1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Bu FM Nasıl Birşeydir,Resme Bakın =)

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Default Bu FM Nasıl Birşeydir,Resme Bakın =)

Arkadaşlar resimde ki yer bizim evin altında ki internet cafe, oturanlarda samimi arkadaşlarım, fotoyu çektiğimde de saat sabaha karşı 4 falandı. Sırayla görüyorsunuz herkes oturmuş FM oynuyor ve internet cafede evleri falan da değil, dükkanda üstlerine kilitli vaziyetteler. =)))

Hepsinin kanına ben girdiydim yıllar önce ama bu kadarına da ne denir bilmiyorum.

Benim ne işim var orada? Bende multiplay de oynuyordum o açıdan =)

Oyundan öte bişey bu bağımlılık, hastalık ya..

Fm bağımlılık yapıyor..insan her zaman oynamak istiyor..böyle multiplay oynamakta süper oluyo..

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

la olum adamın bırak damarlarına işlemeyi adamları resmen fm manyağı etmişsin

Nesil
    2005
    Yer
    Evden

Oha be tüm mahalle sabah 4'te cafede fm oynuyo nerdeyse vay anasına FM başka türlü açıklanamazdı işte en iyi anlatım biçimi bu olsa gerek

arkadaşların ailesi, kahve basar gibi baskın yapmasınlar sonra..

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

manyak bi olay ya

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Bunun 16 masalı olanı var koyayım, şok olun =)))

8. Default

pehaueha

FM bağımlılık ötesi bişey

İmzamda da dediğim gibi FM bir yaşam stilidir arkadaşlar.Azımsanacak birşey değil bu.

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

ahahaha, bi de kafe üzerlerine kapalı oynuyorlar ya, ehehe..

FM saplantısı başkadır....

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

2002 yılında üniden arkadaşlarla bizim evde CM2 England gibi eski bir oyunu tam 24 saat oynamıştık. 2 sezon bitirmiştik o zaman.

Sabah ark.lara kahvaltı hazırlamak için bi şiler amlaya dışarı çıktığımda gözlerim kamaşmıştı ışıktan

İşte böyle bağımlılık yapan bi oyun.

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Ya bi de aklıma geldi, niye kilitli orası?

Allah korusun yangın falan çıksa nolcak? Düşündürücü.

Galiba internet cafelerin gece 12'den sonra açık olması yasak.

Nesil
    2005
    Yer
    Fenerbahçe

FM hastalığı salgın olmuş

Doktorlar bir çare bulamıyor

hayatımı 2 ye böldüm 1.(CM yada FM diyelim) oynamadan öncesi ve sonrası,zaten oynamadan önce ki hayatımda da yaşıyor sayılmam

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Talking

biz yeğenle okuldan kaçıp oynardık rekor 19 saat..

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

FM bir yaşam tarzıdır ya öyle bir oyun ki kendine öyle bağlıyor ki insana offf bırakmak ne ala bıramazsın zaten ben denedim olmuyor
    İşin şakası bir yana ben CM 01 / 02 den beri oynuyorum hiç de sıkılmadan devam ettiğim vee her sene gidip büyük bir zevkle yeni oyununu alıp büyük bir zevkle oynadığım nadir oyunlardandır!
    Hatırlıyorumda çokk kez hiç yemek yemeden su içmeden 24 saat oynadığım zamanları bilirim ben

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Thumbs up

yaa nebiçim bi oyun bu fm .hatta ona oyun dememeliyiz o hayatımızın bir parçası oldu artık
    inanın bana bi gün fm oynamasam içim bi garip oluyo sanki 1-2 haftadır yemek yememiş su içmemiş gibi oluyorum
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

Talking

Abi sen bana sizin adresi versene ben bir tane "psikolog" göndereyim sizin acil muayeneye ihtiyacınız var..........

ŞOK HABER!!!

Tüm internet cafeler karantinaya alındı!

Salgının yayılmasından korkuluyor. Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş başkanlığında oluşturulan bir komite ile devlet bu olaya da el attı. Tayyip Bey Basın Toplantısında Sigames'e ait tüm managerlik oyunlarının toplatılması kararını aldı. EA Sports köşesinde ise henüz bir hastalık haberi yok!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Valla bende çok kişinin kanına girdim beş yıldan bu yana.hepsi işi gücü bıraktı cm-fm oynuyor.bana beddua edip duruyorlardır

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Arkadaş tek bir şey söyliyebilirim Allah kurtarsın :-)

Nesil
    2005
    Yer
    AVNİ AKER

Quote Originally Posted by cifaaa
    yaa nebiçim bi oyun bu fm .hatta ona oyun dememeliyiz o hayatımızın bir parçası oldu artık
    inanın bana bi gün fm oynamasam içim bi garip oluyo sanki 1-2 haftadır yemek yememiş su içmemiş gibi oluyorum
    aynen katılıyorum ben şuan bilgisayar oynayamıyorum(malum oks hazırlığı) ve geceleri rüyamda çok sevdiğim chelsea yi alıyorum kurtarın beniiiiiiiiiiiiiiiii

ailenin tatilde olduğu, kedinin oradan oraya koşturduğu bir yaz akşamı cm oynanırken oyun bilgilerine bakıldığında addictness level bölümünde "remember to feed the cat" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp kedinin yemeğini vermek; bir süre sonra yine aynı yerde "remember to wash" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp duş almak..

ekşi sözlük: oha dedirten cm olaylarından alıntıdır...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Eagle-Eye
    ailenin tatilde olduğu, kedinin oradan oraya koşturduğu bir yaz akşamı cm oynanırken oyun bilgilerine bakıldığında addictness level bölümünde "remember to feed the cat" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp kedinin yemeğini vermek; bir süre sonra yine aynı yerde "remember to wash" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp duş almak..

güzelmiş
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by Eagle-Eye

Güzelmiş bu.. İyi de özetliyor...

Mesaj Yetkileri