Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 127 arası toplam 127 sonuç

Konu: FM 2007 Vista Problemi İle İlgili Açıklama!

Ya arkdaşlar bende en nihayetinde uğraşa uğraşa yaptım bütün sorunlar burda vistada çalışmıyo die olay yok burda denilenleri yapınca oldu hepsi en nihayetinde başardım allah beee:

ya arkadaslar ben oyunu kurdum fakat acamiyorum hata veriyo please insert the correct cd-rom.seleck ok and restart application bu hatayi veriyo.ayrica turkce yamayi calistirinca run-time error 75 patc/file access error diyo acil yardim lutfennnnnnn

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul__.. Karizma:World Class

crek yapmamışın
    :tur: Multi multi hesap açtığı için tüm hesapları kapatılmıştır

arkadaşlar illegal işlere girmeyelim.. giriyorsak bile söylememize gerek yok.
    burası resmi bir fm sitesi olduğundan illegal istekleriniz cevapsız kalacaktır.

ayrıca..

Bezdim arkadaş ya.. kuramadım şu şeyi.. sinir nefret.. hiyaaaaaaaaaa!!!..
    aslında kurdum.. yeni oyun başlatmadan önce ayarlara girip şu pencere modunu açayım dedim.. olmadı. neden çünküüüü ayarlar açılırken oyun hata verip kapanıyor.. bir hışım sildim oyunu.. tekrar yükleyesim var yüklemesem mi acaba sıkıldım uğraşmaktan... FM 2008 çıkar, illaki visya uyumlu olur onu yükleriz.. de o allah bilir ne zaman çıkar..

aslında şu problemin çözümünü biri resimili yada videolu anlatsa yükleyeceğim de sinir yaptım malumunuz.

Vİsta Home Premİum Kullaniyorum. TÜrkÇe Yamada Fm.exe Dosyasini Bulamiyorum.
    Yardimci Olurmusunuz.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

denedim yine aynı hatayı veriyor...

Quote Originally Posted by kluise72 View Post
    bi dosyanın içine cdyi kopyalayıp ordan yukleyin
    yukleme sırasında cd yi çıkartın
    bnde oyle çatır çatır çalışıyo
    sayende sorun kalmadi

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345