1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: skin kurma sorunu

Post skin kurma sorunu

S.a arkadaslar oncelikle

gecen gun driver&fm26 skinini indir rardan actim dosyalari direk
    C:\Documents and Settings\PC\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\skins dosyasina kopyaladim ve yanlis yaptim skinler nasil kuruluyordu acep bi yardim etseniz

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Yerel DiskC:/Program Files/Sports Interactive\Football Manager 2007\data/skins.

gene olmadı : ( ayarlardan açtım baktım temalara hala flexion ve flexion sağ var aynı değiştiremedim derdime çare ..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

belki versiyonla alakalı bişeydir arkadaşım.

Nesil
    2006

Neden mi çalışmadı çünkü;
    doyayı direkt atmıyacaksın
    BENİ TIKA SORUN ÇÖZÜLSÜN(Skin Çalıştırma\kurma Rehberi|

malesef office yok PC'mde power point istiyo animasyon hazırlamıssın heralde arkadaşım
    yokmu notepad veya wordpad ?

C:/Program Files/Sports Interactive/data/skins e atıcaksın... Sonrada oyunun ayarlar bölümünden yeni skini seçiceksin olucak... Eger olmazsa sen bir kaç nolktayı atlamış olabilirsin veya versiyon dan kaynaklanıyo olabilir ayrıca power point office felan bir etkisi yok...

Nesil
    2006

skin i indir.
    rar ı masaüstüne çıkart
    driver&fm26 diye klasör çıkartacak
    driver&fm26 yazan klasöre gir içinde bi tane daha klasör olacak_işte o klasörü
    skin bölümüne yapıştır

Exclamation

Quote Originally Posted by fıratcan_bjk View Post
    C:/Program Files/Sports Interactive/data/skins e atıcaksın... Sonrada oyunun ayarlar bölümünden yeni skini seçiceksin olucak... Eger olmazsa sen bir kaç nolktayı atlamış olabilirsin veya versiyon dan kaynaklanıyo olabilir ayrıca power point office felan bir etkisi yok...
    arkadaşım fm26 adlı arkadaşım gonderdiği dosya .pps formatlı yani power pointle hazırlanmış bir animasyon bu yuzden bendede power point olmadığı için arkadaşın uzattıgı dosyayı indirip inceleyemedim

umarım ss ler derdimi anlatmıştır

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

dostum versiyonun 7.00 sanırım o skinde 7.02 destekliyorsa orada gözükmez yani kullanamazsın Ömer aydınlatsın seni.

haa anladım gayrı bende 7.0.2 kurmuyodum oyuncular karışmasın diye neyse kuracaz artık

7.0.2 versiyonunun savelere bir etkisi varmı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

saveli oyunları oynamaya devam edebilirsin ama 700 olarak.yeni oyun açarsan 702 olur

tamam tum mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum vazcaydım skin mkin default halınde devam edeyim ozaman herkeze thanx

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    dostum versiyonun 7.00 sanırım o skinde 7.02 destekliyorsa orada gözükmez yani kullanamazsın Ömer aydınlatsın seni.
    7.02 dede destekleniyo.. ben arkadaşın dediğini anladım da .. o sunu yu izyese sorun %100 hallolacak
    ama ne yazıkki office kurulu değilmiş

arkadaşlar daha yardımcı olmak için bazı masaüstü kayıt programları var hypercam,bsr gibi bunlarla kucuk videolar çekılse forumda bazı anlasılmayan konularda bu videolarda youtube gibi video paylasım sitelerinden sunulsa yeni arkadaşlar için daha makbule geçerdi

Mesaj Yetkileri