Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 82 sonuç

Konu: Editör Kullanımı |Resimli Anlatım|

Quote Originally Posted by whisperer View Post
    save as ettiği database i kullanamayanlar new game e basmadan önce preferencestaki database kısmından yarattığınız database i seçerek sorununuzu halledebilirsiniz.Böylece neredeyse 20 yıllık (CM ler dahil) tarihi olan oyunun en problemli bu son versiyonunu editorle modify ederek oynayabilirsiniz

preferencestaki database kısmı nerde

Exclamation

ya beyler bende editör yok bana gonderebilirmisiniz simdiden teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by uaeren1905 View Post
    ya beyler bende editör yok bana gonderebilirmisiniz simdiden teşekkür ederim
    Editörden kasıt modifier ise buyur dostum

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=36534

ben de oyun öncesi editörü yok yinede saol dostum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fm 2007 oyun öncesi editörü bende yok koyarsanız cok iyi olur simdiden teşekkürler

yha bende editorden hazirliyorum ama databaseyi kullanamiyorum yani o databaseyi acamiyorum.
    bende 700 ve 702 var

Sadece RivaLdo yLa geNoa da 2 sene oynamak icin editoru kullanip yeni data yapiyorum, eskiden new game acarken database i sorardi simdi o sorgu ekrani gelmiyor. Normal database aciliyor. Sorun nedir ki ?

nasil kayit yapicazz

Episode 13 Misafir

ben fm'yi 2001/2002 sezonuna geri döndürüyorum eski futbolcuları özledim zidane roy keane efsane real vs. bu yüzden editör kullanıoyrum 1 sorun dışında hiç bi sorunum yok bitti gibi zaten
    -- ben juveyi seriea ya filan aldım yani normal bi seriea yapıcam ama milan lazio fiorentina gibi klüpler eski puandan başlıyor bu sorunu çözebilir miyiz editörde bi türlü bulamadm lütfen yardım edin

FM 2007 data editörden takımların renklerini değiştirebiliyormuyuz

Takim renkleri degistirmek mumkun. Peki asil can alici kismi yazmamissin sen editorde ayarlari tm yaptik digelim kaydederken versiyondu suydu buydu kisimlarini dolduramazsak oyunu acarken acilmiyo. Versiyon hatasi veriyo eski editorde ben orjinali degistirirdim simdi ise saveas tan baska secenek olmuyo onunda adini vermek versiyonunu yazmak felan sikintili...yinede saol emege saygi.

Default Finansı değiştiremiyorum?

arkadaslar ben editörden finansı yükseltmek istiyorum yükseltiyorum kaydediyorum olmuyo bi yardım edermisiniz fazlamı yazıyorum acaba ama azda denedim olmadı en fazla nekadar yazmam lağzım pls...:S:S::S
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    cvp yokmu :S:S

yaa ben dedigin gibi yapiyorum ama tam sonuna gelince donuyor neden olabilir acaba yardim eder misiniz cok onemli lutfen

ya ben denedim ama 3-4 hafat sonra hata verdi oyun kapandı ben de yenisini açtım ama yine aynı şey oldu bidaha da kendim yapmam böyle hilesiz daha güzel

beyler editörden yaptığım database yi açamıyorum new game dedğimde çıkmıyo.bilen birisi anlatırsa çok memnun olurum.

ben turksportal türkçe fm 2007 indirdim bu editör onda mı bulunuyor ben bulamadım (turksportal türkçe fm editör 2007 editör diye bir dosya var açıyorum içinde bilgisayarın hemen çalıştıramadığı dosyalar var) yoksa bu başka editör mü

arkadaslar editorden transfer kaynagini yukseltebiliyorum ama..maas odemeleri hala dusuk durumda balance i yukseltmeyi denedim ama olmadi.yardimci olursaniz sevinirim

çok sağol bende bilmiodm arkadaşlarım hep diodu

bı database seçme modu nerde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tmac_91 View Post
    bı database seçme modu nerde
    File / Load Database / içinde istediğin databasi seçebilirsin

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

turkiyeden kaliteli topcularin cikmasini nasil ayarlarim ayni brazilya gbii

Leoucwhsua Misafir

Editorde 7.02 yada baska yamalari acamiyorum.load hatasi veriyor.sadece 7.00 i acabiliyoruz yoksa bendemi hata veriyor ne yapmaliyim

baslik bile actim ama duzgun cevap gelmedi editorle ligdeki yabanci sinirini kaldirmak mumkun mu bu arada 7.0.2 icin ayri bir ***** dosyasi var o ***** i yapmak zorundasin

Kendi yaptığım editörü oyunda kullandığımda,yeni oyun başlatıp menajer ekleme ekranında 5 adım var ya,işte o adımlarda mesela "türkiye" yerine "turkey" yazıyo (diğer ülkeler de ingilizce yazıyo),sora "turkcell super lig" "iddaa lig a" veya "iddaa lig b" yazması gerekirken "turkish super league" "league a" veya "league b" yazıyo;ama normal veritabanıyla açtığımda bunlar türkçe yazıyo.Bu değişikliği editörden engelleyebilir miyim?

bunu nerden indircez kardeslerim bende 2.12 diye editor var yapamadim bu baska biseymi ya

Quote Originally Posted by whisperer View Post
    save as ettiği database i kullanamayanlar new game e basmadan önce preferencestaki database kısmından yarattığınız database i seçerek sorununuzu halledebilirsiniz.Böylece neredeyse 20 yıllık (CM ler dahil) tarihi olan oyunun en problemli bu son versiyonunu editorle modify ederek oynayabilirsiniz
    Senin dediğin gibi bir yer yok preferencesta kaç gün oldu halâ çözemedim şu database seçimini bi yardım edin ya bilen birileri yok mu hiç nerden sseçicez bu datayı hep 7.0 la başlıyo oyuna yaa

editörden ligdeki futbolcuların türk vatandaşı olma yılını nasıl 1 yıl yapıyoruz

ya ben farklı bi datebase uzerinden ingiltere ligine kendi takımımı yaptım kaydettim falan herseyi iyi de oyunda lig secerken ingiltere ligi yok olmus:S neden olabilir??

çünkü sen ing. ligine ya 20'den fazla takım aldın yada 20den az

bu arada benim sorumu bilen yokmu yav

yok ingiltere ligi dediysem 3.ligi orada da mı aynı sorun var:S

eğer takımı 3.lige attıysan evet ondandır.
    düzeltmek için aynı ligden bir başka takımı çıkarman gerek.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri