Sayfa 1 / 32 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

Merhaba arkadaşlar. Kimse FM'yi anasının karnından öğrenmedi. Forumumuzda FM hakkında çok bilgili üyelerimiz ve yöneticilerimiz var.

FM 2007'de pek çok yenilik mevcut oyun hakkında.

Oyun hakkında genel sorularınız için bu konuyu kullanın. Basit bir soru için ayrıca konu açmayın.

Teknik sorunlarınızı da buraya yazmamaya özen gösterin. Sadece oyun içi, "Şu nerde?", "Şunu nasıl yaparım?" tarzındaki sorularınızı buraya aktarın.

Bol eğlenceli FM'ler.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

ss nasıl koyabiliriz?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sitte View Post
    ss nasıl koyabiliriz?
    Ekran resmini koymak için en basit yol şudur:

Resmini koymak istediğiniz ekrana gelin. Bilgisayarınızın "prnt scrn" tuşuna basın. Sonra paint programını açın, yukarıdaki sekmelerden "Yapıştır" 'ı seçin. Sonra resmi JPEG formatında kaydedin.

imageschack.us sitesinde resmi upload edin. Sonra da linki buraya yapıştırın. Bu kadar.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Ekran resmini koymak için en basit yol şudur:

Resmini koymak istediğiniz ekrana gelin. Bilgisayarınızın "prnt scrn" tuşuna basın. Sonra paint programını açın, yukarıdaki sekmelerden "Yapıştır" 'ı seçin. Sonra resmi JPEG formatında kaydedin.

imageschack.us sitesinde resmi upload edin. Sonra da linki buraya yapıştırın. Bu kadar.
    hocam dedigin sekilde ekranin fotografini cektik peki bu fotograf nereye kaydoluyo bi zahmet onuda soyleyiver simdiden allah razi olsun

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by GENCFENERLI View Post
    hocam dedigin sekilde ekranin fotografini cektik peki bu fotograf nereye kaydoluyo bi zahmet onuda soyleyiver simdiden allah razi olsun

biLgisayarında başlat programLardan pain i sec. ondan sonra düzen böLümünden yapıştır de yapıştırdıktan sonra dosya ya geL orda farkLı kaydet de farkLı kaydedi sectiğinde aLt sekmede sana zaten soracak hangi formatta kayıd edeceğini orda JPEG i sec ve resmi masaüstüne at. ondan sonra imageshack sitesine gir orda upLoad et. bu kadar
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

baba benim fixtür problemim var bikere özellikten diil bunu biliom altta hiç program açık diil ama her maç benim olmayan maçlar yani herbiri için 30 sn. geçio her seferinde en az 10 maç olduğunu düşünürsek siz düşünün nasıl çözcem kurban oliimm bi yardım eli uzatın lütfen
    Tüm Haklarım Saklıdır ® 2008
    |l|lllll|lll||ll||lll
    ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by malatyaspor32 View Post
    baba benim fixtür problemim var bikere özellikten diil bunu biliom altta hiç program açık diil ama her maç benim olmayan maçlar yani herbiri için 30 sn. geçio her seferinde en az 10 maç olduğunu düşünürsek siz düşünün nasıl çözcem kurban oliimm bi yardım eli uzatın lütfen
    Şimdi FM'de şöyle bir durum var. Sadece oynadığınız lig açık ise, sizin maçlarınızla beraber aynı lige mensup olan takımların maçlarını da bilgisayar oynar. Bu zorunludur. Ancak oyunun hızını artırabilmek için mümkün olduğunca az lig açın.

Hız sorunu bilgisayarınızın işlemci hızı ve RAM kapasitesi ile de alakalıdır.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

ya ben diğer liglerden şikayetçi diilim benim katıldıım lig ve turnuvalardaki tüm takımların maçları çok yavaş geçio + ram 1gb ekran kartı 256 mb
    |l|lllll|lll||ll||lll
    ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ya ben diğer liglerden şikayetçi diilim benim katıldıım lig ve turnuvalardaki tüm takımların maçları çok yavaş geçio + ram 1gb ekran kartı 256 mb
    Zaten yavaş geçer diyorum ben size, bunu etkileyen bilgisayarınızın işlemci hızı.

Leoucwhsua Misafir

Default C.A ve P.A degerleri

arkadaslar mesela bu p.a degerinde -8 -7 yaziyor.bu -8 ne oluyor.yani degri ne oluor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

-8 demek 130-160 arasında bir potansiyel yeteneğe sahip olacağı anlamına gelir.
    -7 demek 110-140 arasında bir potansiyel yeteneğe sahip olacağı anlamına gelir.

Leoucwhsua Misafir

tesekkur ederim yanlis yere actigim icin konuyu ozur dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

binim sorum neden yanıt bulumuyor arkadaşlar lütfen bi yardım edin
    |l|lllll|lll||ll||lll
    ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
    [SIGPIC][/SIGPIC]

arkadaslar genc oyuncularla tecrubeli oyunculari calistirmayi nasil yapabilirim...cok aradim oyunda ama gozumden mi kacio anlamadim...yardim ederseniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ExotiqueSoldier View Post
    arkadaslar genc oyuncularla tecrubeli oyunculari calistirmayi nasil yapabilirim...cok aradim oyunda ama gozumden mi kacio anlamadim...yardim ederseniz sevinirim
    Oyuncu profiline girdiğinizde sol altta "Player Interaction", veya Türkçe FM kullanıyorsanız "Oyuncu Etkileşimi" yazar. Oradan girin. En altta oyuncunun eğitim alabileceği tecrübeli oyuncuları sıralar. Oradan onu belirleyin. Sonra onun hemen yukarısınında 3 farklı buton vardır. Bunlardan uygun olanını seçin. Sonra onaylayın.

arkadaslar transfer teklifi yaparken ortak diye bir secenek var ve sanirim oyuncunun bonservisine ortak olmamizi onermemize yariyo ama hemen hemen hicbir oyuncuda seccilemiyo yani kapali bu ozellik dusundugum gibiyse nasil kullanabilirim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by GENCFENERLI View Post
    arkadaslar transfer teklifi yaparken ortak diye bir secenek var ve sanirim oyuncunun bonservisine ortak olmamizi onermemize yariyo ama hemen hemen hicbir oyuncuda seccilemiyo yani kapali bu ozellik dusundugum gibiyse nasil kullanabilirim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler
    Senin sattığın oyuncu yada aldığın oyuncunun bonservis bedelinin yarısı başka takımda oluyo Diyelim sen o oyuncuyu alırken Oyuncunun parası ne kadarsa Sen o kadar para veriyosun diyelim Onların hepsini 2 klup paylasıyo bunların oranıda var %10 %20 %50 felan

18. Default

Cok Saol Bısı Aydınlattıgın Icın

şuan ben fm 2007 e girmeye çalıştığımda bi,r süre sonra ekran kararıyor ve hiç gitmiyor bu neden kaynaklanıyor bi öneri ????

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by kreon64 View Post
    şuan ben fm 2007 e girmeye çalıştığımda bi,r süre sonra ekran kararıyor ve hiç gitmiyor bu neden kaynaklanıyor bi öneri ????
    Dil ayarını Yapmadığından Kaynaklanıyor olabilir..

Burdan Sorununu Çözebilirsin Umarım http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Oyuncu profiline girdiğinizde sol altta "Player Interaction", veya Türkçe FM kullanıyorsanız "Oyuncu Etkileşimi" yazar. Oradan girin. En altta oyuncunun eğitim alabileceği tecrübeli oyuncuları sıralar. Oradan onu belirleyin. Sonra onun hemen yukarısınında 3 farklı buton vardır. Bunlardan uygun olanını seçin. Sonra onaylayın.

bende bunu sorucaktım daha önceden sormuşlar sizde cvplamışsınız bunun için tşk ederim

ya ben nerdeyse butun serilerlini oynadim bu oyunun ama hicbirinde 2007 de ki kadar oyuncu sakatlanmasi olmuyodu..buna cozum bulabilicek biri var mi bi yontemi var mi bu kadar cok oyuncu sakatlanmasini engellenmek icin..sagolun simdiden

Red face yardım edin lütfen !!

abi benim sorunum oyunun son türkçe yamasını yükledim fakat , oyuna girdikten sonra belli bir süre geçince beni oyundan atıyor ve demo error ve birsürü yabancı kelime yazıp hata veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim...

Default Transfer

Aziz Başkan kariyerli oyuncular almadığımdan yakındı ve Diabi'ye teklif götürdü... Adam geliyordu fakat yabancı sınırlamasından dolayı iptal edildi. Şimdi 4 oyuncum Türk oldu ve Diabi'ye ben teklif götürdüm fakat Fenerbahçe'yle ilgilenmediğini söyledi... Aziz Yıldırım'ın transfer yapmasını çok vakite geçmeden nasıl sağlayabilirim? Ya da sizin önereceğiniz kaliteli, ismi olan, kariyerli, Fenerbahçe'ye gelebilecek bir oyuncu var mı?

Not: Fiyat önemli değildir

Arkadaşlar maç esnasında nasıl oyuncu değiştiriyoruz. "DURDUR" diyorum, "OYNAT" diyorum.. soldaki menülere bakıyorum ama bi türlü değiştirilmiyo..

ilk yarı bitince bana taktik bulunan yeri açıyor oradan değişiklik yapıyorum ama maç sırasında yapılmıyor yada ben bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Isumairu View Post
    Arkadaşlar maç esnasında nasıl oyuncu değiştiriyoruz. "DURDUR" diyorum, "OYNAT" diyorum.. soldaki menülere bakıyorum ama bi türlü değiştirilmiyo..

ilk yarı bitince bana taktik bulunan yeri açıyor oradan değişiklik yapıyorum ama maç sırasında yapılmıyor yada ben bulamadım

Takımları öylesine ekledim...

Artık hangi takımı yönetiyor iseniz o takımın üzerini tıklamanız yeterli '' gösterdiğim '' yeri tıkladığınızda takımınızın taktiğine girecek.

Arrow

Diyelim ki elimde genc bir oyuncu var.Takimda da tecrubeli bir oyuncunun ozel egitimine nasil verebilirim o oyuncuyu.

ya ben valencia yı aldım ilk yarıda öne geçiyorum 2-0 3-0 gibi skorlar alıyorum ama maçın ikinci yarısında rakip beraberliği yakalıyo ben de buna bir türlü engel olamıyorum defansif oynamama rağmen sizce ne yapmalıyım

fm 2007 de mesela bir futbolcunun kontrati ..... zaman da bitecek bunu nassil ogrene bilirim futbol cunu profiline girmeden

yukarıda view var oraya bas ordanda contractı seç bütün futbolcuların kontratlarının bitiş tarihi yazar

Sayfa 1 / 32 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri