Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 153 sonuç

Konu: Football 2007 Türkçe Kurulum Klavuzu ( Resimli Anlatım )

1. Exclamation yardım

selam ben Türkçe yamayı yükledim ama açarken kayıt dosyası bulunamıyor diyor bana mail atarsan sevinirim [email protected] ayrıntılı olursa süper olur

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by manettino View Post
    selam ben Türkçe yamayı yükledim ama açarken kayıt dosyası bulunamıyor diyor bana mail atarsan sevinirim [email protected] ayrıntılı olursa süper olur
    Gerekli ayrintili bilgiyi ilk mesajimda vermek durumundayim , ilk sayfayi ve ilk mesajimi bir goz gezdirin.

Olmadi profilimde msn adresim yazili ozel olarak bana ulasabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Default Football 2007 Türkçe Kurulum Klavuzu ( Resimli Anlatım )

Son Zamanlarda Türkçe yamayı kuramayanları gördüm ve böyle bir çalışma yapma gereği duydum.

Kuruluma Başlarken Böyle bir görüntü çıkacak masaüstünde.Ve devam diyerek devam edicez.

Daha sonra Böyle bir görüntü gelecek Kabul ediyorum seçeneğini işaretledikten sonra ileri deyip devam edeceğiz.

Ondan sonra türkçe yamayı nereye yüklemek istediğimizi seçip Bu C/Program Files´e Kuruluyor genellikte resimde olduğu gibi seçimi yaptıktan sonra İleri deyip devam edeceğiz

Sonra Önümüze Kısayol Klasör´ü çıkacak Bunada ileri deyip devam edeceğiz.

Şimdi İse Kurulum´u başlatmak için ileri diyerek kurulum´u başlatacağız.

Önümüze Yüklenme işlemi çıkacak bu işlemin dolmasını tamamlanmasını bekleyeceğiz..

Son olarakta Yükleme işlemi bittikten sonra önümüze bu resim gelecek Son´u tıklayarak Kurulumu tamamlamış olacağız.

Kurulum Tamamlanmıştır Herkes´e Bol Fm´li günler.

Saygılarımla MehmeTopcu07

"Türkçe Fm Çalıştır" dediğimde uygulama dosyası bulunamadı diyor.Ne yapmalıyım?
    Mustafa Budak imzalı mesajı okuyun;
    http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=60

'runtime error activeX component can't create object' diye biir hata veriyor.Ne yapmalıyım?
    Mustafa Budak imzalı mesajı okuyun;
    http://forum.turksportal.net/vb/show...7&postcount=92

Runtime hataları çıkıyor.Ne yapmalıyım?
    VoLkaN BaROs imzalı mesajı okuyun;
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=239
    Ayrıca CeZa_06 imzalı mesajı okuyun;
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=238

omer-faruk-14 Misafir

Çok güzel ve sade anlatmışsın. Emeğine sağlık. Bilmeyenlerin oldukça işine yarayacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Mehmet kardeşim çok yararlı bir rehber olmuş sorunu olan arkadaşlar için eline sağlık.

Sabitlenirse yararlı olur düşüncesindeyim.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Saol Mehmet. İyi düşünmüşsün. Paylaşımın çin teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bravo Memo senden beklemezdim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Güzel olmuş Mehmet'çim.

Eline sağlık...

Nesil
    2006

emeğine sağlık mehmet

Sheriff Misafir

Ellerine sağlık Mehmet güzel çalışma, iyi düşünmüşsün. Seni inceleme ekibine katmakta iyi bir iş yapmış olduğumu görüyorum..

Mehmet tebrik ederim. Çok güzel bir çalışma olmuş.

valla banada oldu uygulama dosyasi bulunamadi d'ye yazdi cok ugrastim ama b'r turlu yapamamistim hep bu konuyla ilgili seyleri okudum faydasi olmamisti ama meyersem cok ama cok basit hata yapiyormusum fm6 nin yolunu gosterirkenfm 6 dosyasina iki kez basip kaydet diyodum yani icine gidiyordum sonra birkez basmayi denedim ve olduuuuuuuu mutlu sonnnnnnnnnnnn/
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fm 06 yazan sey 07 olcak kusura bakmayin

13. Default

ilk başta herkeze slm ben yeni üye oldum ve oyunu kuramadım 2007 yi. masa üstünde oyunu açıp çalıştır dediğimde dosya bulunamadı diyor. ayarlar bölümünde bütün ayarları yaptım her şeyi yaptım çalıştır proğramından regedit yazıp folder dosyasını falan buldum dil seçeneklerini ingilizce yaptım ama oyunu bir türlü açamadım lütfen bana bu konuda yardımcı olun şimdiden teşekkür ediyorum.

14. Default

hata çıkmıyor. oyunu çalıştırıyorum dosya bulunamadı diyor hep.

Saol Elllerine Saglik

Ben yuklerken en son aşamada unnınstal olarak bir hata veriyor bunu nasıl çöze bilirim

Arkadaşlar benim şu hatama bir göz atarsanız çok sevinirim.Link= http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=41080

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İşaretlenmiş olanların hepsini kaldır..

Hiçbirşey işaretli değil ki zaten.

arkadaşlar maç spikeri türkçe deyil bende 1.0.55 versiyn var bende normalmi yoksa benmi yanlış kurdum yardım ederseniz sevinirim

ben kurdum herşeyi giriyo oyuna sonra siyah ekran oluyo ve sağ altta top işaretiyle kalıyo yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by nirvana_says View Post
    ben kurdum herşeyi giriyo oyuna sonra siyah ekran oluyo ve sağ altta top işaretiyle kalıyo yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
    Dil ayar´ını yapmamışın sanırım kontrol etmeni tavsiye ederim.

Tıkla.

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

beyler soruma cevap alamadim acil yardim edin avasti da devre disi biraktim ama uygulama dosyasi bulunamadi dio ne yapmaliyim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by hunter1905 View Post
    slm arkadaşlar ben oyunu kurdum dil seçeneklerini yaptım ***** ı yaptım türkçe fm 2007 yi kurdum bu siteden aldıgım regedit te ki folder dosyasını da buldum ama türkçe yi bir türlü acamadım daha önce den acmıştım ama şimdi hatırlayamıyorum adresi yazıorum fm.exe olarak dosyayı değiştiriyorum bir türlü acılmıor elimde 2 cd var ikisindede aynısını söylüyor yardım edin acill:::
    Turksportal Kuralları derki;

Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır..

Quote Originally Posted by ilter88 View Post
    arkadaşlar maç spikeri türkçe deyil bende 1.0.55 versiyn var bende normalmi yoksa benmi yanlış kurdum yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşım zaten Türkçe Yaması çıkartıldığında spiker Türkçe değil idi..

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

ne bicim forum bu o zman yardim istedik iyi ki neymis bide ***** ile ilgili bilgi vermek yasaktir flan hepiniz kopya cd den oyun oynamayi biliyosunuz ama bende ki oyun orjinal ***** dosyasi flan yok sadece oyunun turkcesini acamadik en acayip bi cevap yaziosun!!!!

26. Default

abi bana bi yardımcı olurmusunz ya rar dosyasını nasıl acıyoruz tıklıyorum uygun prog. sec die bisi gelio rar dosyası nasıl acılıo acilen pls

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by akinarslan0043 View Post
    abi bana bi yardımcı olurmusunz ya rar dosyasını nasıl acıyoruz tıklıyorum uygun prog. sec die bisi gelio rar dosyası nasıl acılıo acilen pls
    Dosyanın üstüne sağ tuş ile tıkla Birlikte Aç/Program seç/Winrar Arşiv Yöneticisi.Birde altta Bu tür dosyaları açmak için Seçili programı kullan diye bir yer var onuda işaretle sonra tamam Diyerek işi bitir ondan sonra açılır

Sana Örnekte vereyim..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by akinarslan0043 View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31928

Kardeşim burada Winrar'ı yükle sonra zaten çıkar...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

eyvallah eline sağlık

arkadaslar lutfen yardim edin uygulama dosyasi bulunamadi diyor herseyi yaptim olmadi

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri