Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Lig Bitiminde En Yukarıda Kim Olacak?

Voters
290. You may not vote on this poll
  • Valencia(LaKe)

79 27.24%
  • Barcelona(sherry)

135 46.55%
  • Real Madrid(tosunpasa)

76 26.21%
Sayfa 27 / 27 İlkİlk ... 17252627
781 ile 795 arası toplam 795 sonuç

Konu: İspanya'nın Tepesinde Türkler Var (Ortak Kariyer)

Sonunda...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet arkadaşlar saat 23.30 sularında yada daha erken bir zamanda EL STADIUM bomba gibi bir programla burada.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

LA LIGA 22.HAFTA

EL STADIUM

Ersin Düzen: İspanya La Liga 22.Hafta maçlarıyla karşınızdayız. Sansasyonel ve çok tartışmalı bir hafta geçirdik. Özellikle Real Madrid – Valencia maçında, kartlar, penaltılar, ofsaytlar havada uçuştu. Maçlara geçmeden önce bu haftaki konuğumuz Adnan Polat’a hoş geldin diyorum.
    Adnan Polat: Hoşbulduk.
    Gürcan Bilgiç: Hoş geldin Adnan bey. 20.45’te açtık programı sizin için ehehehehe
    Ahmet Çakar: Türkiye saatiyle mi, İspanya saatiyle mi?
    Ersin Düzen: Sayın Çakar, programımızı İspanya’da yaptığımıza göre tabii ki İspanya saatiyle açmış bulunmaktayız.
    Ahmet Çakar: Hadi ya. Sen ne ukalalaşmışsın öyle Ersin efendi. Biz bilmiyomuyuz buranın İspanya olduğunu. Onu mu ima etmeye çalışıyorsun açık konuş!
    Ersin Düzen: Hayır Sayın Çakar. Ben sadece hatırlatayım dedim. İsterseniz maçlara geçelim.
    Ahmet Çakar: İstemiyorum ulan! 22 haftadır geçiyoruz, burada konuşuyoruz bişey olduğu yok. R.Madrid, bu maçın hesabını soracak federasyona.
    Kazım Kanat: Kim kime hesap soruyor? 80-90’da atıyosunuz golleri maç 3-3 bitti. Sonrada biz mi suçlu oluyoruz?
    Ahmet Çakar: Eyyy Kazım Efendi! Biz transfer yaparken, yıldız alırken paraları harcıyoduk, Mert Can Uslu ise bonservissiz transfer yapıyodu. Kulüp bütçesi Chelsea’yi aştı. O paraları niye biriktirdiğini anladık şimdi.
    Ersin Düzen: Bu maça sonradan geçeceğiz. İlk maçımız Sevilla – Athletic maçı. Söz sizde Sayın Bilgiç.
    Gürcan Bilgiç: Maalesef kaybetmeye devam ediyoruz. Sevilla bu maçı kazanabilirdi ama çok şanssızdı.
    Ahmet Çakar: Gürcan’dan Seçmeler kitabı ne alemde?
    Gürcan Bilgiç: ehehehehe öyle bir şey yok abi. Benim esprileri Gürcan Severler çok beğenip, kitap çıkarmamı istiyolardı, öyle basına sızmış.
    Ahmet Çakar: Seni kim sever Gürcan?
    Gürcan Bilgiç: SERAY SEVER puhahahahahahahaha
    Ahmet Çakar: Hay Allah’ım!
    Adnan Polat: Gürcan, Fenerbahçe’li bir arkadaşımız heralde.
    Kazım Kanat: Puhahahahahaha…Helal Adnan.
    Ersin Düzen: Çok tartışmalı kararların çıktığı ve 3-3 biten Real Madrid – Valencia maçındayız.
    Kazım Kanat: Öncelikle böyle bir bal, böyle bir oyun stili, böyle bir ambians yok. Biz ilk yarıyı önde kapayalım. Sonra 2-1’i yakalayalım. Üst üste ataklar. Gelsinler 80’de ve 90+3’de gol atsınlar. Üstelik süre 2 dakika gösterildi. Böyle hakem olmaz olsun!
    Ahmet Çakar: Olaylara objektif bak Kazım Efendi! Öncelikle 45.dakika top Nistelrooy’da. Adam yıllardır hayalini kurduğu golü attı, ofsayt bayrağı havada. Eyvallah dedik şanssızlık dedik. 59’da attık 1-1. Tamam maç kontrolü bizde. Sonra ne oldu? Uzaktan Vicente’nin vuruşu top 20 metreden Marcelo’nun ELİNE çarpıp yön değiştiriyor, top ağlarda gol. Eeee bu pozisyon el kardeşim. Resmen voleybolcu gibi vurdu topa. Niye penaltı çalmıyorsun? O da yetmedi, kendini 77’de yere atıp sürünen Villa’ya biz sarı kart vericek diye hakemi yaklaşıyor sanıyorduk, geldi oraya penaltı noktasını gösterdi. 3-1. Sonra tam saha pres hak ettiğimiz golleri bulduk. Haa birde Marcelo’ya haksız yere çıkan kırmızı kart var Onuda unutmayalım!
    Kazım Kanat: Bırak Allah aşkına doktor ya. Bu maç kesinlikle bizim hakkımızdı. Ona bakarsan maçta bizede haksız yere çalınan düdükler var.
    Ahmet Çakar: Ben sana burada sırasıyla saydım, sende say işte!
    Adnan Polat: Boşuna tartışmayalım arkadaşlar.
    Ahmet Çakar: Efendim?
    Adnan Polat: Ne Valencia, Ne Real Madrid. DEPORTIVO, 20.45’te şampiyon.
    Gürcan Bilgiç: Sizin ailede medyumluk mu var Adnan Bey? Ehehehehehe
    Adnan Polat: 20.45’te Deportivo şampiyon. Tüm İspanya görecek bunu.
    Gürcan Bilgiç: Buna kimin oğlu inanır Adnan Bey yapma.
    Ahmet Çakar: O ne Gürcan ya?
    Gürcan Bilgiç: İlker İnanoğlu ehehehehehehehe
    Adnan Polat: Burada ciddi bir şey söylüyorum. 20.45’te 22.Haftaya 8.giren Deportivo şampiyon. Ama İspanya saatine göre. Buraya dikkat edelim.
    Kazım Kanat: Doktor ben bu adamdan tırsıyorum valla. Dediği çıkıyo. Ama her ne olursa olsun bence Valencia şampiyon olcak.
    Adnan Polat: Şu an 16.sıradan 8.liğe emin adımlarla geldi Deportivo. Fizik ve kondisyon olarak çok geliştiler. Herkes ipteki cambazları seyrederken, onlar arkadan sinsice yaklaşıyor. Sonunda da cambazlar ipten düşecek, Deportivo sevinecek. 20.45’i bekleyin.
    Gürcan Bilgiç: Artık Riazor’a gidip ESKİ AÇIK SAAAAAAAAT KAAÇÇÇÇ? Diye bağırırsınız hocam ehehehehe
    Ersin Düzen: Riazor Stadının tamamı kapalıdır, açık bölgesi yok.
    Gürcan Bilgiç: Avrupalılar yapıyor abi ehehehe. Bizim Fenerbahçe’mizinde öyle çok şükür.
    Kazım Kanat: Avrupa’nın en iyi stadları Mastella ve İnönü’dür.
    Gürcan Bilgiç: Neyse hocam boşver onu bunu. Şimdi programın sonuna yaklaştığımıza göre soru-cevap yapalım ehehehe. AAAA Ahmet abi, şu çeteyi tanıyor musun?
    Ahmet Çakar: Hangi çete?
    Gürcan Bilgiç: Peçete ehehehehehehe
    Ahmet Çakar: Allah’ım yarabbim, kaderimde bu da mı vardı? Bu işkenceyidemi yaşayacaktım?
    Gürcan Bilgiç: Buda yok abi, elhamdülillah müslümanız ehehehehehe
    Ahmet Çakar: Gürcan, delirttin ulan beni. Senin yüzünden sinir ilaçları kullanıyorum. Kes artık!
    Gürcan Bilgiç: Peki Kazım abiye sorayım. Kazım abi limonun yarısına ne denir?
    Kazım Kanat: Bilmem
    Gürcan Bilgiç: Lim5 eheheehehehe.
    Ersin Düzen: Bir El Stadium’un daha sonuna geldik. Haftaya tekrar birlikte olmak dileğiyle, hoşçakalın.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Çok güzel olmuş sağolmertcan

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Sen bu işi çok ilerlettin Mert bu hafta da süper olmuş
    Adnan Polat güzel demiş ama 'Gürcan, Fenerbahçe’li bir arkadaşımız heralde.'

eheheheh.Yine GüzeLdi

İlker İnanoğlu hee

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağolun arkadaşlar.

Başarılar oyum Barcelona'ya gitti.El Stadium programı download linki var mı?Araştırdım ama .Çok hoşuma gitti

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

gercekten bu programi baya ozlemisim devam etmesi dilegiyle
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

Dick super yazılar gülmekten karnima agrilar girdi

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

MeRt olum tatil yaramış lan sana. Kızları gördün kendine geldin Baksana espirilerin süper olmuş.
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    MeRt olum tatil yaramış lan sana. Kızları gördün kendine geldin Baksana espirilerin süper olmuş.
    Sağolasın tosunum. Sende bi kızları görsende sanada yarasa.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

puuhhaaaa manyak olmus ya

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Fenerbahçe finale nasıl gelebilmiş ki

Sayfa 27 / 27 İlkİlk ... 17252627

Mesaj Yetkileri