1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Yıl 2070!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Yıl 2070!

Arkadaşlar ileride olabileceklere ait bir senaryo. Okulda bir hocamız bize izletmişti ve etkilenmiştim. Tabi ki böyle olacak denmiyor, sadece bir senaryo ve 5 dakikanızı ayırıp, arkanıza yaslanıp izlemenizi tavsiye ediyorum. Dünya Su Günü geçtiğimiz haftaydı, su konusunda biraz daha dikkatli olalım ve "aman bana ne ben kullanırım" zihniyetinde olmayalım...

İndirmek için tıklayınız
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    stamford bridge weya saracoğlu

cok gusel we anlamlı bi slayt gosterisi ama bunu butun dunyadaki insanlara izlettirmek lasım gercekten simdi bizede bos laflar gibi gelio Allah'ın suyu bitermi dioruz ama bittii saman herkes deerini anlayacak
    Bu Kullanıcı aşağıdaki forum kuralını ihlal ettiği için süresiz uzaklaştırılmıştır:

"Sitemizde argo kelimeler kullanamaz, kişiyi veya kurumu hedef alan küfür & hakaret edemezsiniz"

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

eline saglik
    herkesin indirip izlemesi gerek.

indirdim içi boş hata verdi.1daha deniycam

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Serkan abi ben rapidshare dan inidremiyorum başka yerden olmaz mı ?

Nesil
    2006

izledimde bişey anlamadım vala

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Aygün söyle başka nereye upload edeyim? Ben genelde pek upload etmem, ettiklerim de bizim sunuculara oluyor. Şimdi fm ile alakası olmayan bu slaytı bizim sunuculara mı atayım?

fm26, tekrar izle bence, bu önemli bir konu, hiç düşünmeden kullanılan suyun, ilerde bitecek seviyeye gelmesinde yaşanabilecekler anlatılıyor...
    "YÜCE ATATÜRK"

bende indirdim tekrar yine olmadı

Nesil
    2007
    Yer
    stamford bridge weya saracoğlu

bn izledim arkadaslar bnde oldu belki sizde power paint olmadıı için olabilir??ama belki
    Bu Kullanıcı aşağıdaki forum kuralını ihlal ettiği için süresiz uzaklaştırılmıştır:

"Sitemizde argo kelimeler kullanamaz, kişiyi veya kurumu hedef alan küfür & hakaret edemezsiniz"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Şu PowerPoint'i yüklesemmi ne...?

Nesil
    2006

Bunu arkadaş okulda verdi bende okumuştum.

Sanırım halimiz böyle olacak ama biz yapmamız gereken artık suyu ihtiyacımız kadar tüketip boşa harcamamak mesela çocukların yaptığı su savaşı. Gereksiz yere banyoda harcanan sular vs. Bunlara son verirsek bu sorunu halledebiliriz.

Birde artık ülkemizde barajlar için yüksek başınç yaratıp yağmur bulutlarından yağmur yağmasını sağlamaları gerekiyor. Eskiden Kocaeli üni. bunu yapmıştı. Bunu bütün dünya uygulamalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    .Sanırım halimiz böyle olacak ama biz yapmamız gereken artık suyu ihtiyacımız kadar tüketip boşa harcamamak mesela çocukların yaptığı su savaşı. Gereksiz yere banyoda harcanan sular vs. Bunlara son verirsek bu sorunu halledebiliriz
    Abi senin bahsettiğin su savaşı devede kulak bir golf sahasının çimlerinin her gün yemyeşil kalabilmesi için ne kadar su gerektiğini biliyor musun. Ya da bayıldığımız hamburgerin yapılması için 11 bin litre su gerektiğinin.

Nesil
    2006
    Yer
    -

bizde okulda izledik bunu saol

Mesaj Yetkileri