Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Sanal alemde 'Türk-Yunan' savaşı sürüyor

Tebrikler nedir bu yunanların bizden çektiği yahu

komşuya verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz

Türk`ün Sirtakisi 4 4 ` Lük oLur ! Bunu beyinLerinin bir köşesine kazısınLar artık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ALINTIDIR!

"Aptallık hiç yenilmez"
    Yunanistan'ın kendi sahasında Türkiye'ye farklı mağlup olmasına, maçı yayınlayan Yunan televizyonundaki spiker de büyük tepki gösterdi.

Mega TV spikeri "yenilgi başka, rezillik başka" yorumu ile dikkati çekti. Spiker Türk takımının üstünlüğünü vurgularken, gerek Yunan futbol takımını gerekse Yunan seyirciyi yorumlarıyla yerden yere vurdu.

İşte şok yorumlardan bir demet: "Seyirci sahaya attıkları ile çirkin bir manzara yaratıyor, aptallık hiç yenilmez", "İkinci yarıda Türkler'in tam üstünlüğü var. Adeta Yunan savunması önünde sirtaki yapıyorlar", "Yenilgi başka, rezillik başka", "Sahada da, tribünde de yenildik".

25.03.2007

Kaynak : Milliyet
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis!!! :D ANTİfenerbahce!!!

milli bayramlarını zehir ettik adamlara

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Komsuyu boyle durmadan rahatsiz edelim

AtaLarımızdan Yadigar kaLmış bizLere YunanLıLarı tepeLemek.. Biz naapaLım dimi ama!!
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis!!! :D ANTİfenerbahce!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iyi yapmislar

Gerçekten iyi mi yapmışlar? Yunanlılar da çıkıp karşılık verirse ne olacak? Bu sitelerden birisi olursak ne olacak? Youbilmemne'den silinmemişmiydi o vidyo? Daha ne saldırısı?

O "1923 Türk" gurubu kendisini savunacak hatta saldıracak kadar iyi olabilir ama olur ya Yunanlılar bana saldırırlarsa ben kendimi nasıl savunacağım? 1923 Türk gelip beni kurtaracak mı?

Aslında esas soru:
    Gözünü bu derece kin bürümüş kişilere "iyi yapmışlar" demek doğru mu? Atatürk'e hakaret eden terbiyesizlerin "1923 Türk" gurubundan daha kötü olduklarını düşünmüyorum. İki gurupta çubuğun farklı uçları. Birbirinden farkları yok. İkisi de güçleri doğrultusunda saldırıyor ve ellerinden geldiğince can yakıyor.

Bakalım içimizdeki kin ve nefret ne zaman sona erecek. Bir terbiyesizin yaptığı *****lığı, bütün bir ülkeye yada topluluğa mal etmekten ne zaman vazgeçeceğiz. Saldırgan vehşiler değilde insan gibi konuşup-anlaşmayı ne zaman öğreneceğiz.

Bazen sihrli bir elin gelip çomakla ortalığı karıştırıp, iki komşu ülkenin arasını bozmay çalıştığını düşünüyorum. Yahu neden "herkes bize gıcık" fikrinden, hatta -dürüst olmak gerekirse- aşağılık kompleksinden neden kurtulamıyor nu ülke insanı?

Açıklama: Aşağılık konpleksimiz yüzünden oluyor bu olaylar. Başka ülkelerdeki aşağılık kopleksi olanların bize saldırması gibi. Biz Türküz diyoruz ama birbirimize ne saygımız, ne de sevgimiz var. Hatta kendimize de sevgi-saygımız yok. Ki bu sebeple kendimiz dahil kimseyi sevemiyoruz.

Bu ülke gençlere emanet ama onlara kalırsa bu ülkenin sonu hiç hayırlı değil. Atatürkten "saldıran oldu mu toplu katliam yapalım" mantığını almanız ilginç ki kendisi Yunan bayrağınıa basmayacak kadar şerefli bir insandır. Bilirsiniz o sıra daha acılar çok taze olmasına karşın basmamıştır o bayrağa.

Ehh yeni eğitim polikası olabilir. Artık gençlerin bunu bildiğinden şüpheliyim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri