1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Rutin Bir Kariyer Hikayesi...

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Başarılarının devamını bekliyoruz..

sadece 1 ssmi ya olmaz böle her maçı koy bidahakine

Quote Originally Posted by tomasrosicky1 View Post
    sadece 1 ssmi ya olmaz böle her maçı koy bidahakine
    http://forum.turksportal.net/vb/show...t=50002&page=3

Bu kariyer sadece anlatmak istediğim kısa bir şeydi... O yüzden sadece anlatıp geçtim... Ztn 4.5 ay önceki konu neden msj yazıldı onuda anlamadım...

Verdiğim linkte her maç var istersen takip edebilirsin...

başarılar kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Attilla yeter artık.Her konuyu hortlatmaktan bıkmadın mı ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Post Rutin Bir Kariyer Hikayesi...

Evet arkadaşlar sitede şu anda kimseler yok bende bu boşluktan faydalanım dedim sizlerle kısa bir kariyerimi paylaşim... Milli Takımlar bazında hiç kupa kazanmadım ve bir sabah kalktımda bunu bgn degiştircem dedim... Ve yeni bir oyun açarak direkt İngiltere Milli Takımını aldım... Herkesin bildigi gibi şu anki EURO08 eleme gruplarından oyuna başladım... Kadro çok zengin ve kaliteliydi eleme grubundan çok rahat çıktım... İlk büyük adımımı atmıştım kupa için... Ama kahpe kader news haber bölümünden bana oyununu oynayıp grubuma Fransa Almanya ve Romanya düştügünü gösterdi... Gerçektende zor bir durumdu ama kahramanımız korkmadı tabiki kendinden çok emindi... Ve ilk maçı Fransa ile oynadım ve 2-0 yendim... Artık rüzgar benden taraf esiyoru... Almanya ile 2-2 berabere kaldım... Son maçta Romanya ile 2-2 berabere kaldım... Ve gruptan 5puanla çıktım.... Çeyrek Finalde İsviçre kurama geldi... Onlarıda 2-0 yendim... Zafer sarhoşuydum adeta... Yarı Finalde Portekiz ile oynadım 2-1 yendim... Ve FİNAL İtalya-İngiltere dananın kurugu kopucaktı... Maç başladı ve gol yedim... Adeta matematikten 0 almış gibi kaldım yerimde... Neyse sonra kendime geldim tekrar ve 80de Crouch golüyle skoru 1-1 yaptım ve maç uzadı... Beraberlik bozulmadı seri penaltı atışlarına geçildi... Gülen taraf ben oldum ve kazandım... Sonunda şeytanı hastenelik edip ilk kez Milli takımla kupa kazandım... EURO 08 şampiyonu ingiltere olmuştu... Çok uzun oldu ama neyse eger okuyan arkadaş olursa ilgisine teşekkür ederim şimdiden...

keske ss koysaydin

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bencede ss koysaydın daha iyi olurdu hemde biraz sade daha yaratıcı arkadaşlar var heee kupa için tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sslerle daha güzel olur

Evet degerli arkadaşlarım sizlerin istekleri üzerine ss koyuyorum...

Mesaj Yetkileri