1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: R.C.Recreativo de Huelva S.A.D'da bir Türk teknik direktör.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default R.C.Recreativo de Huelva S.A.D'da bir Türk teknik direktör.

Recreativo ile teknik direktörlük kariyerime başlıyordum.
    La Liga gibi zorlu bir ligde Recreativo gibi küme düşmememek için kahramanca savaşmam beklenen bir takımın başına geçmek elbette kolay bi karar değildi.
    Ama ben zoru seviyordum ve başarıcağıma inanıyordum

Sözleşmeyi imzaladım ve takımımın başında çalışmalara başladım. Transfer bütçem $148.646 olarak açıklandı ve rakiplerim Real Madrid, Barcelona, Valencia gibi takımlardı.
    Nürnberg den Mnari ve Berlin den Cairo yu kiraladım. Bolognesi den de Santino Di Vidal i 100.000 $ a transfer ettim. bu sezon için bu paraya bişey yapamıyacağımı bildiğimden geleceğe yatırım için 16 yaşındaki bu yıldız adayını seçtim.
    Hazırlık maçları ile ilgilenmedim asistan menajere devrettim. Stafflarımı ve antramanlarımı düzenledim. Taktik olarak klasik 4-4-2 dizilişini seçtim ancak orta saha kanatlarımın hücumda ileri çıkmasını istedim.
    Artık herşey hazırdı ve ilk rakip Levante olacaktı.
    Maçta favori levanteydi. Maç deplasmanda idi. Rakibin kalesini Cavellero koruyordu. Savunmanın sağında Ze Maria, orta sahada Laurent Robert, Olivier Kapo tanınmış isimlerdi. Forvette Salva vardı.
    Ancak Ze Maria daha dakikalar 3'ü gösterirken kırmızı kart gördü. Maçın bundan sonrası tamamen kedi fare oyunundan ibaretti.

Son UEFA kupası şampiyonu ve sezon başı Barça yı yenerek süper kupayı da müzesine götüren Sevilla maçı ile devam edicez. Bu Sevillanın ilk lig maçı olacak. Favori biz gösteriliyoruz. Rec: 4-5 (Fav) Draw:2-1 Sevilla:3-1
    Tabi bu favori gösterilme olayı Sevillanın ligde hanüz maç yapmaması ve benim son maçta deplasmanda 4 atmış olmamla alakalı.
    tahmini olan varsa yazabilir
    Comin soon...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bir kariyer daha güzele benziyor Uche çok önemli bir oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Değişik bir takım inşallah güzel bir kariyer olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu tür takımlarda gereklı kariyer açısından

Başarı bekliyoruz senden de

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by ToRResS View Post
    Bir kariyer daha güzele benziyor Uche çok önemli bir oyuncu.
    bende Uche'ye bayılıyorum adam her maç bana gol atıyor

bu arada sana başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

başarılar arkadaşlar bana kalırsa sen düşmemeye oynamazsın takımında iyi oyuncular var (Pongolle,Uche gibi)
    I'm back...

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

işin zor ama cok zewkLı oLur gıbı duruo
    koLay geLsın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar kardeş......

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben de Hamburg'da sonra Espanyol ile oynayabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İlk 11 fena değil ama kadro derinliği yok. ayrıca takımda o kadar çok kiralık oynayan var ki gelecek sezonu şimdiden planlamak lazım. Bu arada para 0 bile değil -$2milyon küsürlerde. Staff eksiklerimi bile kapatamadım

Sevilla maçı ile ilgili bi tahmin gelmemiş. Maça geçelim öyleyse.

Maç öncesi raporlara göre rakip 4-4-2 sistemini benimsemiş. Kanoute gibi etkili bir orta saha oyuncuları bulunması büyük avantajlarından.
    Zayıf yönleri defansları yavaş (ki bu bizim için büyük avantaj hızlı takımız) ceza sahasına ortalarda da zayıflar. Forvetleri yüksek toplarda pek tehdit oluşturmuyor.

Maç İbanezin başlama düdüğü ile başlıyor.
    Maça fırtına gibi başlayan Recreativo dakikalar 27 yi gösterirken beklenen golü buluyor. Mnari nin yarım vole ile Uche ye aktardığı topu Uche hızla rakip alanda taşıyor ve çok şık bir pasla Pongolle ye veriyor. Pongolle klasına yakışır bir vuruşla Sevilla ağlarını sarsıyor.
    Sevilla bundan sonra maçın kontrolünü eline alıyor.
    Dakikalar 80 i gösterdiğinde kanoute çıkıyor ve yerine Kerzhakov giriyor. 3 dakika sonra da bu oyuncunun golü ile skor eşitleniyor. Edu Moya nın golde hatası büyük. Ofside itirazları sonucu değiştirmiyor üstüne üstlük golümüzün sahibi Pongolle itirazları nedeni ile sarı kart görüyor. Gol ile birlikte Recreativo 3 oyuncu değişikliği hakkını birden kullanıyor. Artık bu gidişe bi son vermek gerekli.
    Değişiklikler oyunu da değiştiriyor. Dakikalar 90'ı gösterirken Uche nin şutunu Palop çeliyor. Ancak dönen topa kaptan Viqueira sert ve düzgün vuruyor. Sevilla nın yıkıldığı an !!!

Recreativo bu maçtan da 3 puanla ayrılmayı başarıyor.

Sıradaki rakip bir dünya devi Real Madrid.
    Scoutumuz Reali izleme imkanı bulamadığından 4-4-2 oynadıkları ve Raul ün tek başına maç kazandırabilecek bir futbolcu olduğu dışında bilgi veremiyor(iyi ki söyledin ben daha ayrıntılı rapor hazırlardım) Bunun üzerine para bulur bulmaz bu scoutu kovup işe yarayan bi scout alma konusunda not defterime bir not düşüyorum İker Casillas sakatlığı nedeni ile oynayamıyacak bu maçta. Kaleyi Diego Lopezin koruması bekleniyor.
    Ne yazık ki bizim de Uche gibi çok önemli bir eksiğimiz var.
    Basında favori Villareal i 2-0 yenerek lige başlıyan Real Madrid. Maç Santiago Bernabeu da oynanıcak. Havanın açık ve sıcak olması bekleniyor.

Sizce neler olacak? Recreativo yükselişine devam edebilecekmi. Bir süpriz yapıp Reali evinde devirebilirmi. Yada en azından puan koparabilirmi. Yoksa Real güçlü kadrosu ile Bernabeu yu Recreativo ya zindan mı eder?

Tekrar görüşmek üzere. Esen kalın

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kardeş hadi bakalım merak ettiğim kariyerlerden biri bu.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Güzel bir kariyer'e benziyor Devamını beklerim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Tüm İspanyanın kilitlendiği maç nihayet geldi çattı. 67765 kişi tribünlerde heyecanlı hava açık sıcaklık 26 derece.
    Hakemin başlama vuruşu ile Real Madrid maça başlıyor.

önce Nistelrooy sonra Raul ile tehlikeli pozisyonlar daha ilk dakikalarda. Sonuç gelmeyince Real Madrid taktik değiştiriyor. Emerson ve Nistelrooy'un 2 şer pozisyonu ile ilk yarı tamamlanıyor. Real Madrid her an bir gol atabilecek gibi.
    Soyunma odasında Recreativo teknik direktörü hala umutlu. Futbolcularına "seyircilerimiz için oynayın" diyor.
    Real Madrid 2. yarıya da hızlı başlıyor. Üst üste pozisyonlar geliyor. Ancak dakika 66 ile 69 arasında öyle bir 3 dakika geçiyor ki yürekler ağızlarda. Her iki kalede üst üste pozisyonlar ve sonunda Aitorun Real Madrid kalesinin sağından
    dar açıdan mükemmel vuruşu ile Recreativo gol sevincini yaşıyor. Bernabeu şokta!!!

Seyircilerin hemen hepsi Real Madrid teknik direktörünün yaptığı taktik değişikliğin bu golün sorumlusu olduğunu düşünüyor.
    İlerleyen dakikalarda Realin baskısı bunaltıcı derecede artıyor. 3 forvet hatta 4 forvet şeklinde oynamaya başlayan Real 84 de aradığı golü Poli nin hatası ile Emersonun kafasından buluyor. Offside itirazları Edu Moya ve Santi Cazorla ya sarı karttan başka bişey getirmiyor. Yediğimiz her golde de offside şüphesi var kardeşşim
    Başka gol çıkmayınca Recreativo Bernabeu dan 1 puan çıkarmış oluyor. Buna da şükür

Kadro derinliği olmadığı için ilk haftalarda alınacak puanlar çok önemli. Çünkü ilerde sakat ve cezalıların belimizi bükeceği gün gibi ortada.

Mesaj Yetkileri