1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Manager Resmi:(

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

Lightbulb Manager Resmi:(

Arkadaşlar forumda arattım ama bulamadım yeni oyun açarken manager resmi yerinde resmi seçiyorum ama oyun kurulduğunda seçtiim resim gözükmüyor.Resim hiç seçilmemiş olarak gözüküyo.Bide arkadaşlar oyuna girdiğimizde oyundaki en iyiler kısmını nsl oyun ilk açıldığı haldeki şekline getirebilirim..Şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Menajer resmini mutlaka görmen lazım.Büyük olasılıkla resmi ekledikten sonra profili kaydetmemişsindir...

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

walla arkadaşım oyunu kurarken resim seç bölümünde resim gözüküyo oyun içinde haberlerde yorum geldiğinde profilimin göründüğü kutucukta resim yok hiç yüklenmemiş gibi...

Nesil
    2006

Resmin boyutu ve türü uymuyordur. O yüzden çıkmayabilir. Eğer gözükmüyorsa başka bir menejar yapıp tekrar dene.

En iyiler listesini ait bir dosya var onu silerek. Ama dosyanın nerede olduğunu bilmiyorum. O yüzden Ara bölümünde Hall of Fame yazıp bulmaya çalış bulduktan sonra onu sil. Tabi yedeğini almayı unutma.

5. Default

arkadaslar oncelikle merhabalar benim sorunumda menajer resmi ekleyememek acaba bu sorunumu nasil cozerim yardimci olursaniz sevinirm

Nesil
    2006
    Yer
    Internet Explorer

yukarıdakı yorumları okumanı tavsıye ederım
    Batuhan abi yardımların için saol
    TÜRKİYE'Nİ SEVİYORSAN BURAYA TIKLAYIP 1 DAKİKANI VERMEN YETERLİ... HAYDİ!!!
    !!!RapMania-AntHipHop-AnthiPhop-HekiL-SiwriSneck-Ufaklik-Hackan-Hacky!!!

Mesaj Yetkileri