Sayfa 1 / 30 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 875 sonuç

Konu: ''Türkiye'den Almanya'ya Gurbet Yolunda''

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Thumbs up ''Türkiye'den Almanya'ya Gurbet Yolunda''

Şu günlerde forumda kariyer yazmak çok moda. Bende beğendiğim bir kaç tane kariyeri takip ediyorum ve gerçekten çok keyifli işler ortaya çıktığını görüyorum.Bende oynadığım bir oyunu burada sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenilir. Ayrıca belirtmek isterim ki ben Fenerbahçeli değilim

Evet Aleks Ferguson isimli menejer Fenerbahçe'nin başına getirilmişti artık.Ağır eleştirilere hedef olan Zico gönderilmişti.

32,5 Milyon dolar transfer bütçesi bulunan Fenerbahçede yeni teknik direktörü zorlayan en önemli konu transferler oldu.İstediği hiçbir oyuncuyu takıma getiremedi.Yıldıray sözleşmeyi kabul etmedi, Cesar Delgado ile anlaşıldı fakat kontenjan sorunu vardı takımda. Mehmet Topuz'la anlaşma sağlanamadı ve Mehmet Galatasaray ile anlaştı.Deivid ve Mateus gönderilmeye çalışıldı ancak başarılı olunamayınca Türk oyunculara yönelindi ve 2 transfer yapıldı.

Sağ kanatta sadece Mehmet Yozgatlı vardı bu yüzden sağ kanada transfer gerekiyordu.Deniz Baykara'da renklere katılamadığından dolayı Ekrem Dağ Fenerbahçe'ye alındı.
    Gökhan Ünal ise forveti güçlendirmek için yapılmış iyi bulunan bir transfer olarak lanse edildi.

Fenerbahçe ile hazırlık maçları öncesi bir taktik benimsendi.Bu taktik sitemizde taktiğini bizimle paylaşan Aşkın arkadaşımızın taktiği. (Çok işe yarıyor gerçekten teşekkürler Aşkın. İsteyen ve daha forumda rastlamamış arkadaşlar buradan erişebilirler taktiğe. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=39750)

İşte o taktik;

Transferlerin takıma geç katılmış olması sebebiyle hazırlık maçlarında oynamamaları bir handikap gibi gözüksede hazırlık maçlarında takım iyi işler çıkardı işte sonuçlar.

İlk maç Pisa ile idi;

İkinci maçımızı Frosinone ile yaptık;

Üçüncü hazırlık maçında rakip bu kez Livorno'ydu ve beklenmedik bir mağlubiyet aldık;

Dördüncü hazırlık maçında ise rakip Yunan ekibi Ergotelis idi;

Hazırlık maçları bitmiş artık takım lige hazır bir haldeydi.Ancak lig maçlarından önce Fenerbahçe Gürcistan'ın Sioni takımı ile Şampiyonlar Ligi 2. Öneleme turunda eşleşmişti ve ilk maç deplasmandaydı.Maça çok hızlı başladık ve Gürcistan temsilcisi karşısında ilk resmi maçımızda 7-0 gibi farklı bir skor elde ettik.Semih Şentürk müthiş bir futbol oynadı ve 4 gol attı;

Turkcell Süper Lig henüz başlamamıştı ancak Türkiye Süper Kupası maçında Galatasaray ile Beşiktaş Almanya'da karşı karşıya geliyorlardı ve işte sonuç;

Şampiyonlar Ligi 2. Öneleme turu rövanş maçında Gürcisatn'ın Sioni takımını Şükrü Saraçoğlu stadında ağırladık;

Artık sezon başlamak üzereydi ve ilk maçımızı Şükrü Saraçoğlu'nda Kayseri Erciyesspor ile yapacaktık.Ancak takımda önemli rollerde bulunan oyuncuların sakatlıkları gerçekten takımı zorlayacak gibi.İşte sakat futbolcular;

Evet şimdilik bukadar umarım keyifle okursunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Fenerbahçe'nin 100. yılında tüm kupaları istiyoruz senden.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Güzel Başlangıç Yapmışsın Emre Abi..

İlk Resmi Maçında 7-0 Helal olsun

Fenerbahçe Takımını Şampiyon Yaparsın Umarım.

Guzel baslamissin Emre abi devamini bekliyorum ve merakla takip edecegim..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Fenerbahçe'nin 100. yılında tüm kupaları istiyoruz senden.
    Ayıpsın kupa mı dayanır hepsini alacağım

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Güzel Başlangıç Yapmışsın Emre Abi..

İlk Resmi Maçında 7-0 Helal olsun

Fenerbahçe Takımını Şampiyon Yaparsın Umarım.
    Sağol Mehmet senide yönetime aldıracağım konuşayım Aziz başkanla.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

OoO Emre abi kariyerin çok güzel.seni buralarda görmek daha da güzel.ben de ciddi ciddi kilimcispor 'u aldın zannediordum

Nesil
    2006

Tüm kupaları al tamammı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Emre abi Beşiktaş'la 100.yılında Fenerbahçe'yi bozguna uğratsan daha iyi olurdu ama neyse ne kadar tarafsız birisi olduğunu gösterdin
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Artık seni de takipteyim. İyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Sağol Mehmet senide yönetime aldıracağım konuşayım Aziz başkanla.
    Sağol Emre Abi Ben başka bir yönetime girmeyi tercih ederim..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Guzel baslamissin Emre abi devamini bekliyorum ve merakla takip edecegim..
    Sağolasın inşallah devamıda gelecek.

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    OoO Emre abi kariyerin çok güzel.seni buralarda görmek daha da güzel.ben de ciddi ciddi kilimcispor 'u aldın zannediordum
    Kilimcispor başka sefer inşallah Oğuzhan

Quote Originally Posted by fm26 View Post
    Tüm kupaları al tamammı
    İnşallah Ömer ne var ne yok bütün kupaları alacam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnşallah Emre abi seni kilimcispor'da da görmek isteriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Emre abi Beşiktaş'la 100.yılında Fenerbahçe'yi bozguna uğratsan daha iyi olurdu ama neyse ne kadar tarafsız birisi olduğunu gösterdin
    Böyle birşey yapmak geldi aklıma Şemsi ama şimdiden düşünüyorum Beşiktaş maçları ne olur diye.

Quote Originally Posted by poggerpohl View Post
    Artık seni de takipteyim. İyi oyunlar.
    Teşekkürler arkadaşım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sağol Emre Abi Ben başka bir yönetime girmeyi tercih ederim..
    Mehmet hayallerimi yıktın valla seni basın danışmanım yapacaktım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Objektif olman beni mutlu etti gerçekten iyi gidiyorsun tebrikler..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by kaaaanfm View Post
    Objektif olman beni mutlu etti gerçekten iyi gidiyorsun tebrikler..
    Eyvallah Kaan.

Nesil
    2006
    Yer
    -

inşallah başarılı olursun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ondan şüphen olmasın Emre abi kesin başarılı olur

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    inşallah başarılı olursun
    Sağolasın abi inşallah bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçeyi iyi yerlere getireceğim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Vay vay vay bakın hele kimler yazarmış.Emre abi şampiyon olursan varya..

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Abi dikkati mi Çekti Semih Şentürk Süper Bir performans çizmiş..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post
    Vay vay vay bakın hele kimler yazarmış.Emre abi şampiyon olursan varya..
    İnşallah Erdem inşallah. Galatasaray ile maçım vardı aslında şimdi oynasammı ki?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Abi dikkati mi Çekti Semih Şentürk Süper Bir performans çizmiş..
    Evet Mehmet Semih müthiş oynuyor 10 golü geçti şimdilerde sanırım daha bismillah yeni başladı sezon

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benim ligde Semih'i Kayserispor'a kiralık attım gol kralı oldu :S.Bu arada Emre abi imzanda pepublic yazıyor yanlış yazdın herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Vayy Kilimcispor'un teknik patronu Aleks 'i buralarda görüyorum Fenerbahçe ile başarılar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by ToRResS View Post
    Vayy Kilimcispor'un teknik patronu Aleks 'i buralarda görüyorum Fenerbahçe ile başarılar dilerim.
    Sağolasın Serhat kardeş.Bende biraz Türkçe kıttır ama yazıyoruz işte.

güzel başlangıç olmuş başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Agent_Zero View Post
    güzel başlangıç olmuş başarılar
    Eyvallah arkadaşım...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Sağolasın abi inşallah bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçeyi iyi yerlere getireceğim
    bende seni fenerli sanmıştım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    bende seni fenerli sanmıştım
    Yok abi ben Beşiktaşlıyım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet artık lig başlamıştı ve ilk maçımızı Kayseri Erciyes karşısında Şükrü Saraçoğlu stadında yapacaktık.Ancak bu maç öncesinde yönetimin taraftara bir müjdesi vardı.Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Gökdeniz Karadeniz artık Fenerbahçe formasını giyecekti.

Kayseri Erciyes maçı'na Fenerbahçe favori olarak çıkıyordu ve Semih Şentürk muhteşem formunu sürdürerek 3 gol atarak galibiyeti mimari oldu.Yeni transferlerden Gökhan Ünal'da bu maçla birlikte ilk kez formasına kavuşmuş oldu;

Bu galibiyetle lige iyi bir başlangıç yapmanın rahatlığıyla Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme kura çekimini bekliyorduk ve rakibimiz belli olmuştu.Türk futbolunu yakından tanıyan Mircea Lucescu'nun yöettiği Shaktar'la eşleşilmişti ve ilk maç İstanbul Kadıköyde idi.Sakatlıklardan bir türlü kurulamayan ideal 11 ve yeni transferlerin UEFA'ya bildirimemesi kadroda sıkıntı yaratıyordu ve sezonun en kötü futbollarından birini oynuyorduk.

Maç sonrasında Teknik Direktör Aleks Ferguson'la yapılan röportajda Aleks Ferguson taraftarlara şöyle seslendi. "Taraftarlarımız turu geçeceğimize inansınlar.Bu akşam bizi müthiş desteklediler hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.Şu anda takımda çok fazla sakat futbolcu var ve kadro kurmakta güçlük çekiyorum.İstediğim hiçbir futbolcuyu takıma getiremedim ve bu asla Fenerbahçe yönetiminden kaynaklı değil tamamen federasyonla alakalı." Aleks Ferguson'un federasyona tepkisinin sebebinin yabancı oyuncu kontenjanı olduğu söyleniyor.

Kaybedilen Shaktar maçından sonra ligde Konyaspor karşısına çıkacak Fenerbahçe'de Gökhan Ünal ilk onbirde başlamak istediğini şu sözlerle anlattı:
    Kayserispor'dan Fenerbahçe'ye geömekle çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.Hocamın beni ilkonbirde oynatacağı konusunda ise şüphem yok.
    Gökhan Ünal'ın bu sözleri Aleks Ferguson'a sorulduğunda Ferguson "İlkonbirde oynayacak oyuncuyu sadece ben seçerim" diyerek sert bir çıkış gösteriyor ve yedek olarak başladığı maçta Gökhan Ünal sahaya giremiyordu.Konyaspor karşısında galibiyeti yine Semih Şentürk getiriyordu;

Konya deplasmanının ardından Kadıköy'de G.Antep'le karşılaşacak Fenerbahçe'de teknik direktör Aleks Ferguson şu açıklamayı yaptı:
    "G.Antep takımına karşı iyi oyunla birlikte 3 puan kazanmak isteğiyle maça çıkacağız ancak dikkat etmeliyiz."
    1-0 geriye düşmesine rağmen Tümer'le bir gol bulan Fenerbahçe sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrılmak zorunda kalıyor ve Shaktar maçı öncesi hiçte iyi sinyaller vermiyordu.

Maçta 4'le oynayan Edu Drecena taraftarın yoğun tepkisine maruz kalıyo ancak teknik direktörü tarafından korunuyordu:
    "Edu çok kaliteli ve takımın önemli bir oyuncusu.Taraftarın protestosunu haklı bulmuyorum eğer başarı istiyorlarsa oyunculara sahip çıkmalılar."

Ligde G.Antep karşısında alınan beraberlik moralleri bozmuş gibi gözüküyordu ve Shaktar maçının daha da zor geçmesine sebep oluyordu.Ve maç sonunda tabelada Shaktar'ın yine 1-0'lık üstünlüğü bulunuyordu.

Shaktar'a elenildikten sonra hiç bir futbolcu ve taknik heyetten sorumlu açıklama yapmazken alınan haberlere göre Aleks Ferguson'un futbolcularından UEFA kupasında başarı istediği yönündeydi.UEFA kupasında ise İskoçya'nın Hearts takımıyla eşleşilmişti ve taraftar bu turun geçilmesini istiyordu.

Shaktar'a elenildikten sonra ligde Gençlerbirliği deplasmanına gidiliyordu.90. dakikasında 2-1 önde girdikleri maçtan Fenerbahçeli futbolcular 1 puan çıkarabiliyorlardı.İsaac Fenerbahçe ağlarını 2 kez havalandırmış ve 1 puanı takımına getiren isim olmuştu.

Bu kezde savunmanın göbeğinde oynayan Deniz Barış 4 ratingle oynayarak taraftarın tepkisini çekerken takımın savunma hattında zaaf olduğu fikri herkes tarafından dile getirilmeye başlanmıştı.Maçtan sonra bir spor programına katılan Aleks Ferguson şu açıklamayı yaptı.
    Muhabir:Sayın hocam Şampiyonlar liginden elendiniz UEFA kupasında Hearts ile eşleştiniz ve kimse turdan emin değil, ligde beraberlikler serisi var.Takımın başına geldiğinizde size yöneltilen tecrübesiz eleştirisi daha da güçlendi neler söyleyeceksiniz?
    Aleks Ferguson: Evet Şampiyonlar liginden elenmeyi beklemiyorduk ancak şanssız 2 maçla Shaktar'a elendik.Ligde 2 maçtır berabere kalıyoruz ancak maç eksiğimize rağmen liderle puan farkı sadece 4.Başarısız bir grafik çizdiğime inanmıyorum.Önümüzde çok önemli bir Galatasaray maçı var.Biz herşeyi unuttuk ve bu maça kilitlendik.Biliyorsunuz bir Fenerbahçeli için Galatasay maçını kazanmak çok çok önemlidir.Bu maçı kendi seyircimiz önünde kazanarak puan farkını 1'e düşürmek istiyoruz.

Evet bir sonraki maç Fenerbahçe-Galatasaray maçı.Ligde şampiyonluğu hedefleyen 2 takım Kadıköyde karşı karşıya gelecek.Bu maç öncesinde oluşan puan durumu ise şöyle;

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Abi Sonuçlarından Çok dikkati mi Semih Şentürk Çekti

Çok Süper bir performans gösteriyor her alde

Bu arada Şl elenmişin Artık Uefa'ya

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yuhh be kardeşim bir takım bu kadar kötümü yönetilir.

Seni şiddetle kınıyorum yaa bırak Fenerbahçe yi felan yaaa

Sayfa 1 / 30 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri