz.Mesela bir oyuncu yumruk attı rakibine.Sen bunu nerden bilceksin ki ? Ama öyle birşeyi gago arkadaşında dediği gibi yapsa yapsa Ea games ya da konami yapar

Quote Originally Posted by uğuray1907 View Post
    evet başkanlık eklense çok süper olucak
    Başkanlık için önceden Total Club Manager vardı. Şimdilerde Fifa Manager olarak devam ediyorlar. Bu oyuna bir göz atabilirsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by ibo View Post
    Başkanlık için önceden Total Club Manager vardı. Şimdilerde Fifa Manager olarak devam ediyorlar. Bu oyuna bir göz atabilirsin...
    O oyunu ben biliyorum yanlız bana kalırsa hiç bir özelliği yok. Bizim daha doğrusu benim istediğim FM nin motoru ile yapılması. Normal menajerlik gibi başkanlık yapacaksın, takımın menajerini sen getireceksin, onun istediği transgerler doğrultusunda hareket edeceksin. Futbol oyunları, daha doğrusu futbol simülasyon oyunlarını hepimizinde bildiği gib en iyi yapan Sigames bu yüzden EA nın yaptığı oyundan pek de bir zevk almam. Neden? Bi tarafta FIFA motoruyla bir başkanlık oyunu, diğer tarafta işleyişi FM gibi olan bir başkanlık oyunu.

Mesaj Yetkileri