Sayfa 32 / 32 İlkİlk ... 22303132
931 ile 953 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bu oyun harici kullanılan bir program. FM Modifier, Genie Scout diye aratarak bulabilirsin.
    cok sagol tesekkur ederim

Bence yıllık ver.Daha net yaparsın hesaplarını.

Nesil
    2006

Ben haftalık olarak veriyorum. Küçük paralar ile uğraşmak ve hesap yapmak bana kolay geliyor.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Yillik verildigi zaman butceyi takip etmek daha kolay oluyor.

Bir de, oyuncularin piyasada aldiklari maas araligina da yillik olarak alistigim icin haftalik olarak baktigimda adama azmi yoksa gereginden fazla mi teklif ettigimi anlayamiyorum..Kisaca nasil alistiysan oyle ver eniyisi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ne farkdeiuo giden gene aynı para ama düz hesap olsun diye ben yıllık veriom

Ben uzunca bir süredir yılık veriyorum.
    Gerçekte de öyle yapıyorlar çoğu zaman

evet yillik verince cok kolay oluo butce takibi

Haklısınız galiba ben haftalık kullanıyodum ama en iyisi yıllık...

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post
    Taktikler bölümünden Oyun kurucu kullan seçeneğini seç.Sonra oyun kurucunu Lincoln yap...
    tesekkür ederim bi şey daha ark. bi şey daha sorucam orta yapma seçeneği ve ara pas attrıma seçeneği varmı? ve bi daha ki maç için antrenörümden nasıl o takımın raporunu alabilirim?

Default orta saha oyuncuları özellikleri

Gereksiz bir konuysa özür diliyorum öncelikle. Mc oyuncuları için aradığınız öncelikli özellikler nelerdir bunu öğrenmek istedim. Bi forvet için finishing hız , pivotsa heading jumping , defanslar için marking tackling heading , kanatlar için hız crossing dribling.. Ama Mc oyuncuları için hangi özelliğe öncelikli bakmam gerektiğini bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by qwertyq View Post
    Gereksiz bir konuysa özür diliyorum öncelikle. Mc oyuncuları için aradığınız öncelikli özellikler nelerdir bunu öğrenmek istedim. Bi forvet için finishing hız , pivotsa heading jumping , defanslar için marking tackling heading , kanatlar için hız crossing dribling.. Ama Mc oyuncuları için hangi özelliğe öncelikli bakmam gerektiğini bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
    Aslında tam bir mc yoktur ara çünkü orta sahanın ortasında ister DM İSTER AMC oynatırsın yani diyelimki bu aradığın mc oyuncunun defansiz özellikleri iyi olsun dersen Top kapma mutlaka iyi olması lazım güç, çok önemli bunn yanı sıra çevikliklete önemlidir. Azda olsa hız hızlanmadır. Eğer atak istiyorsan Hız hızlanma iyi olmalıdır. İlk temas teknik aklıma gelenler bunlar. Çoktandır FM oynamıyom özelliler aklıma gelmiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

En iyisi hangisine alıştıysan öyle yap. Ben yıllık kullanıyorum ve haftalık yada yıllık yaptığımda hiçbir şey anlamıyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Yıllık ver derim.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Evet, DM veya AMC olusuna gore farklilik gosterebilir ama hangisi olursa olsun mutlaka olmasi gereken "passing"dir."Decisions" ve "technique" de yuksek olursa bu adam her turlu durumda her turlu pasi atabilir.Yan ozellikler olarak "workrate" ve "teamwork" de istikrar acisindan onemlidir. Fiziksel ozellikleri tabi her mevki icin bir artidir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mc hem ofansif olarak hemde defansif olarak iyi olması lazım mesela appiah gibi tam nerelere bakacağını söleyemesemde istatisiği dengede olması lazım .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yıllık ver daha gerçekçi hem ne verdiğini daha iyi anlıyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Mevkisine göre değişir
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

mevkisi mc işte.. amc de olsa dmc de olsa mcde oynayacak. Gereğinden fazla ofansif ya da defansif değil normal mc .. Sanırım mc oyuncularda diğer mevkiler gibi öncelikli özellikler fazla yok. Her özelliği ortalama oyuncular gerekli.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by batuhan1905 View Post
    tesekkür ederim bi şey daha ark. bi şey daha sorucam orta yapma seçeneği ve ara pas attrıma seçeneği varmı? ve bi daha ki maç için antrenörümden nasıl o takımın raporunu alabilirim?
    Ara pası oLayı yok maaLesef o artık oyuncunun kendi özeLLikLerine kaLmış.Eğer çok iyi bir 10 numaran varsa oyunda ona serbest roL verirsen daha derinLemesine pasLar ve daha direk pasLar atabiLir.Antrenörüne de karşı takım hakkında rapor vermesini istiyorsan.Ana menüde izLenenLer böLümünde gözLemciLere geLiyorsun orda görev ver seçeneğine tıkLayıp bir daha ki maç hakkında rapor vere tıkLarsan sana maçtan önce rakip takım hakkında biLgiLeri vericektir.Bir kaç sayfa geriye bakarsan bir arkadaşımızı resimLi anLatmıştır bunu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Konuyu olması gereken konu ile birleştiriyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Konuyu olması gereken konu ile birleştiriyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Ara pası oLayı yok maaLesef o artık oyuncunun kendi özeLLikLerine kaLmış.Eğer çok iyi bir 10 numaran varsa oyunda ona serbest roL verirsen daha derinLemesine pasLar ve daha direk pasLar atabiLir.Antrenörüne de karşı takım hakkında rapor vermesini istiyorsan.Ana menüde izLenenLer böLümünde gözLemciLere geLiyorsun orda görev ver seçeneğine tıkLayıp bir daha ki maç hakkında rapor vere tıkLarsan sana maçtan önce rakip takım hakkında biLgiLeri vericektir.Bir kaç sayfa geriye bakarsan bir arkadaşımızı resimLi anLatmıştır bunu.
    tesekkürler.

fm2007de yabancilar 5 yil sonra yurk olabiliyor mu?
    bi de olabiliyorsa oynadigin mi yoksa oncekilerde dahil oluyor mu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [quote=ismayil;819733]fm2007de yabancilar 5 yil sonra yurk olabiliyor mu?
    bi de olabiliyorsa oynadigin mi yoksa oncekilerde dahil oluyor mu[/qu
    yurk deil turk

Sayfa 32 / 32 İlkİlk ... 22303132

Mesaj Yetkileri