Sayfa 1 / 29 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 843 sonuç

Konu: [Murat Özdemir] Giresunspor,Bulancakspor ve ardından Milli Takım [Türkiye] Kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default [Murat Özdemir] Giresunspor,Bulancakspor ve ardından Milli Takım [Türkiye] Kariyeri

Arkadaşlar Giresunspor la yeni bir kariyere başlıyorum..

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Sarı Güllerin İçinde Olduğu Lacivert Gökyüzünden

Bolton Kariyerinçok güzeldi.Neden bıraktın onu yaw
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şimdi gördüm Kovulmuşsun meğer

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Haberin yokmu kardeş murat kardeş kovuldu boltondan Murat hayırlı olsun yeni kariyerin umarım bu kez iyi olur...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Bunda başarılı olursun umarım .. Sonu öbürüne benzemesin ..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

muhauhauhauhauahuah

Sağolun arkadaşlar takip ettiğiniz için

Bolton'da bi hüsran yaşadık evet ama ondan sonra oyuna devam ettim bakalım bidaha ki sene nolcak die Bolton yine 17.oldu ligde yani kılpayı kurtuldu

Her neyse konumuz Giresunspor....

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Hadi Bakalım neler yapacajsın görelim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Murat Özdemir Bolton'da kötü günler geçirdikten sonra Türkiye'ye geri dönmeye karar verdi.İlk durağı memleketi olan Giresun'du.

Giresun'a vardığı sırada, yerel ve ulusal basın onun adını çoktan Giresunspor'la anmaya başlamıştı bile.

Bir yerel gazetede çıkan habere göre;

Murat Özdemir "Giresun'u bir üst lige yani T.Telekom Lig A 'ya çıkarmak için Giresun'a gelmişti."

Yine aynı haber Ulusal basında da geniş yankı uyandırmıştı.

Orada da Bolton'da kariyerine başlamış ünlü Türk Menejer Murat Özdemir Giresunspor'u şampiyon yapmak ve LİG A 'ya çıkarmak için gelmişti.Ve bu gelişmeler kısa zamanda netlik kazanmıştı.

Murat Özdemir Giresunspor'un başına gelmişti...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

amanın hadi hayırlısı çekirdekleri hazırladık bekliyoruz hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Antrenmanlara başlanmıştı.Teknik taktik çalışmalar başlamıştı.Hemen 2.gün hazırlık maçı vardı.

Rakip TSL temsilcisi Ankaraspor'du.

Bu arada Giresunspor'un kadrosuda oldukça zayıf ve kişi bakımından eksikti.Bunun için belirli bölgelere transferler yapmak gerekiyordu.Özellikle defansın sol tarafı eksik bölgeydi.

Bu bölgeye oyuncu arayışlarına başlamıştım.

Ferhat Oztorun
    Erkan Ferin
    Mahmut Hanefi yi oneririm defansin soluna....

haydi hayırlısı işin zor ama umarım burada kaza yaşamazsın

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Oyuncu arayışları devam ederken 2.Hazırlık maçıda gelmişti.

Hazırlık maçları için pek fazla yorum yapmayacağım...

omer-faruk-14 Misafir

Murat sana bu kariyerde başarılar diliyorum. İnşallah bunun da sonu Bolton gibi olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hazırlık maçları bitmişti.Genel olarak yenilmiştim maçlarda.Fakat ben takımımdan umutluydum.Oyunu fena sayılmazdı.Tek kötü yanı toplam 18 oyuncu var ve 2-3 tanesi şimdiden sakatlandı tek korkum bu...

Transfer yapmak oldukça zor.Özellikle T2B4 'de bir takıma oyuncular çok zor geliyor.Bunun için hala bir transfer yapamadık...Lig yaklaşıyor.Zaman daralıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

Transfer listesinki oyuncularin hemen hemen hepsi geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Lig başlamıştı ve daha 1 tane transfer yoktu.Sakatlar'da can sıkmaya başlamıştı.İlk maçta Marmaris'de deplasmandayız.Maç çok kötü başlamıştı hemen maçın başlarında Kırmızı Kart gördük ve oyun adeta kopmuştu.Gelen sürpriz gol umutlandırmıştı bizi ancak dakikasında topu tekrar ağlarımızda gördük.ve dramatik bi şekilde 87.dakikada yediğimiz golle Marmaris deplasmanından eli boş dönüyorduk.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Giresunspor yoğun sürdürdüğü transfer çalışmaları sonucu 3 tane sol kanat oyuncusuyla sözleşme imzaladı.

Özellikle yeni transfer Mehmet taraftarlarıda heyecenlandırıyordu...Onun için şimdiden Tezahüratlar şovlar hazırlanıyordu...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ligde nedense bir türlü istediğim sonuçları alamıyordum

Bu sefer rakip kendi evimizde Ünyespor'du.Maçtan önce 2 teknik adam arasında soğuk rüzgarlar esiyordu ve ikiside galibiyet istiyordu ama ikisininde istediği olmadı...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu kez rakip güçlü Kahramanmaraş'dı ve maç deplasmandaydı.

Otoriteler Giresun'un kazanmasını mucize olarak görüyorlardı.Fakat yeni transfer Mehmet'i hesaba katmıyorlardı.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

vaLla burda da durumun hiç de iç acıcı deiL
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

işin zor valla kadro yetersiz ve mağlubiyetler kolay gelsin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Hemşerim inşallah Giresunspor'da başarılı olursun ben ne yaptıysam Giresuna yaranamadım bi ara 5.sezonda falan süper lige çıkardım ve o sene 16.olarak düştüm ve kovdular inşallah sen yaranabilirsin...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Başarılı olman Dileğiyle..

Kadron yetersiz Ama Yinede İdare Edebilirsin.

Serkan Gedik'e bir bak istersen.. Ben her gittiğim B kategaorisi takımına alıyordum.. Bir e Sercan var aynı takımda..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Bende bugün yeniden bir Giresunspor kariyerine başladım 7.0.2 de ilk kez Giresunumun başına geçicem bakalım ne yapabilicem

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Bende bugün yeniden bir Giresunspor kariyerine başladım 7.0.2 de ilk kez Giresunumun başına geçicem bakalım ne yapabilicem
    İlk sezonda bişey yapamadım ama.

Şimdi yeni sezona geçtim ve süperlig de sözleşmesi biten oyunculardan 8-9 tane oyuncu aldım.Kadrom baya genişledi.Ama aldığım oyunculara değdi.6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ile grubumda şu anda liderim...

Arkadaşlar özür dilerim maçları buraya yansıtamıyorum.Bir problemden dolayı...

başarılar giresunu avrupada da görmek isteriz neden olmasın

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    İlk sezonda bişey yapamadım ama.

Şimdi yeni sezona geçtim ve süperlig de sözleşmesi biten oyunculardan 8-9 tane oyuncu aldım.Kadrom baya genişledi.Ama aldığım oyunculara değdi.6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ile grubumda şu anda liderim...

Arkadaşlar özür dilerim maçları buraya yansıtamıyorum.Bir problemden dolayı...
    bende ilk sezon son 3 maç kaldı dibe vurdum artık tüm umutlarım seneye kaldı...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

bende ilk sezon son 3 maç kaldı dibe vurdum artık tüm umutlarım seneye kaldı...

İlk sene gerçektende hiç birşey yapamıyorsun.Klübün beklentisi bile ilginç.Küme düşmeye kesin gözüyle bakıyorlar.Ama 2.sezon ilk 16 maçta 14 galibiyet 2 beraberlik aldım ve artık her deplasmanında dahi favori ben çıkıyorum maça vede yönetim ve taraftarların beklentisi nedense bir anda değişti ve Şampiyonluk bekliyorlar.Zaten bitime 4-5 hafta kala garantiledim liderliği ve Play-OFF grubuna yükselmeye hak kazandım...

Hadi nekop sende yap bi başarı çifte zafer yapalım

Bu arada dediğim gibi 2.sezon Süper Lig'de baya bi oyuncunun kontratı sona eriyor."İmza Attır" butonu açılıyor.Ben hepsine teklif etmiştim vallaO şekilde oyuncu alabilirsin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Bende aynı şeyi yapmaya çalışıyorum bende bir başlık açıcam oraya yazarım bu arada serdar gündüzle yakup pamukcuya bi bak ikiside harika kaleci özellikle yakup bende baya gelişti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni kariyerinde başarılar murat..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bende aynı şeyi yapmaya çalışıyorum bende bir başlık açıcam oraya yazarım bu arada serdar gündüzle yakup pamukcuya bi bak ikiside harika kaleci özellikle yakup bende baya gelişti

Tamam aslında ortak bi Giresunspor alanı yapsak

Ben kalecimi buldum ya...BJK'nin U-18 inden İrfan ı aldım kaleye...

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post

Tamam aslında ortak bi Giresunspor alanı yapsak

Ben kalecimi buldum ya...BJK'nin U-18 inden İrfan ı aldım kaleye...
    İrfan dehşet abi ben şu an kıbrıs takımında (kardeş takımda) kiralık oynatıyorum. baya gelişme kaydetti enyamadan sonra 2. kaleci olarak getirecem

Sayfa 1 / 29 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri