Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 510 sonuç

Konu: Erdem Kariyer

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

en komik kariyer hikayeLerinden biri tebrikLer
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Tamamını buyuk bir zevk ve kahkahaLarLa okudum. Arkadasım Cok guzeL gidiyor.. Devamını bekLiyoruz.. Tamamını okumayı istiyorum insaLLah..
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis!!! :D ANTİfenerbahce!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Devamı bu akşam 9'dan sonra.Okuyanlara sayısız teşekkür...

erdem vallahi okudugum en komik kariyer hikayesi.Yorumlarin kopardi beni

Insallah wigani kümede tutabilirsin

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    erdem vallahi okudugum en komik kariyer hikayesi.Yorumlarin kopardi beni

Insallah wigani kümede tutabilirsin
    Çok saol Baran.Merak etme kurtaracağım.Şimdiden 19.'luğa yükseldim..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Valalhi süper ya çok eğlenceli tebrik ediyorum seni teşekkürler. Devamını bekliyoruz yazılarının

Nesil
    2006
    Yer

Charlton galibiyetinden sonra artık moraller iyice yerine gelmiştir.Artık sırada Tottenham var...

VS

KADROLAR...

Bu maçta yeni transferlerden sadece Luccin oynamadı...

Maça yine iyi başladık...(Hayret bende maça hep iyi başlıyorum..)
    İlk yarı Tottenam'ı inanılmaz bir şekilde boğduk.Ancak bir türlü gol gelmedi.Mağlum adamların kalesinde Paul Robinson gıcığı vardı.Bizim de forvetlerden Kamara'nın dedesinin torunu hastalanmış(ki bu kendisi oluyor..) koşamadı bile.Bu nedenlerle ilk yarı 0-0 bitti...

Wigan Soyunma Odası Gizli Ses Kayıt Cihazı ...

Erdem Kazan ::: Arkadaşlar taktiğimizin kötü olduğunu anlamış bulunmaktayım.Hemen değiştiriyorum taktiği................(((5 dakika sonra)))................ Ya ben bi taktik bulamadım aranızda fikri olan varmı ...
    Kamara ::: Hocam en iyisi tatile çıkın bizde kurtulalım sizde..Baş antrenör idare eder...
    Erdem Kazan ::: Olabilir aslında.Zaten sıkıcı bi maç.Şimdi kim uğraşcak sizle.Çıkayımmı ne dersiniz...
    Johnsen ::: Hocam ama o zaman dedikodu olmazmı...
    Erdem Kazan ::: Sen sus lan bi kere.Zaten sana gıcık oluyorum..Bide deikodu diyo.Olum zaten konuşulmayan tarafımızmı kaldı...
    Jemba Jemba ::: Arkadaş hakli.Yani şu yaşime jeldim tatile çikan bi meneger jörmedim...(Türkçeyi yeni öğreniyo da )
    Erdem Kazan ::: Tamam o zaman maça devam...

<<İKİNCİ YARI>>

İkinci yarı baskılı futbolumuza devam ediyorduk ve beklenen an gelmişti.Saolsu McCuloh ağları 71'de havalandırdı...

Artık taraftarlar çıldırıyodu, (sevincinden) başkanda öyle (sinirinden ).

<< Gol'den 10 dakika sonra Şeref tribünü >>Wigan başkanı Dave Whelan ::: Adam iyi gidiyor yahu.Taraftarların bir kısmını kendine çekiyor.Böyle giderse koltuğumdan olacağım.Bir şeyler düşün çabuk.
    Düşünmesi Gereken Kişi ::: (Bu adamın ismini bir türlü öğrenemedik.Yanlış hatırlamıyorsam Zcsyklotimishcukolovski idi.Ancak düşünmesi gereken kişi demek daha kolay..Ayrıca tam bir casus.) Başkanım B planına geçelim.
    Başkan ::: Olum o ne yaa.Ne B planı.Biz öyle bişe konuştukmu hiç
    Düşünmesi Gereken Kişi ::: Doğru biz onu Daniel Levy'le konuşmuştuk.(Daniel Levy Tottenham'ın başkanıdır..)

Başkan

Ve Hakem son düdüğü çaldı Karşılaşmayı 1-0 almıştık...

Ajans Press Medya Turu..

Muhabir ::: Evet sayın Erdem Kazan yine kazandınız ne diyeceksiniz...
    Erdem Kazan :::Söyleyecek bir şey yok herşey ortada.Bu sonuç başkana kapak olsun..
    Muhabir :::Sanıyoruz Başkanla aranız pek iyi değil
    Erdem Kazan :::Benim aram kimseyle iyi değil.Hatta siz televizyoncularla da..

Muhabir :::Sayın Erdem Kazan bu başarı ile taraftarın bir kısmını çektiniz yorumlarınızı alalım...
    Erdem Kazan :::Taraftar bizden yana olsa ne olur olmasa ne olur.Bizi buralara onlarmı getiriyor sanki

Muhabir :::Erdem Bey.Biz İSpanyol gazetecisi larak Luccin'i göremedik.Neden oynamadı.Fransız diyemi.Bende ayrımcılık yok demiştiniz...
    Erdem Kazan ::: Eğitim Şart..

Herkese İyi geceler...Okurlarada bol TEŞEKKÜR..

Cristiano Ronaldo Misafir

Süper ya valla süper.. Acaip eğleniyorum bu maçları okurken.. Hele o Johnson'a laf atmıyo musun..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Çok renkli ve hoş bir konu olmuş tebrikler. Bana oyuncu lazım dedin geldim hemen. Evet, sana Torres'i 1 sezon kiralayabilirim ama yılda 8.5 milyon TL verebilecek misin ona? Ayrıca bunun bir de bedeli olacak. Bana da 3 milyon dolar vereceksin. Kabul ediyorsan aşağıdaki konuya yaz.

http://forum.turksportal.net/vb/show...=27512&page=25

Erdem Kazan ::: Arkadaşlar taktiğimizin kötü olduğunu anlamış bulunmaktayım.Hemen değiştiriyorum taktiği................(((5 dakika sonra)))................ Ya ben bi taktik bulamadım aranızda fikri olan varmı ...
    Kamara ::: Hocam en iyisi tatile çıkın bizde kurtulalım sizde..Baş antrenör idare eder...
    Erdem Kazan ::: Olabilir aslında.Zaten sıkıcı bi maç.Şimdi kim uğraşcak sizle.Çıkayımmı ne dersiniz...
    Johnsen ::: Hocam ama o zaman dedikodu olmazmı...
    Erdem Kazan ::: Sen sus lan bi kere.Zaten sana gıcık oluyorum..Bide deikodu diyo.Olum zaten konuşulmayan tarafımızmı kaldı...
    Jemba Jemba ::: Arkadaş hakli.Yani şu yaşime jeldim tatile çikan bi meneger jörmedim...(Türkçeyi yeni öğreniyo da )
    Erdem Kazan ::: Tamam o zaman maça devam...
    Muhabir ::: Evet sayın Erdem Kazan yine kazandınız ne diyeceksiniz...
    Erdem Kazan :::Söyleyecek bir şey yok herşey ortada.Bu sonuç başkana kapak olsun..
    Muhabir :::Sanıyoruz Başkanla aranız pek iyi değil
    Erdem Kazan :::Benim aram kimseyle iyi değil.Hatta siz televizyoncularla da..
    Muhabir :::Erdem Bey.Biz İSpanyol gazetecisi larak Luccin'i göremedik.Neden oynamadı.Fransız diyemi.Bende ayrımcılık yok demiştiniz...
    Erdem Kazan ::: Eğitim Şart..
    süpersin erdem ya,dialoglarin mükemmel vallahi cok eglenerek keyifle okuyorum kariyerini

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Erdem abi tek kelimeyle Müthiş Devam et

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Komik olmuş yine ..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Erdem BÜYÜKSÜN

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben : Sn. Başkan merhaba.
    Wigan başkanı : Ooo kimleri görüyorum! Emrahcığım nasılsın ya? Ne zamandır yoksun, unuttun bizi valla.
    Ben : Başkanım olur mu öyle şey? Biliyorsun, bu ara transfer dönemindeyiz. Oyuncu aramaktan inanır mısın, başımı kaşıyacak zamanım yok.
    Başkan : Ya sorma aynı dert bizde de var. Bizim Erdem'i biliyosun?
    Ben : Bilmem mi.
    Başkan : Tutturdu, para da para. Ya olsa vermez miyim diyorum, yok diyor ille de para. Ya elinde zaten iyi oyuncular var. Ben senden şampiyonluk istemiyorum ki.
    Ben : Öyle deme be başkan, her insanın bir hedefi vardır. Belki o da şampiyonluğa oynamak istiyordur.
    Başkan : Valla dur bakalım konuşacağız, bu ara biraz nane-limonuz onunla.
    Ben : Gelmeden merdivenlerde karşılaştık. Onu da epeydir görmüyordum. Hani asansörler bozuk olmasa yine göremeyecektim.
    Başkan : Emrah, yani ayaküstü iğneliyorsun hemen ya yakıştıramadım.
    Ben : Kızma be başkan şaka yaptım. Benim bu gün çok işim var, iznini isteyeyim. Benim Bryant Mitchell'in bir işi için geldim İngiltere'ye, sizleri görmeden gitmek istemedim. Hadi sorana sa. Arayı soğutmayalım başkan. Teknik adamınızın kıymetini bilin. Sizi çok iyi yerlere getirecek.
    Başkan : Tamam Emrahcığım ayağına sağlık. Zor olsa da yine bekleriz. Açık denizler üzerinden git ki yolun açık olsun.
    Ben : Şimdi asansör bozuk ya spor oluyor, yani iyidir.
    Başkan : Ya hadi be şakacı insan!

http://forum.turksportal.net/vb/show...=27512&page=26 (383. mesaja cevap)

Gördüğün gibi aranızda çok fazla sorun yok, sen büyütmüşsün.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

erdem kardeş iyi gidiyorsun baya,merakla bekliyorum hikayenin devamını...

çok renkli bir hikaye olmuş devamını sabırıszlıkla bekleyeceğim

omer-faruk-14 Misafir

Çok güsel bir kariyer yapmışsın. Böyle devam edersen süper olur. Emeğine sağlık .

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Ben : Sn. Başkan merhaba.
    Wigan başkanı : Ooo kimleri görüyorum! Emrahcığım nasılsın ya? Ne zamandır yoksun, unuttun bizi valla.
    Ben : Başkanım olur mu öyle şey? Biliyorsun, bu ara transfer dönemindeyiz. Oyuncu aramaktan inanır mısın, başımı kaşıyacak zamanım yok.
    Başkan : Ya sorma aynı dert bizde de var. Bizim Erdem'i biliyosun?
    Ben : Bilmem mi.
    Başkan : Tutturdu, para da para. Ya olsa vermez miyim diyorum, yok diyor ille de para. Ya elinde zaten iyi oyuncular var. Ben senden şampiyonluk istemiyorum ki.
    Ben : Öyle deme be başkan, her insanın bir hedefi vardır. Belki o da şampiyonluğa oynamak istiyordur.
    Başkan : Valla dur bakalım konuşacağız, bu ara biraz nane-limonuz onunla.
    Ben : Gelmeden merdivenlerde karşılaştık. Onu da epeydir görmüyordum. Hani asansörler bozuk olmasa yine göremeyecektim.
    Başkan : Emrah, yani ayaküstü iğneliyorsun hemen ya yakıştıramadım.
    Ben : Kızma be başkan şaka yaptım. Benim bu gün çok işim var, iznini isteyeyim. Benim Bryant Mitchell'in bir işi için geldim İngiltere'ye, sizleri görmeden gitmek istemedim. Hadi sorana sa. Arayı soğutmayalım başkan. Teknik adamınızın kıymetini bilin. Sizi çok iyi yerlere getirecek.
    Başkan : Tamam Emrahcığım ayağına sağlık. Zor olsa da yine bekleriz. Açık denizler üzerinden git ki yolun açık olsun.
    Ben : Şimdi asansör bozuk ya spor oluyor, yani iyidir.
    Başkan : Ya hadi be şakacı insan!

http://forum.turksportal.net/vb/show...=27512&page=26 (383. mesaja cevap)

Gördüğün gibi aranızda çok fazla sorun yok, sen büyütmüşsün.
    Bu Konuşmadan 1 kaç saat sonra Başkan beni aradı...

Başkan ::: Alo Erdem.
    Erdem Kazan ::: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor.Sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz.Dııııııtt
    Başkan ::: Sen kendini ne sanıyosun ha düzembaz.Emrah'la konuşup beni kandırabileceğinimi zannettin.Ben iki yüzlülüğün kralını yaparım aslanım...Sana ek ödenek falan yok.Küme düşte seni kovacak sebebim olsun.Ancak adam gibi istifa edersen söz Türkiye'ye gidiş biletin benden...Bu mesajdan sonra beni ara...
    Erdem Kazan ::: Ben zaten telefondayım üçkağıtçı.Söylediğin tüm lafları kaydettim.Bu konuşmaları taraftarlara dinleticem.Hahaha...Yerinede Özhan Canaydın'ı getirecem..
    Başkan ::: Lan alçak sesimimi kaydettin.Eğer o sesleri bi yerde duyarsam bilki Emre Belözoğlu'nu ırkçılık yüzünden içeri tıktırırım..
    Erdem Kazan ::: Ne yani Emre olayında damı parmağın var...
    Başkan ::: Sadece Emre olayımı.Chelsea'yi sattıran ben.Juventus'un küme düşmesini sağlayan ben.Valencia maçındaki olayların yapılmasını emreden ben.Ribery'nin kaçmasını sağlayan ben.Romario'ya futbolu bıraktırmayan yine ben.. <<telefonu kapatır>>

devamı 9'dan sonra

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post

Erdem Kazan ::: Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor.Sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz.Dııııııtt
    Başkan ::: Sen kendini ne sanıyosun ha düzembaz.Emrah'la konuşup beni kandırabileceğinimi zannettin.Ben iki yüzlülüğün kralını yaparım aslanım...Sana ek ödenek falan yok.Küme düşte seni kovacak sebebim olsun.Ancak adam gibi istifa edersen söz Türkiye'ye gidiş biletin benden...Bu mesajdan sonra beni ara...
    Erdem Kazan ::: Ben zaten telefondayım üçkağıtçı.Söylediğin tüm lafları kaydettim.Bu konuşmaları taraftarlara dinleticem.Hahaha...Yerinede Özhan Canaydın'ı getirecem..
    Başkan ::: Lan alçak sesimimi kaydettin.Eğer o sesleri bi yerde duyarsam bilki Emre Belözoğlu'nu ırkçılık yüzünden içeri tıktırırım..
    Başkan ::: Sadece Emre olayımı.Chelsea'yi sattıran ben.Juventus'un küme düşmesini sağlayan ben.Valencia maçındaki olayların yapılmasını emreden ben.Ribery'nin kaçmasını sağlayan ben.Romario'ya futbolu bıraktırmayan yine ben.. <<telefonu kapatır>>

devamı 9'dan sonra
    bu kısım baya güzel olmuş

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post

devamı 9'dan sonra
    süpersin erdem,mükemmelsin,harikasin ne diyeyim,sen bizi güldürüyon allahta seni güldürsün

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Güzel. Devamını bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer

Default Wigan'da Olaylar Büyüyor

Erdem Kazan ve Başkan atışmalarından sonra son durum...

Burası Erdem Kazan'ın kaldığı otelin hemen yanı başı...

Burası Wigan antrenman tesisleri...

Burası Londra.Bir grup Wigan'lı

Burası da yine Wigan City'de ki İbrik meydanı.Sırtınızı Camii'ye verince hemen solda kalıyo..

BBC Genel Merkez ::: Sayın seyirciler İngiltere'de ki olaylar Fransa'ya da bulaştı.Şimdi durumu belirlemek üzere Paris'te bulunan spikerimiz Bhopal Legacy'ye bağlanıyoruz...

Bhopal Legacy ::: Evet sayın seyirciler şu anda Paris'te ki olayların nedeni bambaşka.Onlar Erdem Kazan'ın Fransız oyuncu Peter Luccin'i oynatmamasından şikayetçi.Kızgın topluluk Erdem Kazan'ın Luccin'i ayrımcılık yaptığı için oynatmadığını öne sürüyor ve Wigan Başkanından Erdem Kazan'ı göndermesini talep ediyor...
    BBC Genel Merkez :::Evet sayın izleyiciler şimdi telefonlarımızın bir ucuna Wigan Başkanı,diğer ucuna ise Erdem Kazan geliyor.
    Evet. Erdem Kazan Merhaba efendim...
    Erdem Kazan ::: Oooo.Kamil naber lan.Olum insan bi arar sorar.Başıma neler geldi bi bilsen.Wigan diye bi takımın başına geçirdiler beni.Teknik adam sanıyolar.Ben kim teknik adamlık kim...
    Spiker ::: Erdem bey ben Kamil değilim.BBC'den Carlo Paçaroni.
    Erdem Kazan ::: Heee.Ben şey seni Kamil sandımda onun için şaka yapıyodum..
    Spiker ::: Erdem bey olaylar hakkında ne diyeceksiniz...
    Erdem Kazan :::Buradan olaylara karışan bütün oyuncuları kınıyorum.Navarro'nun o yumruğu atmaması lazımdı....Ayrıca Barcelona Real'i yenecek...........Pardon o maç oynanmıştı dimi...
    Başkan ::: Görüyosunuz ya.Daha olaylardan bile haberi yok...
    Erdem Kazan :::Canım Navarro'nun yumruğunu gördüm ya o yeter.Başka olaylarda olmuş ama yumruğu görmek yeterliydi...
    Spiker ::: Peki sayın başkan siz ne söyleyeceksiniz.
    Başkan :::Bence Erdem Kazan istifa etmeli.O takımın başına geçtiğinden beri kargaşalar ortaya çıktı.Zaten aldığı galibiyetlerde şans ondan yanaydı.Bu akşam Everton bizi darmadağın edecek görürsünüz...Ayrıca sadece yumruğu görmen kafi değil..
    Spiker ::: Evet değerli izleyiciler.Yorumları dinlediniz.Bizden bu günlük bu kadar.Mutlu kalın.Az sonra TheleGoal programıyla yeniden sizlerle birlikte olacağız...

Artık herkesin gözü bu akşam 21:45'te oynanacak Everton - Wigan maçındadır...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Abi gercekten super yaa bittim Anlatımın Çok Güzel Bir O kadarda Komik

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Abi gercekten super yaa bittim Anlatımın Çok Güzel Bir O kadarda Komik
    Eyvallah.Tüm okurlara Teşekkür...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ERDEM öldürdün beni BÜYÜKSÜN...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Erdem abi bu şovları Fmde de bekleriz

Nesil
    2006
    Yer

Çok saol Emre abi...

Ayrıca....

Quote Originally Posted by Ayg.01 View Post
    Erdem abi bu şovları Fmde de bekleriz
    Olum biz buraya yalandanmı yazıyoz...

Unutma her yazarın hikayesinde gerçekten bir kesit vardır...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

"Wigan'lı gençler!" Çok hoş olmuş gerçekten. Son pankarttakilerin el işaretleri de ilginç.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    "Wigan'lı gençler!" Çok hoş olmuş gerçekten. Son pankarttakilerin el işaretleri de ilginç.
    Çok saol Emrah abi...Son pankarttaki el işaretlerine gelince .....

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Özhan Canaydın'ı isteriz ..

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri