1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Macın Ertesi Günü Dinlenme Verme

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Question Macın Ertesi Günü Dinlenme Verme

arkadaslar her mac sonrasindaki gunu oyuncularima izin vermek istiyorum nasil yapabilirim bi yardimci olabilirmisiniz lutfen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar lutfen bi yardim edin cevaplarinizi bekliyorum

usrobotics Misafir

antrenmana gir ordan filter dan all schedules u sec sonra assign all deyip rest e gel orda 1 gun 2gun 3 gun ve 1 hafta var istedigini sec.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya bunun etkisi artısı oluyomu ben baslarda denemistim ama oyuncu ozelliklerinde dusus yasadım sakatlar dısında izin vermiyorum

etkisi oluyormu??

Ters etki yapıyor arkadaşlar yorgun olmayan oyuncuları dinlendirmeye gerek yok. Rest ve yorgun olan oyuncuları dinlendirmek yeterli.

aynen ultrarızaya katılıyorum bütün takımı 2 ayda bir dinlendiriyorum

Not: Özellikleri yükselen oyunculara dinlenme vermeyin yoksa yükseliş durur.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bende hiç vermiyorum dinlenme.Sene sonu tatile çıkıyorlar zaten.Onun dışında maçlardan sonra vermiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Uzun maç aralarında kesinlikle veriyorum..
    Önümüzdeki maça 10 gün varsa ; kesin bi 1 gün dinlendiririm..veya 2.
    Normal maç trafiğindede belirli periyotlarla(ayda bir defa gibi) 1 günlük dinlenme veriyorum.

Herşeyi gerçekçi düşünüyorsunuzda fm'de ; neden antremanlara gelince cimri oluyorsunuzki

Gerçek hayatta sezon içinde hiç bir futbolcu dinlendirmeden bir yılı bitiren klub duymadım

Sakat olan adam zaten ; tam antremanlara çıkamazki..
    Farkettiyseniz sakatlığı biterken tam antremanlara başladı der. O konudada yanlış değinmişiniz..

Asıl konu sorusuna gelince; oyuncularının üzerinde( her nerede olursa olsun,yeterki kendi oyuncun olsun ) sağ tıklayıp antreman takviminden dinlenme verebilirsin..

8. Default

genelde verme ama uzun maratonlardan sonra ver zaten gerekli açıklama yapılmış

Mesaj Yetkileri