Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 82 arası toplam 82 sonuç

Konu: Editör Kullanımı |Resimli Anlatım|

arkadaslar su fm2007 editor programını siteye eklerseniz cok makbule gecer bi el atıverin de su son transferleri güncelleyelim turksportalın yamasında exe dosyası yok da

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zobar83 View Post
    arkadaslar su fm2007 editor programını siteye eklerseniz cok makbule gecer bi el atıverin de su son transferleri güncelleyelim turksportalın yamasında exe dosyası yok da
    Oyunu yükleyince editör otomatik oalrak yüklenir..

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007 bu kalsörün içinde "fm data editor.exe" dosyası var..Eğer onu sildiysen sanırım (kesin bilmiyorum) oyunu silip tekrar yüklemen gerekicek..

arkadaşlar bnm sorunum editörden takım veya ülke ayarlarına girince editörün kapanması bilen varsa lütfen yardım etsin

Quote Originally Posted by tanselfb View Post
    arkadaşlar bnm sorunum editörden takım veya ülke ayarlarına girince editörün kapanması bilen varsa lütfen yardım etsin
    İllegal İçerik !
    Oyunu yeiden silip yükle belki düzelir.
    -----------

editörden ligdeki futbolcuların türk vatandaşı olma yılını nasıl 1 yıl yapıyoruz yokum bilen yav

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default EdİtÖr Kullanma...

arkadaslar öncelikle konuya baktımda benimde sorun yaşadığım ama sonunda biraz uğraştıktan sonra çözdüm ve o kadar sıkıntı cektikten sonra sizde cekmeyin die anlatayım dedim...

öncelikle editörü acın ve FILE ==> LOAD DATABASE deyinn...

daha sonra ayarlarınızı yapın ve farklı kaydet deyip

NAME

AUTHOR

DESCRİPTİON

VERSİYON

yazılarını doldurun ama VERSİYON'U 7.0.0 yapmayı unutmayınnn...

bunları yaptıktan sonra

C:\Documents and Settings\MR\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db

klasörüne girin ve ordaki klasörüde acıp icindeki

client_db

lang_db

non_pl_hist_dt

non_pl_hist_id

non_pl_hist_index

people_db

pl_hist_dt

pl_hist_id

pl_hist_index

server_db

ve adını editörde kaydederken yazdığınız XML uzantılı dosyayının adını 700 olarak değiştirin ve

hepsini kopyalayıp

C:\Program Files\FM2007\data\db\700

klasörünün icine kopyalayın ama koplayamadan önce yedeğini almayı unutmayın derim ben...

bunları yaptıktan sonra artık hicbişe yapmadan oyuna girebilirsiniz editörle yaptığınız herşey oyun

içinde olaracaktır....

NOT: ALINTI DEİLDİR KENDİM YAPTIMMM.....

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sabit başlıklara bakmadan konu açmamaya özen gösterelim.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

beyler delirmek uzereyim...ben editoru aciyorum load database den paket 3,0 kullaniyorum onu seciyorum... daha sonra kadrolari yapiyorum kayit ediyorum sonra tekrar editoru actiim zaman kaydettim seyi goruyorum ama oyuna girip new game e basinca kayit ettiim surum gozukmuyo 7.0.1 ve paket 3.0 gozukuyo sadece neden kaynaklaniyo bu ?? yarim lutfen...

editör ayarlarını yapıyorum save ediyorum ama yeni oyuna gir diyince önce bi veri tabanı yükleniyor diyo sonra oyundan atıyo. acaba fazla mı özellik değiştirdim yada bütçeyi ve stad kapasitesini fazla mı yaptım?

değiştirebileceğimiz özelliklerin bi üst sınırı var mı? varsa nelerdir ?

ya bu editör çok garip olay kullanmayı bilmeyenler harikalar yaratıyo bizim arkadaş fathi maliki sol tarafın bütün mevkilerinde oynar diye ayarlamış özelliklerini epey şişirmiş sonra reale 100 milyon euroya sattım diye hava atıyodu

Quote Originally Posted by bos View Post
    editör ayarlarını yapıyorum save ediyorum ama yeni oyuna gir diyince önce bi veri tabanı yükleniyor diyo sonra oyundan atıyo. acaba fazla mı özellik değiştirdim yada bütçeyi ve stad kapasitesini fazla mı yaptım?

değiştirebileceğimiz özelliklerin bi üst sınırı var mı? varsa nelerdir ?
    aynı şey bnde de oluyor yaa

iyi günler ben biraz acemiyim ve size 1 sorum olucaktı.
    editörten create person yapıyorum mesela ST pozisyonunda bi oyuncu bütün özelliklerini 20 yapıyorum ( tabi kalecilik özellikleri hariç)
    ama oyuna girince hepsi 20 olmuyor acaba neden ve bütün güçlerini 20 nası yaparım ???

peki bu yaptıklarımızı oyuna nasıl yuklicez?

Quote Originally Posted by s0Lt View Post
    iyi günler ben biraz acemiyim ve size 1 sorum olucaktı.
    editörten create person yapıyorum mesela ST pozisyonunda bi oyuncu bütün özelliklerini 20 yapıyorum ( tabi kalecilik özellikleri hariç)
    ama oyuna girince hepsi 20 olmuyor acaba neden ve bütün güçlerini 20 nası yaparım ???
    Çünkü bu kondisyon sorunu oyun ilerledikçe o özellikler normale gelir.Örneğin Rusya Liginin tarihine göre açarsan younu

arkadaslar meraba biri bana fm 2007 nin editorunun linkini yazabilirmi acaba cok saolun simdiden

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

arkadaslar editorde ayarlarimi yapiyorum sonra save ediyorum ama olmuyor gene eski oyun oluyor bi yardim edin yaa

[quote=murrojr;745219]arkadaslar öncelikle konuya baktımda benimde sorun yaşadığım ama sonunda biraz uğraştıktan sonra çözdüm ve o kadar sıkıntı cektikten sonra sizde cekmeyin die anlatayım dedim...

öncelikle editörü acın ve FILE ==> LOAD DATABASE deyinn...

daha sonra ayarlarınızı yapın ve farklı kaydet deyip

NAME

AUTHOR

DESCRİPTİON

VERSİYON

yazılarını doldurun ama VERSİYON'U 7.0.0 yapmayı unutmayınnn...

bunları yaptıktan sonra

C:\Documents and Settings\MR\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db

klasörüne girin ve ordaki klasörüde acıp icindeki

client_db

lang_db

non_pl_hist_dt

non_pl_hist_id

non_pl_hist_index

people_db

pl_hist_dt

pl_hist_id

pl_hist_index

server_db

ve adını editörde kaydederken yazdığınız XML uzantılı dosyayının adını 700 olarak değiştirin ve

hepsini kopyalayıp

C:\Program Files\FM2007\data\db\700

klasörünün icine kopyalayın ama koplayamadan önce yedeğini almayı unutmayın derim ben...

bunları yaptıktan sonra artık hicbişe yapmadan oyuna girebilirsiniz editörle yaptığınız herşey oyun

içinde olaracaktır....

ARKADASIN DEDIKLERNI YPIN OLUO

17. Default

Peki ben lig ayarlarını değiştirebilirmiyim?? Yani mesela türkiyede yabancı sınırlamasını 6+1 yapamazmıyım ??

Nesil
    2006
    Yer
    Football Manager 07/data/graphics

Quote Originally Posted by mhmet1907 View Post
    Peki ben lig ayarlarını değiştirebilirmiyim?? Yani mesela türkiyede yabancı sınırlamasını 6+1 yapamazmıyım ??
    değiştiremezsin diye biliyorum ama istersen takımından bir yabancıyı Türk yapıp kontenjan açabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mhmet1907 View Post
    Bu olmuyor maalesef 2008i beklicez

ya bu editorden oyuncunun takımını nasıl degistircez yeni yeni transferler odu onları yapmam lazım lutfen allah rızası ıcın yardım edin

once search bolmesinden istedigin oyuncuyu bul daha sonra contrat yazan yere tıkla orada future transfer diyo oradan zamanını vs yi ayarla ( bu arada parayı sıfırla yoksa iki ay sora kulup kepenk leri indirir)en son da yeni veritabanı olarak kaydet 'save as ' olması lazım ama kayıtlı oyunda işe yaramaz yeni oyun acman gerek
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yada bak soylede olabilir oyuncuya girdiginde contratli oldugu clup yzar orda hemen yanında buyuteç gibi bişeyvar ona tıkla gondsermek istefigin takımı sec ordan yine kaydet veritabanını

editorde oyun baslama tarihi nasil ileri aliniyor

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri