Sayfa 41 / 52 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
1,201 ile 1,230 arası toplam 1546 sonuç

Konu: Aygün Kariyer

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

süper gidiyon aygün

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Canım kariyer yapmak istedi bak şimdi..Ama yapınca hep bırakıyorum Bence Mithat Yaşar'ı bırakmasaydın..İyi bir gençti..İleride satardın..

öztürk güngörü almıssın bence iyi yapmışın... cok yararını gorursun...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence de iyi de penaltı,frikik atıyor..Sana çok faydası olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Defanstaki boşluğu güzel bi tercihle doldurmuşsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öztürk Güngör bence sana yakışmaz.Avrupa kupalarında oynamış başarılı ve tecrübeli birisini alsan daha iyi olurdu.

7. Default

Quote Originally Posted by sabri35 View Post
    öztürk güngörü almıssın bence iyi yapmışın... cok yararını gorursun...
    Katılıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Taçlarıda güzel.Hızı güzel,markajı iyi vs..güzel bir futbolcu profilini koyarım bugün.Önder'de var orda.Biri sakatlanınca onu oynatırım.Sola da bir futbolcu alıcam ama kim ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gungor iyi transfer olmus. Maxi Lopez, Ronaldo yerine daha iyi oyuncular alabilirdin.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Can..Maxi Lopez ve Ronaldo'dan iyisi şamda kayısı Maxi Lopez çok iyi Ronaldo'da güzel ama çok gol kaçırıyor..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Can..Maxi Lopez ve Ronaldo'dan iyisi şamda kayısı Maxi Lopez çok iyi Ronaldo'da güzel ama çok gol kaçırıyor..
    Bana onlarin profilini atar misin?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ronaldo'nun profili üstte var zaten.Maxi Lopez'inde atarım bir ara..

2007-2008 Türkiye Süper Kupa Şampiyonu Fenerbahçe..!

Maxi Lopez'in sayesinde 2 gol bulduk ve maçı rahat kazandık.Maçta iyi oynayan bizdik ve çok önemli ataklar yaptık.İlk golde Mondragon sağolsun Maxi Lopez'e pas verdi Lopez'de attı İkinci gol ise tamamen Maxi Lopez'e ait.

Türkcell Süper Lig 1.Hafta maçı bugün spikerli anlatımla karşınızda.Kaçırmayın üzülürsünüz

Süper Kupa resmini bulamadım bununla idare edin..

omer-faruk-14 Misafir

Aygün bir kere de yeni Galatasaray'a olmaz mı?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by omer-faruk-14 View Post
    Aygün bir kere de yeni Galatasaray'a olmaz mı?
    Nasıl yeni ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaş yenil demek istiyor
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

galiba yenil demek istedi

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Hee anladım Yeni yazınca bende neyin yenisi diyorum Yenemiyorlarki Ömer kaleyi tutan 1-2 şutları vardı..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sola Werder Bremen'den Wome'u al...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ü.Özat solda çok iyi..Gerek yok bence sola.Ben sol derken Tümer'in yerine demek istemiştim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Heee..Öyle desene,Wederson var..Marcelo Carrusca da olabilir..Aydın veya Arda'yı da alabilirsin..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by kaanali View Post
    Heee..Öyle desene,Wederson var..Marcelo Carrusca da olabilir..Aydın veya Arda'yı da alabilirsin..
    Carrrusca çok iyi değil.
    Arda Porto'ya gitmiş.
    Aydın'da Avrupa'da çok iyi oynayamaz..

Bugün Türkcell Süper Lig Menajerler Konseyi var kaçırmayın üzülürsünüz

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Türkcell Süper Lig Menajerler Konseyi
    Bu ne ki acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aydın'ı şiddetle öneriyorum ....Gerçekten takıma uyum sağladı mı döktürür..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bilmem Emre abi görücez Aydın'da çok pahalı.15 miydi neydi tam hatırlamıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gözün doysun..Sattığın adamların paralarıyla alırsın Aydın'ı..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tümer'i tercih ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hadi Aygün.Ekle şunu

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

bekliyorum aygün

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Türkcell Süper Lig Menajerler Konseyi

Telegol sordu menajerler cevapladı..

Serhat Ulueren:Öncelikle iyi akşamlar diliyorum.Hoşgeldiniz.
    Emre Ç:Eyv..
    Oğuzhan:Sağol..
    Mert:Sağolun.
    Mustafa:Hoşbulduk.
    Kaan:Eyvallah.
    Serhat Ulueren:Erdem bey trafiğe takıldığı için aramızda geçte olsa yer alacak bu durumdan dolayı özür dileriz. Zaman kaybetmeden sorulara geçelim.

Serhat Ulueren:Sizce Aygün Hagi’li Fenerbahçe bu sezon ligde ve Avrupa’da nasıl başarı gösterecektir ?

Emre:Türkiye’de yine şampiyonluğun en büyük adayılar ancak Avrupa’da bir varlık gösterebileceğini sanmıyorum.O kadar kolay değil Avrupa’da başarı kazanmak

Oğuzhan:Bence yarı finale kadar yolu var.Oradan sonrasını bilemem.Çünkü iyi transferler yaptı.

Mert:Fenerbahçe yıllardır Avrupa Kupasına hasret.Bir Fenerbahçeli olarak Aygünden bir kupa bekliyorum Avrupa'da.

Mustafa:Ligde rahat şampiyon olur ama taraftarlar artık Avrupa’da başarı beklediği için futbolcuların daha çok çalışması gerek. Bunun için de disiplin gerekli. Ama Aygün gibi bir hocanın futbolcularını nasıl disiplinli bir hale getireceğini merak ediyorum. Avrupa’da şampiyonlar liginde gruplarda 3.olup UEFA’ya gider. En fazla yarı finale çıkar.

Kaan:Aygün Hagi başta bizim eleştiri odağımız oldu ancak kısa sürede turnuvada olduğu gibi bizi utandırdı..Bence Şampiyonlar Ligi’nde rahat yarı final oynar gibi geliyor..Ancak 4-3-3 taktiği her maçta sökmez gibi..Yakın zamanda takımını (Özellikle kupa maçlarında) 4-4-2,4-5-1 ve 5-4-1 taktiğine alıştırması lazım..Çünkü Şampiyonlar Ligi’nde savunma çok önemli..Orta Saha’yı kalabalık tutması şart olacak..Bunun için bu taktikleri de takımına öğretmesi şart..

Serhat Ulueren:Ronaldo ve Maxi Lopez transferlerini nasıl buluyorsunuz ?

Emre:Ronaldo ve Maxi Lopez transferleri Türk futbolu açısından gerçekten önemli ve Fenerbahçe’ye de büyük katkı sağlayacakları kesin.Zaten Süper Kupa maçında Maxi Lopez’i gördük 2 gol atarak kupayı Fenerbahçe’ye getirdi.Kısacası çok iyi transferler.

Oğuzhan:Akıllıca bence .Ronaldo transferi ise yılın transferi.

Mert:Ronaldo'nun yaşı ile ilgili yapılan yorumlara katılmıyorum.Bu adam 40 yaşınada gelse 50 yaşınada gelse Türkiye'de top oynar kardeşim.Ronaldo Fenerbahçe'ye çok şey katacaktır.Maxi Lopez'e daha az para verilebilirdi belki.M.Lopez'inde iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum.

Mustafa:Ronaldo çok yaşlandı ve yanlış bir transfer. Maxi Lopez Ronaldo’ya göre daha genç ve daha diri. Umarım başarılı olurlar. Ama transferler taraftarın gözünü boyamak amaçlı yapılmış olabilir.

Kaan:Ronaldo fazla kiloları nedeniyle eleştiriliyor..Ronaldo’nun kendini göstermeye çalışacağını sanmıyorum..Çünkü koşmayınca maçta da fazla bir etkisi olmayabilir.Ancak klasıyla Fenerbahçe’ye çok katkısı olacak..Maxi Lopez’e gelince o genç ama çok yetenekli bir oyuncu.Şampiyonlar Ligi’nde kendini göstermek için oynayacaktır..Ronaldo’dan fazla katkısı olacağına inanıyorum..

Serhat Ulueren:Sizce Aygün Hagi profesyonel bir Fm Menajeri mi ? Neden ?

Emre:Elbette başarılı ve profesyonel bir menajer.Kümeye düşmesi beklenen takımı kümede tutup sonrasında Fenerbahçe ile şampiyonluğu yakalaması bunun en önemli göstergesi.

Oğuzhan:Tam olarak değil.Öğrenmesi gereken çok şey var.

Mert:Benim gözümde herkes profesyoneldir.

Mustafa:Tam olarak profosyonel sayılmaz. Daha çok genç ve önünde uzun yıllar var. Onunla aynı takımda oynamış olmak benim için gurur verici. Ama teknik direktörlüğü futbolculuğu kadar başarılı değil. Umarım Fenerbahçe’yle Avrupa’da başarılı olur..

Kaan:Tabii ki.Artık o aldığı başarılarla,oyuncu yetenek ve potansiyel yargılamalarıyla,taktik anlayışıyla tam bir FM Menajeri..

Serhat Ulueren:Fenerbahçe takımını eğer siz yönetiyor olsaydınız daha çok başarılı olur muydunuz ?

Emre:Yönetim hayatım zamanında istersen bakabilirsin başarılarıma Aygün daha 40 fırın ekmek yemeli...

Oğuzhan:Tabiî ki.Fenerbahçe’yi benden kimse iyi bilemez.

Mert:Koyu bir Fenerbahçeli olduğum için Fenerbahçe'min başında olsam başarılı olacağımı düşünüyorum.Ama Aygünle kıyaslama yapmam doğru olmaz.O şu anda çok iyi işler çıkartıyor Fenerbahçe'de.

Mustafa:Aygün bir Galatasaray’lı. Fenerbahçe’yi tanıyordur ancak çok fazla değil. Avrupa’da başarı istiyorsanız takıma gerçek bir Fenerli getirilmelidir. Böyle biri de bir tek ben varım.

Kaan:“Tabii ki de =) Aygün Hagi tesadüfen geldi buralara..Kendi hiçbir şey eklemeden.Ben olsaydım bu takım 5 tane kupayla bitirirdi ligi(TSL,FTK,ŞL,TSK,SK)..”böyle bir cümle kuracağımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz…Aklıma böyle bir şeyi hiç getirmedim..

Serhat Ulueren:Aygün Kariyer’i nasıl buluyorsunuz ?

Emre:Kolay oluyor mozillayı açıyorum www.forum.turksportal.net adresinden http://forum.turksportal.net/vb/show...=39204&page=65 burada buluyorum Şaka bir yana güzel gidiyor gerçekten Aygün iyi gidiyor.

Oğuzhan:Eğlenceli bir kariyer ancak biraz yeniliğe gitmesi lazım..

Mert:Mesaj rekoru kırıyor.Yorum sayısı 1.000 e yaklaştı galiba.Bence gayet güzel gidiyor.

Mustafa:Hep aynı aynı şeyler yapması okurlarını sıkıyor olabilir. Daha değişik yeniliklere yönelmesi lazım.Bunun için düşünmesi lazım.

Kaan:Çok zevkli,neşeli bir kariyer..Zevkle takip ediyorum..Takip etmeye de devam edeceğim..Aygün’e başarılarının devamını diliyorum..

Serhat Ulueren:Sorularımıza yanıt verdiğini ve konuk olduğunuz için teşekkürler.Tekrar görüşmek dileğiyle..

Biraz geciktim kusura bakmayın.Erdem abiyi bekledim ama gelmedi.Tüm okurlara teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Güzel olmuş birkaç cevap tanıdık gibi geldi bana nereden acaba.

Sayfa 41 / 52 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Mesaj Yetkileri