1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: isim verme!!!(werme değil verme olmalı)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default isim verme!!!(werme değil verme olmalı)

arkadaslar ozellıkle yonetıcı abılerım ben forumda yazdıgım herhangı bır mesajda gazete,kanal,dergi vb. isim werebilir miyim?? yoksa sitemizde yasak mı??

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Foruma Yazdığınız Siteler
    - Profilinize, mesajlarınızda ve imzanıza bulunan siteleri içeriğinde a.dult, hack, kişi ve kurumları karalayıcı, hakaret edici, c.rack ve muhteviyatı bilgiler bulunamaz.

Forum Siteleri
    - İçerisinde forum barındıran her türlü site forumlarımıza eklenemez, bu sitelere direkt link verilemez. Yapılan alıntılarda resimler bu sitelerin linkleri ile yayınlnamaz. Mesajınızda resim yayınlamak isterseniz bunu internetten bedava hizmet veren sunuculara yüklemek durumundasınız.

Kurallar yukarıdaki gibi ama neden w kullandın anlamadım. Türkçe'de bu kadar iğrenç duran, dilimizle hiçbir alakası olmayan q,w,x gibi harfleri kullanmayalım lütfen.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Foruma Yazdığınız Siteler
    - Profilinize, mesajlarınızda ve imzanıza bulunan siteleri içeriğinde a.dult, hack, kişi ve kurumları karalayıcı, hakaret edici, c.rack ve muhteviyatı bilgiler bulunamaz.

Forum Siteleri
    - İçerisinde forum barındıran her türlü site forumlarımıza eklenemez, bu sitelere direkt link verilemez. Yapılan alıntılarda resimler bu sitelerin linkleri ile yayınlnamaz. Mesajınızda resim yayınlamak isterseniz bunu internetten bedava hizmet veren sunuculara yüklemek durumundasınız.

Kurallar yukarıdaki gibi ama neden w kullandın anlamadım. Türkçe'de bu kadar iğrenç duran, dilimizle hiçbir alakası olmayan q,w,x gibi harfleri kullanmayalım lütfen.
    alıskanlıktan abı ama haklısın acıklama ıcın de tesekkur ederım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Alışkanlığınız olmasın, dilimizi koruyalım. Bir ülke tarihini ve dilini unutursa uzun süre varlığını sürdüremez. Bu konularda daha hassas olalım.

Konuya gelirsek sanırım çözüldü, o nedenle kilitliyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

hani okuyan olursa diye yazıyorum.. olayın biraz dışında veya bu başlıkta Türkçe yi hatalı kullanan arkadaşa itafen yazılmamış bir yazı.. Şuna dikkat çekmek gerekiyor. Son zamanlarda özellikle lise ve ilköğretim çerçevesinde gençlerimiz ne yazık ki Türkçe'yi katlediyor. Ben sık sık kardeşimle internette karşılaştığımda uyarmama rağmen artık bir sevda mı yoksa alışkanlık mı ewt yaw çoq thenx vb.. bir çok kelime ile karşılaşıyorum ve kızıyorum.

buradada bu satırları okuyan bir genç arkadaşımız varsa bundan sonra buna dikkat ederse ne mutlu bize. Bizler dilimize sahip çıkarsak değişmesine engel oluruz.. Ben açıkçası şu anda bu siteyi yeni açıyor olsaydım Turksportal isminide tercih etmezdim. Şimdi değiştirmek yemiyor
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri