Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 127 sonuç

Konu: FM 2007 Vista Problemi İle İlgili Açıklama!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by AIMAR53 View Post
    valla süpersin hiç bi sorunum kalmadı bide bu konu sabitlenmeli(sabitlenmişmi bilmiyorum ama deilse sabitlenmeli) çünkü bu sorunu yaşayan çok kişi var.
    bnde yaşıordum bu sorunu çözünce paylaşayim dedim

hata veriyorsa tüm kullanıcıların uyumluluğunu denetle var oraya bas orada da aynı şeyleri işaretle olmazsa güvenlik sekmesini kurcala. bn denemek isterdim de aynı sorunu yaşamadığım için deneyemedm

ya yaptım herşeyi yine açılmadı . normal fm açılıyor türkçe açılımıyor :S . onun yerine normal fmden girip türkçe oynama gibi bi şansımız varmı :?

Öncelıkle herkese meraba yaa coskun bı sorunum vardıda yardımcı olursan sevınırım gercı benım sorun 2006 ıle ılıglı v2.0 surumunu yukledım fakat calıstıramadım "fm.exe" uygulama dosyasını bılamadı dıyo bıde benı harddıskım ıkıye boluk c ve d olmak uzere bunda falanmı kaynaklanıyo acaba yardımcı olursan coksveınırım

arkadaşlar dil ayarlarındi ilk sayfadaki ayarı english yapın hiçbi sorun kalmaz oyunu kurduktan sonra tekrar türkçe yapabilirsiniz bi sorun çıkmaz

5. Default

arkadaşlar bende fm 2006 var ama türkçe yamasını yükledikten sonra ayarlar kısmına girerken hata veriyor ve kendini otomatik kapatıyor ne olur yardımcı olun..vistaya nasıl uygularız yaaaa..

Arkadaşlar ben vista kullanıyorum oyunda korsan fakat hiç hatasız çalışıyor 2011 yılına kdr geldim daha hata olmadı inşallah olmas da

arkadaşlar vistada javayi yükledim dil ayarlarınıda yükledim ve install a geçti ancak install ın ortasında JVM not found dedi durdu delirecem yardım edin...

Default yardım edin ne olur

ya valla sinirden çıldırcam ya ne yapsam olumuyor açıyorum oynu ERROR başlıklı 2 kez bu yazı çıkıyor "unable find to data folder" sonrada WARNİNG balıklı "failed to find a default database to use .Please make sure your installation is not corrupt" yazısı çıkıyor ne yapcam yardım edin ne olur

dozzi Misafir

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Siz olayınız grafik ile ilgili. Uyuyumluk sorunu var.
    demişsin bizimde ingilizcemiz var o kadar okuyabiliyoruz anlayabiliyoruz...çözümü nedir sorduğumuz şey bu!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by maksu23 View Post
    Bende de böyle bir sorun var dilleri ayarladıktan sonra setup esnasında bu hatay veriyor.. "The installer is unable to run in graphical mode.Try running the installer with the -console or-silent flag"
    Bilen varsa bi yardımcı olsun ne olur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    --------------------------------------------------------------------------------

Bende de böyle bir sorun var dilleri ayarladıktan sonra setup esnasında bu hatay veriyor.. "The installer is unable to run in graphical mode.Try running the installer with the -console or-silent flag"
    Bilen varsa bi yardımcı olsun ne olur

Yokmu yardımcı olacak kimse?
    arkadasım sorunu çözebildinmi çözdüysen bizimlede paylaşırmısın??!

Ya arkdaşlar bende vista home premium var dün oyunu büyük bi zevkle aldım oynamak için ama kuramıyorum..

NFO die bi hata veriyor.

Sistem bilgisi nfo dosyasını tanımıyor gibi ne yapabilirim

Ne yani şimdi biz fm2007 oynayamayacakmıyız

peki 2006 çalışıyomu :S:S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oda calısmaz.

13. Default

size yemin ediyorum ki sırf bu oyunu yüklemek için xp yüklettirdim vistayı sildirip

dozzi Misafir

ya bırakın böyle iş mi olur çalıştıran çalıştırıyo işinize gelmeyince yardımcı olamıyoruz...pc geldiğinde vista vardı şimdi onu silip xp mi kurcaz dediğinizi kendiniz yapmassınız yolunuz açık olsun...

Sırf sorun için siteye üye olmuş bide fırça atıyor... İşinize gelmiyince değil bu forumda herkese sonuna kadar yardım ediliyor emin ol...

yardım ettiklerinden hiç bir şüphem yok tabi ama ben bu oyunu oynayamazsam çatlarım .

Ya bide ingilizcesi olan arkdaşlar yabancı sitelere baksalar belki orda soruna bi çare bulmuşlardır

Vistada hiç bir sorun yok yeterki updateleri yapın ben fm serisinin hepsini oynadım
    bazı oyunlarda kurulumunda sorun çıkar nfsmw fifa 07 gibi aeroyu iptal edip sorunsuzca kurulabiliyor.

Ya ben daha 5 dakka önce uptadesini yaptım . Gerçi bendeki sorun nfo die bi hata veriyor anlamış değil ne yapmam gerek ya

dozzi Misafir

Thumbs down

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Sırf sorun için siteye üye olmuş bide fırça atıyor... İşinize gelmiyince değil bu forumda herkese sonuna kadar yardım ediliyor emin ol...

sen kimsin ki sorun için siteye girdiğimi soyluyosun...mesaj sayısına bakıptamı çok biliyosun galiba...ayrıca oraya teknik sorunlar ve çözümleri yazılmış o zaman başlığı deiştirsinler teknik sorunlarınızı söyleyin yapsınlar...çözemeyebiliriz yazsınlar insanlar umutlanmasın sorunları çözümlencek diye...işinize gelmeyince deil demişsin allahtan sonuna kadar yardımcı oldularda çalıştıramadım...saol bilgilendrdiğin için artık herkesin sonuna kadar yardımcı olduğundan eminiz...

Mesaj sayacı değil...

2007Temmuz da üye olmuşsun daha yeni 2-3gündür... Zaten yaptığın yorumlardan nsl biri olduğunu anladım seninle tartışmama gerek yok...Sonuçta kimse herşeyi bilemez dimi... Biraz daha saygılı yorum lütfen...

YA kimse burda sizin tartışmanızı dinleyemez millet burda derdine çare arıyor siz kavga ediyosunuz kavganızı msnde halldin burda değil

FM çok sorunlu bi oyun olmaya başladı ilk önce ing klavye sora menejer ekle sorunu şimdide windows vista sorunu.ama yinede FM oynuyoruz (ben dahil)

merhaba bendede vista var programi sportaldan indirdim ancak kurumu yaptiktan sonra programi acarken daha acmaya calisirken run time error 75 hatasi veriyor ve tamam dedigimde programi kapatiyor
    yardiminizi rica ediyoruz

Arkdaşım şu an için vista problemlerine çözüm yok olduğu zaman yetkili arkdaşlar burda bildirecekler İNŞ.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar bendede söyle bir sorun var,vista premium var oyunu yüklüyorum hehangi bir sorun yok,oyunada giriyor,fakat reklamlar var hani oyuna girerken orayı geçerken takılıyor siyah ekran degil sorun su ki,arkada fm fotosu duruyor üstüne bir uyarı menüsü cıkıyor ufak ama üzerinde bir yazı yok ve orda kalıyor herşey,girmiyo acaba neden nedir,cd içindeki java yüklendi herşeyi yaptım xp deki gibi sorun yok ama vistada böle,ne olabilir acaba?

dozzi Misafir

ben bir sabırsız malım, hiç bir şey beceremeyen tecrübesizin tekiyim, salağım tekiyim işte kısacası adım özer öçek, bu forumda fazla tutunamayacağım zaten belli.. benim gibi malları burada tutmuyorlar.

ağır gel ezilme dozzi millet ne yapsın

ya arkadaslar vısta bız kullanıcıları fm2007 oynayamıyacakmıyız yanı.sunu net bı sekılde acıklayan lutfen yoksa delırıcem

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    XP yi yükleyin. Biz size vista ile ilgili yardımda bulunmuyoruz. bunu defalarca duyurduk. SİGAMES FM'yi uyumlululk sihirbazından geçirmedi. FM 2008i bekleyin. O zamanbelki düzeltilir.
    Quote Originally Posted by thayke View Post
    ya arkadaslar vısta bız kullanıcıları fm2007 oynayamıyacakmıyız yanı.sunu net bı sekılde acıklayan lutfen yoksa delırıcem

Abi şu an için yapılıcak bişey yok Vista sadece FM de değil bir çok oyunda sorun yaratıyor... Çoşkun Abi yukarda zaten gereken açıklamayı yapmış...

Yani bütün vista kullanıcılarına geçmiş olsun en iisi XP ye geri dönmek

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri