1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM 2007 C.rack! Çözüm burda! İsteyenler buraya baksın! 7.0.1 için, 7.0.2 için!

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default FM 2007 Yamaları(Logo vs.) ve Takim Incelemeleri

Football Manager 2007 resmi çıkış tarihi 20 Ekim 2006'dır.

Oyunun bir takım internet sitelerinde ve paylaşım alanlarında illegal olarak yayınlandığı ihbarı resmi siteden yapılmıştır.

Turksportal'da illegal hiç bir materyal bulunamaz ve tekrar hatırlatmak isteriz.

Kurallarımız gereği illegal paylaşımları destekleyen, paylaşan kişiler sorgusuz uyarılacak ve devamı halinde turksportal ile ilişkisi kesilecektir.

# A1 - C.rack ve muhteviyatı (program vb.) ile ilgili bilgi alınamaz ve/veya bilgi verilemez

Illegal dağıtım yapan şahıs, internet sitesi, dosya sunucularını vieri{at}turksportal.net veya piracy[at]sigames.com adreslerine bildiriniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Vieri
    Football Manager 2007 resmi çıkış tarihi 20 Ekim 2006'dır.

Oyunun bir takım internet sitelerinde ve paylaşım alanlarında illegal olarak yayınlandığı ihbarı resmi siteden yapılmıştır.

Turksportal'da illegal hiç bir materyal bulunamaz ve tekrar hatırlatmak isteriz.

Kurallarımız gereği illegal paylaşımları destekleyen, paylaşan kişiler sorgusuz uyarılacak ve devamı halinde turksportal ile ilişkisi kesilecektir.

# A1 - C.rack ve muhteviyatı (program vb.) ile ilgili bilgi alınamaz ve/veya bilgi verilemez

Illegal dağıtım yapan şahıs, internet sitesi, dosya sunucularını vieri{at}turksportal.net veya piracy[at]sigames.com adreslerine bildiriniz.
    Son bir gunde sildigim yazi ve uyari verdigim kisi sayisini artik bende bilmiyorum. Uyelerin bu konuda daha dikkatli olmasini rica ediyorum.

Default FM 2007 Yamaları(Logo vs.) ve Takim Incelemeleri

Sitemizde yayınlanmış yamalara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz...

Forum için: http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=226

Download için: http://www.turksportal.net/dosya/fm/kategori/14/

yorumlarınızı verdiğim forum linkindeki konuların altına yapınız....

Sheriff Misafir

Thumbs up Football Manager Takım İncelemeleri

Şu anda sitedeki inceleme ekibimiz:

Sheriff(Burak Yavuz)
    Çağrı Zorkol
    LaKe(Mert Can Uslu)
    Coskun1907(Coşkun Özdemir)
    Del Piero_10(Özgür Tuna)
    Feyyaz1989(Feyyaz Taşkıran)
    Tosunpasa(Alican Tosun)
    Sherryy(Aşkın Kalın)
    Scocco(Tayfun Kaya)

Bütün İncelemelerimize Ulaşabileceğiniz Link...
    http://www.turksportal.net/makale/fm/kategori/29/

Şu anda kalan ve beni yalnız bırakmayan inceleme ekibindeki arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default FM 2007 C.rack! Çözüm burda! İsteyenler buraya baksın! 7.0.1 için, 7.0.2 için!

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358
    C.rack linki isteyen arkadaşlar lütfen yukarıdaki konuyu okusunlar. Bir maddeyi aynen yapıştırayım:

C.rack ve Muhteviyatı
    - Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır.

Ayrıca bu tarz istekler yapan, ve bunlara cevap veren arkadaşlar da cezalandırılır.

Bu tarz konular çok açıldığı için burada sabitliyorum.

İnşallah bir daha bu tarz isteklerde bulunmazsınız.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006

Arkadaşlar bu başlığımıza rağmen hala konu açanlar var. Lütfen daha dikkatli davranalım.

Mesaj Yetkileri