Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 64 sonuç

Konu: Maç kaybetmek yok !! Skor taktiği..

paylasım ıcın teşekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Arrow Maç kaybetmek yok !! Skor taktiği..

Arkadaşlar sizlere en son yaptığım taktiği sunacağım..Bu taktikle bırakın içsahayı deplasmanda bile gol şov yaparsınız..1-0,2-0 dan maç çevirirsiniz..sözü daha fazla uzatmadan taktiğin ss'nin altta veriyorum..
    Güney_devil_punish..

Defanstan başlayalım..defansınıza genç olsun yaşlı olsun sağlam adamlar koyun farketmez..tek önemli nokta tecrübeli bir defansınızın olması..en az 1 tane olsun top geçirmeyin..Adam geçer top geçmez

Defansif ortasaha'ya gelince sağlam basan,top kapmaları yüksek,hırslı ve azimli oyuncular ilk tercihiniz olsun..örnek olarak; 1) Lucas - Aurelio olmadı 2) Lucas - Torres(racing Club'ta oynayan) hiç olmadı 3) Lucas - Appiah..

Kanatlarda önemli olan nokta hız ve hızlanmadır..en az 17 olması pozisyon zenginliği açısından süper olur. bunun yanında top sürme,orta ve yaratıcılığın da yüksek olmasını tercih ederim.

Ofansif ortasaha'da genç oyuncu oynatmayın. mümkünse 26 yaş üstü oyuncu süper gider..tecrübeleriyle oyuna ağırlığını koyar..

Ve forvet..en önemli nokta bu..Mümkünse zigic'i mutlaka alın. Bu adamı yine bu taktik forumlarında keşfettim denedim süper..zigic olmazsa,oynatacağınız oyuncunun zıplama ve kafa vurma özellikleri yüksek olsun. Atak oyuncu olarak bu oyuncuyu seçin asist ve gol şov yaparsınız..
    taktik_download :http://rapidshare.com/files/25652500..._Haz_2010_.tac

işte bir kaç ss daha..

adam şov resmen başlı başına..bknz. istatisikler
    *
    *

zigic'in gol kralı yaptığı adam..16 yaşında alıyosunuz(oyun başında) 2 sene alt yapıda geliştirdikten sonra güçleri bu hale geliyo yanında da zigic gibi bi adam olunca değmeyin keyfine..

vee..deplasman şov..

arkadaşlar..görüldüğü gibi size sadece download etmek kaldı..taktiği deneyenler yorumlarını esirgemesin..bol fm'li günler..

Denedim eline sağlık ama işime yaramadı. Ama suç sende değil. Çünkü forumdaki hiçbir taktik Beşiktaş'a yaramıyor. Bir de Tigana'ya kızıyorduk ama adam haklıymış, olmuyor

Kardeş güzelde çok gol yedirir ya bu taktik... Neyse ama denerim oyunu açtımda...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dostum defansif ortasahaların verdigim örneklerdeki gibi saglam olursa zor gol yersinn...defansın 3 kişiden oluşması cok gol yiyecegin anlamına gelmiyor denenmeden bilinmez...ilk baslarda bendede kötü oynadı taktik ama takım ısınınca sonucu görüyorsunuz...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by gollum123 View Post
    Denedim eline sağlık ama işime yaramadı. Ama suç sende değil. Çünkü forumdaki hiçbir taktik Beşiktaş'a yaramıyor. Bir de Tigana'ya kızıyorduk ama adam haklıymış, olmuyor

dostum sende takımın taktige ısınması için biraz zaman versen iyi olur..bide dedigim özelliklerde oyuncun yoksa eger taktikten bi medet ummanı bekleyemem...

bildigim kadarıyla nobre var kafa vurusu ii zıplaması da. ayrıca ricardinho var saglam adam..delgadoyu da ofansif ortasahayı aldım mı tamamdır bence..geriye bi tek defansif ortasaha kalıo..

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by guney52 View Post
    dostum defansif ortasahaların verdigim örneklerdeki gibi saglam olursa zor gol yersinn...defansın 3 kişiden oluşması cok gol yiyecegin anlamına gelmiyor denenmeden bilinmez...ilk baslarda bendede kötü oynadı taktik ama takım ısınınca sonucu görüyorsunuz...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

dostum sende takımın taktige ısınması için biraz zaman versen iyi olur..bide dedigim özelliklerde oyuncun yoksa eger taktikten bi medet ummanı bekleyemem...
    pardon? kardeş ne dmc sinden bahsediyorsun? kanatlar ne olacak? bi dr/l bir de mr/l geldiği anda işin bitti hatta bitek mr/l gelmesi bile yeterli gol yemen için.. neyse yine de sağol.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    pardon? kardeş ne dmc sinden bahsediyorsun? kanatlar ne olacak? bi dr/l bir de mr/l geldiği anda işin bitti hatta bitek mr/l gelmesi bile yeterli gol yemen için.. neyse yine de sağol.

sevgili arkadasım taktigi denemeden yorum yapmayın lütfen....kanatlarında hızlı oyuncun varsa problemin yok demektir umarım ne demek istedigimi anlamıssındır...kanatların hızlı olmasındaki tek neden forvet ve defans hattını sürekli olarak doldurmasıdırr...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by barank26 View Post
    bildigim kadarıyla nobre var kafa vurusu ii zıplaması da. ayrıca ricardinho var saglam adam..delgadoyu da ofansif ortasahayı aldım mı tamamdır bence..geriye bi tek defansif ortasaha kalıo..

ewet dostum aynen dedigin gibi olur...beşiktasın kadro yapısı taktige cok uygun..geriye birtek defansif ortasaha kalıyor geriye...orasıda size kalmıs bişey tabi...

Nesil
    2006

bütün taktikleri denedim işe yaramadı bide bunu deneyim sağol

___
    kardeş süper bir tatik yedeklerimle çıktığım lig maçında uşakspor u 2-0 yendim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

rica ederim...ama dedigim gibi özelliklerde oyuncun olmazsa taktik bi işe yaramaz...

Beşiktaş benim bütün oyunlarımda ilk sezon zorlanıyor.Ama sonraki sezonlarda iyi bir golcü ve de 4-4-2 ile harikalar yaratıyor.Ben şaşırıyorum doğrusu beşiktaş'a hiç bir taktiğin uymuyor denmesine.(Vukceviç,Kerzhakov ve Lucas' ı alsanız zaten sizi 5-6 sene götürürler.)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada taktiğin güzele benziyor.Benim Liverpool'a uyar bu taktik.Emeğine sağlık.

deneyelim b**alım..

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

sevgili arkadasım taktigi denemeden yorum yapmayın lütfen....kanatlarında hızlı oyuncun varsa problemin yok demektir umarım ne demek istedigimi anlamıssındır...kanatların hızlı olmasındaki tek neden forvet ve defans hattını sürekli olarak doldurmasıdırr...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

ewet dostum aynen dedigin gibi olur...beşiktasın kadro yapısı taktige cok uygun..geriye birtek defansif ortasaha kalıyor geriye...orasıda size kalmıs bişey tabi...
    kardeş yanlış anlama, 2 li kanat hücumuna karşı koyman için 2 li sıkıştırma yapacak(aralarındaki mentalite farkı en fazla 2 olmalı) bir dl/r ve bir ml/r olmalı. Kanat oyuncuların istediği kadar hızlı olsun ya da istediği kadar iyi defans yapsın tek kişi başa çıkamaz sadece tek kişi de yetmiyor dediğim gibi mantaliteleri de iyi ayarlaman lazım.
    neyse iyi fm ler..

Nesil
    2005
    Yer
    Dünya'dan

Ve forvet..en önemli nokta bu..Mümkünse zigic'i mutlaka alın. Bu adamı yine bu taktik forumlarında keşfettim denedim süper..l
    Dostum benim taktiğimde keşfetmiş olmayasın bknz. (İngiltere Ligini Çözen Taktik)..Şaka bi yana zigic fm'nin en sağlam adamlarındandır. Yetenek ve potansiyeli cok iyi olmamasına rağmen doğru oynatırsan senin ve bnm verdiğim istatistikler gibi olur acayip keyifleniyo insan

taktiğe gelince..olmus..harbiden olmus yani..bir iki adam dışında(ofansif ortasaha da diego var..)dediklerini yaptım..lucas'ı da aldım (zor kopardım bayern'in elinden)..forvette luca toni var..toni indiriyo kezman cakıo..süper oldu walla..eline sağlık..bomba taktik olmuş..

Dsotum benim taktiği kullan

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Güzel bir taktiğe benziyor. Deneyeceğim.

Nesil
    2006

Ben hep bunu kullacıcağım

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

arkadaşlar muhteşem bir taktik ben denedim her maçım fenerle 3-0dan aşağı inmiyo antalya deplasmanında öne geçmiştim sonra 2-1 mağlup bitirdim ilk yarıyı 2.yarı 6-2 yendim muhteşem abluka altına alıyosun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet abi kanatlardan çok fazla atak yenilir bu taktikle ama bol da gol atılıyor anladığım kadarıyla ellerine sağlık

Ben denedim bir kaç maç.Ama daha galip gelemedim.her maç berabere bitiyor.İngiltere ligine uymuyor mu acaba.Lİverpool ile oynuyorum.Kadromda DMC 'de lucas ve Xabi Alonso var.Forvetimde Zigic,Pazzini ve Carlos Vela var.Fakat gol sıkıntısı çekiyorum.En son maçımda M.unıted karşısında deplasmanda 3-1 öne geçmiştim.Sonra birden bire maç 3-3 oldu.Yani yine berabere.Zigic'i nasıl oynatmalı acaba.?

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by futbolog37 View Post
    Ben denedim bir kaç maç.Ama daha galip gelemedim.her maç berabere bitiyor.İngiltere ligine uymuyor mu acaba.Lİverpool ile oynuyorum.Kadromda DMC 'de lucas ve Xabi Alonso var.Forvetimde Zigic,Pazzini ve Carlos Vela var.Fakat gol sıkıntısı çekiyorum.En son maçımda M.unıted karşısında deplasmanda 3-1 öne geçmiştim.Sonra birden bire maç 3-3 oldu.Yani yine berabere.Zigic'i nasıl oynatmalı acaba.?
    dostum dedigim gibi...atak oyuncuyu zigic yap ve atak oyucuya pas olarak kafasına şıkkını sec...unutma atak oyuncuna nekadar cok orta gelirse okadar cok gol atarsın...dostum bide devre arasında takımı rahatlatacak tarzda bi konusma yaparsan oyudan kopar...bendede dedigin gibi cok oldu ama ilk yarıya 1-0 önde girsem bile oyuncuları azarlıyorum sinirli oldugumu söylüyorum..2. yarıda bir tane gol daha buldugumda mac 4-5-0 a kadar gidiyor...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by fm26 View Post
    Ben hep bunu kullacıcağım
    dostum işine yaradıysa ne mutlu sana...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    kardeş yanlış anlama, 2 li kanat hücumuna karşı koyman için 2 li sıkıştırma yapacak(aralarındaki mentalite farkı en fazla 2 olmalı) bir dl/r ve bir ml/r olmalı. Kanat oyuncuların istediği kadar hızlı olsun ya da istediği kadar iyi defans yapsın tek kişi başa çıkamaz sadece tek kişi de yetmiyor dediğim gibi mantaliteleri de iyi ayarlaman lazım.
    neyse iyi fm ler..
    dostum eger taktigi deneyip konusuyosan eywallah ama taktigi denemeden lütfen taktik hakkında olumlu veya olumsuz yorum yapmayın...sevgili arkadasım eger taktigi acarsan defanstaki 3 oyuncununda defansa çakılı olarak oynadıgını göreceksin ayrıca defansif ortasaha oyuncularının bir taneside defansa yönelik oynuyor... oyun içinde defansif ortasahalarda biri defansa dayalı oldugu için defans 4 kişi yapılıyor ve defansif ortasaha oyuncusu defansa geldigi zaman defansın kenarındaki oyuncular kanatlara açılıyor ve olası bir tehlike önlenmiş oluyor...eger oyuncu özelliklerini acacak olursan göreceksin...taktigi deneyen arkadaslardan menun kalanlarda var verim alamadıgını söyleyenlerde var ama taktigi denemeden olumsuz yorum yapman bana göre yanlış geliyo...lütfen taktigi en az 3 mac dene ve ozaman bidaha yorum yap rica ederim....

kullanıyorum gayet güzel bir taktik. kanatlardan okadar atak yemiyorum. belkide hep orta güçte takımlarla oynadığım için öyle. beşiktaşlar oynuyorum.
    solda delgado veya ibrahim akını oynatıyorum. sağda burak yılmaz ı (mokoenayı transfer ettim sakatlandı daha oynatamadım. arada onuda sağda oynatıyordum hazırlık maçlarında) amc de rico paşa forvette bobo güleç veya nobre. birbrinden güzel goller atıyorlar. ayın en güzel 3 golü benim oyuncularımdan çıktı u20 dede bu taktiği uygulatıyorum. onlarda başarılı sonuçlar alıyorlar. baya gol atıyorlar. bir fikstürden ss ekliyim

bir tek galatasaraya uzatmalarda benim taktiksel hatam yüzünden yenildim. takım iyi giderken bir iyi ayar yapıyım dedim birden hızlı ataklar geldi üst üste. hakan şükür golü attı kupayı aldılar

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

simdi deniyorum ins . isime yarar
    zigici forvetin solunda mi sagindami oynatiyosun

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by fm_monster View Post
    simdi deniyorum ins . isime yarar
    zigici forvetin solunda mi sagindami oynatiyosun
    aslında farketmiyo ama sağ tarafta daha cok verim alabilirsin...ben herzaman sağ tarafta oynatıyorum soldada iyi oynuyor ama sağda ki kadar iyi degil
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by shibby View Post
    kullanıyorum gayet güzel bir taktik. kanatlardan okadar atak yemiyorum. belkide hep orta güçte takımlarla oynadığım için öyle. beşiktaşlar oynuyorum.
    solda delgado veya ibrahim akını oynatıyorum. sağda burak yılmaz ı (mokoenayı transfer ettim sakatlandı daha oynatamadım. arada onuda sağda oynatıyordum hazırlık maçlarında) amc de rico paşa forvette bobo güleç veya nobre. birbrinden güzel goller atıyorlar. ayın en güzel 3 golü benim oyuncularımdan çıktı u20 dede bu taktiği uygulatıyorum. onlarda başarılı sonuçlar alıyorlar. baya gol atıyorlar. bir fikstürden ss ekliyim

bir tek galatasaraya uzatmalarda benim taktiksel hatam yüzünden yenildim. takım iyi giderken bir iyi ayar yapıyım dedim birden hızlı ataklar geldi üst üste. hakan şükür golü attı kupayı aldılar

güsel skorlar almışsın ama nobreyi kesme çünkü nobrenin hava hakimiyeti süper..ben fenerde oynuyorum zigic sakatlandıgı zaman yedek forvetim nobre
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadslar baska yorum yapcak arkadas yokmu yavvv...taktik hakkında yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...yorum yapanlara teşekkür ederim...

bu ne ya herkes zigici almış valla nobreyi pek oynatmıyorum yedek duruyor daha çok. çünkü atak oyuncu kullanmıyorum bide öyle denerim. şu ana kadar bi beraberlik aldım ligde en son öyle kapatmıştım.

Valla benim taktiğim bana yeter real madrid'i kendi sahasında 6-1 yenmiş adamım (galatasarayla) Ama bu taktikte ki oyuncu dağılımında aynı benim oyuncuların özelliklerini saymışsın

Defansta 36 yaşında song var tecrübe abidesi

Defansif orta sahada nuri şahin ve mehmet güven(bu arada mehmet güven baya gelişim sağladı)

Kanatlar en düşük hız 18 top sürme iki kanadında 19

Ofansif orta saha tek geçerim bütün herkese tavsiye ederim daniel carvallho Adama 125 $ tekif ettiler satmadım muhteşem bi oyuncu

Forvet söyleme me bile gerek yok saviola, agüero

Nesil
    2005
    Yer
    Dünya'dan

125..hiç inandırıcı değil..ss görmek lazım..ayrıca,song'un 36 yaşında oldugu bir yılda real madrid'i yenmek o kadar da zor olmasa gerek..

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bu ne ya herkes zigici almış valla nobreyi pek oynatmıyorum yedek duruyor daha çok. çünkü atak oyuncu kullanmıyorum bide öyle denerim. şu ana kadar bi beraberlik aldım ligde en son öyle kapatmıştım.
    zigic benim favori forvetimdir...her fm ye basladıgımda ilk senede alacagım tek oyuncudur...tabi taktiğimide zigic in üzerine kuruyorum ben ve neler oldugunu herkes görüyorr...yeni sezona basladım zigic le ilgili yeni ss ler koyacagım....

taktik çok başarılı. beşiktaşa çok uyumlu. hiç bi transfer yapmadan şampiyonluğu kovalıyabilirsiniz uefa da başarı elde edebilirsiniz. alt yapı oyuncularıda çok iyi zaten sakatlanmalar olduğu zaman onları oynatıyorum. 3 kalecimde sakattı alt yapıdan irfan la uefa da gruplardan çıktım. ayrıca nobre süper oynuyor bundan sonra hiç kesmicem. ama çok kafa golü kaçırıyor yav

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

taktik çok başarılı. beşiktaşa çok uyumlu. hiç bi transfer yapmadan şampiyonluğu kovalıyabilirsiniz uefa da başarı elde edebilirsiniz. alt yapı oyuncularıda çok iyi zaten sakatlanmalar olduğu zaman onları oynatıyorum. 3 kalecimde sakattı alt yapıdan irfan la uefa da gruplardan çıktım. ayrıca nobre süper oynuyor bundan sonra hiç kesmicem. ama çok kafa golü kaçırıyor yav
    kacırması dogaldır çünkü atak oyuncu olarak nobre yi oynatıyosun ve bütün hava topları nobre ye geliyo...ama cok gol kacırması veya atması birazda oyuncunun yetenegine baglı bişey...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri