1 senelik hort

TSİ ile nasıl tanıştım? Daha doğrusu CM ile nasıl tanıştım, şöyle tanıştım...

11-12 yaşlarındaydım, bizim de mahallede -herkes gibi- her allahın günü sabah 10 akşam 10 top oynadığımız bi grup arkadaş vardı, -hala da görüşüyoruz, hiç kopmadık birbirimizden- arkadaşlardan birinin adı Ahmet Bilal. O zamanlar koyu Beşiktaşlıydı şimdilerde ise Maraton tribününden her sene kombine alan iyi bi Bursasporlu , çok iyi sol ayağı vardır zamanla önce Sergen derdik ona sonra Tümer demeye başlamıştık... Ama o hep Sergen olarak kaldı bizim için. Neyse, bu Bilal bizim bir gün böyle bi başladı anlatmaya bi oyun buldumda şöyle de böyle de takım kuruyonda Fatih Terim oluyon da falan da filan da... aynen böyle her allahın günü gelir anlatırdı, ben de ilk başlarda pek sallamazdım, ne biliyim fazla ilgimi çekmezdi. O zamanlarda bizim mahallede bi bende bi onda bi de bi arkadaşta daha bilgisayar vardı. Neyse bigün aradan ama aylar geçti belkide 3-4 ay geçti çağırdı beni Bilal onlara yok gel illa oynıycaz illa öğretcem sana oyunu falan filan... Öyle şeyler anlatırdı ki ama hala aklımdan çıkmaz... Van Nistelrooy'a Manchester'da sezonda 60 küsür gol attırmış, yok Giggs bilmem şu kadar asist yapmış, yok bi İtalyan stoper transfer etmiş adam Avrupa'nin en iyi oyuncusu seçilmiş falan... Neyse benimde ilgimi çekmeye başladı bi süre sonra gittik onlara açtı bilgisayarı, bende böyle hani Fifa gibi grafikleri olan falan bişey bekliyorum... Açtı oyunu başladı oynamaya... bişeyler bişeyler yapıyo böyle yazılara basıyo okuyo mokuyo falan... ama ingilizce oyun... dedim Bilal sen napıyon hacı böyle ya ne bu dedim nası iş yazılar geliyo gidiyo falan filan... yok dedi işte oyunun özelliği güzelliği orda gel takım alalım oynayalım karşılıklı falan... neyse ben aldım Ajax'ı o seçti Roma'yı derken başladık oynamaya... Akşam eve giderken CD'sini istedim verdi sağolsun yükledim evde hemen çözmeye başladım oyunu... Böyle başladı CM hikayem... Turksportal'a gelirsek, CM 01/02 almıştım bi cd'ciden yanılmıyorsam 01/02 idi, CD'yi taktım bilgisayara açtım içini setup.exe'ye tıklarken "update" diye bi klasör gördüm, girdim içine baktım 2 tane exe halinde program, tıkladım birine aaa bide bi baktım Türkçe CM 01/02 diyo sonra bi Turksportal Interactive bişeyler bişeyler falan derken dedim bi internette bakayım bakayım neymiş bu derkene bulaştık buralara da...

okuyan olursa teşekkürler şimdiden