Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 84 arası toplam 84 sonuç

Konu: Turksportal'la Nasıl Tanıştınız

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Söylersem banlanırım diye korkuyorum..

Kuzenim üye, ondan görmüştüm ve hemen ben de üye oldum. İyi ki de olmuşum, seviyorum bu forumu.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Hey gidi Fm2005 zamanı yamalar Türkçe çalışmalar ararken bulmuştum

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    ''Arif'in Manchester'a attığı golü arıyordum, nereye geldim böyle?'' misali olmuş sanırım.

Burası nbatrky'den sonra Türkiye'nin en kapsamlı forum platformu (sportif açıdan). Bende FM 11 logo ve yüz paketleri için üye olmuştum daha da bırakamadım

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Çocuktum,hatırlamıyorum.

ehehuehee güzeldi bu

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    ''Arif'in Manchester'a attığı golü arıyordum, nereye geldim böyle?'' misali olmuş sanırım.
    Değişik biraz forum kurallarını bir ara okuyayıp cezası yoksa yazarım

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Adam forumu hacklemeye gelmiş

1 senelik hort

TSİ ile nasıl tanıştım? Daha doğrusu CM ile nasıl tanıştım, şöyle tanıştım...

11-12 yaşlarındaydım, bizim de mahallede -herkes gibi- her allahın günü sabah 10 akşam 10 top oynadığımız bi grup arkadaş vardı, -hala da görüşüyoruz, hiç kopmadık birbirimizden- arkadaşlardan birinin adı Ahmet Bilal. O zamanlar koyu Beşiktaşlıydı şimdilerde ise Maraton tribününden her sene kombine alan iyi bi Bursasporlu , çok iyi sol ayağı vardır zamanla önce Sergen derdik ona sonra Tümer demeye başlamıştık... Ama o hep Sergen olarak kaldı bizim için. Neyse, bu Bilal bizim bir gün böyle bi başladı anlatmaya bi oyun buldumda şöyle de böyle de takım kuruyonda Fatih Terim oluyon da falan da filan da... aynen böyle her allahın günü gelir anlatırdı, ben de ilk başlarda pek sallamazdım, ne biliyim fazla ilgimi çekmezdi. O zamanlarda bizim mahallede bi bende bi onda bi de bi arkadaşta daha bilgisayar vardı. Neyse bigün aradan ama aylar geçti belkide 3-4 ay geçti çağırdı beni Bilal onlara yok gel illa oynıycaz illa öğretcem sana oyunu falan filan... Öyle şeyler anlatırdı ki ama hala aklımdan çıkmaz... Van Nistelrooy'a Manchester'da sezonda 60 küsür gol attırmış, yok Giggs bilmem şu kadar asist yapmış, yok bi İtalyan stoper transfer etmiş adam Avrupa'nin en iyi oyuncusu seçilmiş falan... Neyse benimde ilgimi çekmeye başladı bi süre sonra gittik onlara açtı bilgisayarı, bende böyle hani Fifa gibi grafikleri olan falan bişey bekliyorum... Açtı oyunu başladı oynamaya... bişeyler bişeyler yapıyo böyle yazılara basıyo okuyo mokuyo falan... ama ingilizce oyun... dedim Bilal sen napıyon hacı böyle ya ne bu dedim nası iş yazılar geliyo gidiyo falan filan... yok dedi işte oyunun özelliği güzelliği orda gel takım alalım oynayalım karşılıklı falan... neyse ben aldım Ajax'ı o seçti Roma'yı derken başladık oynamaya... Akşam eve giderken CD'sini istedim verdi sağolsun yükledim evde hemen çözmeye başladım oyunu... Böyle başladı CM hikayem... Turksportal'a gelirsek, CM 01/02 almıştım bi cd'ciden yanılmıyorsam 01/02 idi, CD'yi taktım bilgisayara açtım içini setup.exe'ye tıklarken "update" diye bi klasör gördüm, girdim içine baktım 2 tane exe halinde program, tıkladım birine aaa bide bi baktım Türkçe CM 01/02 diyo sonra bi Turksportal Interactive bişeyler bişeyler falan derken dedim bi internette bakayım bakayım neymiş bu derkene bulaştık buralara da...

okuyan olursa teşekkürler şimdiden

Yıl 2008 .Fm için dosya paketleri indirirken hep turksportal reklamını görüyordum meraktan girdim baktım hoşuma gitti üye olayım dedim öyle girdik işte

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Geçen yılın Ocak ayıydı FM13'ü alalı 3 ay geçmişti ve ben öylesine oynuyordum Genelde TSI'den kariyerleri takip ederdim ziyaretçi olarak, ve forumun ismine bile bakmazdım, sadece resimlere bakardım Sonra aklıma geldi, ulan bende üye olam yorum atam azcık sosyalleşem Öyle kayıt oldum hayat devam ediyor bundan beri

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Benim genelde her oynadığım oyunların en iyi forumlarında üyeliklerim vardır, özel seçerim araştırarak bana en yardımcı olacak siteyi.Örneğin Knight Online sitesiyle başladı forum hayatım 2 sene yöneticilik yaptım ardından da domaini çöken fifadevilde 1 yıl civarı yöneticilik yaptım maalesef sunucuyu geri getiremediler.

Forumlarda gezinme meraklısı olduğum için boş vakitlerimde en çok oynadığım oyun Fifadan kalan vakitten sonra CM ve FM'di 2009 yılında üyeliğim bulunuyordu ama son 5 aydır her gün girdiğim bir platform haline geldi.

İşinizi iyi yaptığınız için burada üyeliğim var

Ah ulaaan Fifa zamanlarım aklıma geldi hem fifa hem grafik tasarımı ile forumda vakit geçirirdim şimdi yap bir futbolcu signature veya wallapaperi yapamam
    fifa turnuvaları falan güzel dönemlerdi

Yıllarca CM 01-02 oynadığını anlatıp duran bir arkadaş sayesinde FM oynamaya başladık. Sonra bu oyunu olmayan İngilizce ile oynayamayacağımızı anlayıp Türkçe FM peşine düştük. Bir iki başarısız programdan sonra bu işin aslının Turksportal'da olduğunu öğrendik. Tabi o zamanlar bizim ligler için gözlemciler olduğundan bile bir haberiz. Foruma üye olunca işin detaylarını öğrenmeye başladık. FM 2006 ilk oyunumuzdu ve tadından yenmez olmuştu Türkçe haliyle. Yaş genç o zaman, uyumadan iki üç gün durabiliyoruz. Durabiliyoruz dediğim oynuyoruz tabii sürekli. Oyuna ilgi arttıkça siteye ve foruma ilgi daha çok arttı haliyle. Oyun hakkında çok fazla şey öğrendik bu sayfalardan.

Sonra yönetici arkadaşlarla tanıştık. Bazıları halen görevlerine devam ediyor. O zamanlar forumda moderatörlük işleri için elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık. Futbol sayfası varken İspanya Ligi editörlüğü yaptık. Hatırlıyorum da skorları bile tek tek kendimiz girerdik. Her hafta maç saati bilgisayar başında olmak, olamadığında diğer arkadaşına haber vermek asli görevimizdi Şimdi her şey daha otomatik oldu. Bir kaç önemli isimle röportaj ayarladık o dönemde. O zamanlar Ntvspor'da yeni daha. Bir kaç arkadaşımızı Murat Kosova gibi önemli isimlerle röportaj yapmak için Ntvspor'a göndermiştik. Murat Kosova deyip geçmemeli, önemli bir FM oyuncusu olmakla beraber bu sitenin tanıtımı içinde her türlü desteği vermiş bir isimdir kendisi. Güzel zamanlardı.

Bir süredir yine foruma göz atma fırsatı buluyorum, arada da olsa. Yıllar geçti, bizi hayat gailesi sardı. Koptuk uzunca zaman buradan. Şimdi geri dönmek ve bu güzel sitenin ayakta dimdik durduğunu görmek gülümsetiyor insanı. Görev alan tüm arkadaşlara selam olsun.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

10 yıl geçmiş Seçkin dile kolay :-)=
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=51842 Burada oy atanların çoğunu özlüyorum eski günlerden.. Hey gidi hey ne günlerdi.
    Zaman çabuk geçiyor. Nasıl üye olduğumu hatırlamıyorum öyle bir ekstrem bişey olmadığına eminim ama geçmişi ve o insanları özlüyorum. Güzel günlerdi

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Daha önce başka bir fm forumunda takılıyordum ban yedim , 2. fm forumundan da ban yiyince TSI 3. adresim oldu Ama şimdi diyorum ki iyi ki de banlamışlar

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

valla hiçbi fikrim yok 6 sene olmuş. muhtemelen %90 türkçe masaüstü yamasından dolayıdır

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    10 yıl geçmiş Seçkin dile kolay :-)=
    Gerçekten de öyle. Yaşlanmışız be üstadım
    Yine sağlam bir ekip var gördüğüm kadarıyla.. Başarıların devamı temennimiz..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

fm2006 türkçe yaması ararken buldum üye oldum 2006 da
    2009 da NANNArR hocamın afyonkarahisar kariyerini takibe başladım yorumlar falan 2009 dan beri buralardayız işte

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Türkspor... turks por neyse boşver suizan yapmayalım

Hatırlamıyorum nasıl üye olduğumu ama çocuktum daha şimdi evliyim çocuğum var hala FM oynuyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben fm için bir dosya arıyordum ozamanlar öğrenciydim tabi üniversite vs. ve o dosyayıda tursportal sitesinde bulmuştum. Yıl 2007 olduğundan türkçe yama arama girişimlerimden birisiydi ve o günkü en iyi yamayı bu sitede bulmuştum daha sonra başka doaya ve yamalara baktım ardından siteyi gezinmeye başladım... Kariyer hikayeleri hamachi ile online oyunlar derken bu günlere kadar geldik. Hergün siteye en az bir kez girip bakarım ne var ne yok diye ama çok az yazı yazarım... çok eski olmama rağmen sitedeki çoğu kişi tanımaz beni öyle yani geldi geçti günler. Şuan uluslararası bir şirkette şikayet uzmanıyım yaşım 29 oldu hala fm oynuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    Hatırlamıyorum nasıl üye olduğumu ama çocuktum daha şimdi evliyim çocuğum var hala FM oynuyorum
    Aynen bende hatırlamıyorum nasıl üye olduğumu çocuk yaşlardaydık. FM'yi hala oynuyorum ama evli değilim çocuğum da yok Turksportal kısmetimizi bağladı
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Forumda ki kariyerlere bakiyodum 3-4 aydir, sonra gaza geldim kaydoldum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri