Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 153 sonuç

Konu: Football 2007 Türkçe Kurulum Klavuzu ( Resimli Anlatım )

1. Default

ya ben vısta kullanıyom turkceyı kurdum
    ama acarken run time hataları cıkıyo verdıgınız lınklerden gerekenlerı ındırdım ama yınede aynı hatayı verıyo lutfen yardım edın

ya bende array error gibi bişiler çıkıyor sorunun çözümü nedir

Öncelikle Yama Için Sonsuz Teşekkürler

Gerçekten Emek Verilerek Yapılmış Oldukça Güzel Bir Yama

Yamayı Çalışdırdım Ve Bir Kaç Maç Yaptım InanıLmaz Şevke Gelmiştim ki

Aynen Şu Hatayı Veriyor

WARNING
    ---------
    array access out of bounds

Tüm Yetkili Arkadaşlardan Acil Yardım Bekliyorum Oynayamadığım Her Dakika Inanın Bana Büyük Kayıp...

Görüş Bildiren Yardımcı Olan Herkese Şimdiden Teşekkürü Bir Borç Bilirim.

Saygılarımla...

4. Cool hata

Bende ''PATH NOT FOUND'' hatası veriyor.Oyunu kurdum ancak oyuna başlarken hep bu hatayı veriyor.Bana acil olarakyardım ederseniz sevinirim.Çünkü oynamadan duramıyorum.

bir sey sormak istiyorum bu nu yukledigimde editor calismiyor fm 2.1 exe diye bir editor yukledim o da versiyonla ilgili sorun veriyor ne yapabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by JoyEX View Post
    Öncelikle Yama Için Sonsuz Teşekkürler

Gerçekten Emek Verilerek Yapılmış Oldukça Güzel Bir Yama

Yamayı Çalışdırdım Ve Bir Kaç Maç Yaptım InanıLmaz Şevke Gelmiştim ki

Aynen Şu Hatayı Veriyor

WARNING
    ---------
    array access out of bounds

Tüm Yetkili Arkadaşlardan Acil Yardım Bekliyorum Oynayamadığım Her Dakika Inanın Bana Büyük Kayıp...

Görüş Bildiren Yardımcı Olan Herkese Şimdiden Teşekkürü Bir Borç Bilirim.

Saygılarımla...
    şuanki çıkan yamada böyle bir hata görülmedi..

Bu hata için V.2.1 çıkartıldı.

7. Default

Bu oyunu türkçeye kazandırma çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim... benim sorunum şu oyunu hiç kurmamıştım bugün yeni bir kullanıcı hesabı oluşturdum bölge dillerini ingilizce yaptım oyunu kurdum 7.02'ye güncelledim Son yamanızı indirdim buraya kadar herşey tamam yalnız çalıştır dedikten sonra hiç bir hata vermediği halde FM bir türlü başlamıyor. Normal kendi exe'sinden başlattığımda ilk ekranda Türkçeleştirmede emeği geçenlerin isimleri vs. yazıyor fakat oyunun içeriği Tr. değil. Bu sorunu nasıl çözerim???

Quote Originally Posted by ToRResS View Post
    şuanki çıkan yamada böyle bir hata görülmedi..

Bu hata için V.2.1 çıkartıldı.
    Dostum Çok Teşekkür Ederim.

Söylemesen Farkında Bile Değildim.

Sadece Türkçe Yama Ile Ilgili O Kadar Çok Konu Varki Bende Şaşırmıştım Artık.

arkadaşlar bendede run-time eror "76" not path not found hatası alıyorum gerekli exeleride indirdim yükledim ama halen bu hatayı veriyor... temp adlı dosyayında açıp yamayı çalıştırdım yine olmadı... litfen acil yardım....temp adlı dosyanın içi boş ondan olabilirmi acaba

bilgilerinize sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim...

birader ben dediğin şeylerin hepsini yaptım.spiker türkçe ama haberler ve oyuncu özellikleri kısaca herşey hala ingilizce.cache dosyasını da bulup elle siliorm.yamada da yine anlatılanları yaptım ama niye hala ingilizce?yamayı kurdum oyunu çalıştırıorm ama neden ingilizce.LÜTFEN YARDIM BİRAN ÖNCE

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by beskili View Post
    birader ben dediğin şeylerin hepsini yaptım.spiker türkçe ama haberler ve oyuncu özellikleri kısaca herşey hala ingilizce.cache dosyasını da bulup elle siliorm.yamada da yine anlatılanları yaptım ama niye hala ingilizce?yamayı kurdum oyunu çalıştırıorm ama neden ingilizce.LÜTFEN YARDIM BİRAN ÖNCE
    Türkçe FM v.2.1 çıktı.Onu indirip yüklersen oyunun baya bir türkçe olur.

Tıkla

kardes eline saglik sagol da bende ki sorun 75 hatasi veriyo cildircam acilmiyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ne olur biri el atsin gercekten sinirlerim bozuldu temp zaten var gerekli programlar yuklu 4-5 defa sildim yeniden yukledim 2 defada oyunu kaldirdim acilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllll yardim eden buyuk dua alacak

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by mhmtkl View Post
    kardes eline saglik sagol da bende ki sorun 75 hatasi veriyo cildircam acilmiyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ne olur biri el atsin gercekten sinirlerim bozuldu temp zaten var gerekli programlar yuklu 4-5 defa sildim yeniden yukledim 2 defada oyunu kaldirdim acilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllll yardim eden buyuk dua alacak
    Öteki konuyada yazmışın bunu oraya bir bak gerekli cevabı verdim umarım düzelir.

Thumbs down

kardeşim ben bütün dil ayarlarını filan yaptımda oyunu yüklemeye geldiğimde oyunun içine giriyor anlamadım bir türlü mehmet ark. gösterdiği gibi birşey çıkmıyor alla aşkına bi yardım edin oynamak istiyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kardeşim ben bütün dil ayarlarını filan yaptımda oyunu yüklemeye geldiğimde oyunun içine giriyor anlamadım bir türlü mehmet ark. gösterdiği gibi birşey çıkmıyor alla aşkına bi yardım edin oynamak istiyorum
    kurulum dosyalarında sölenen herşeyi yaptım en son diyorki cdnin üstüne gelin otomatik kullan diyin diyor bende dediim ondan sonra oyuna giriyor bütün hepsini yaptım sölenenlerin ama kurulum dosyası gelmiyor direk oyuna giriyor LÜTFEN YARDIM EDİN

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by merten View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kurulum dosyalarında sölenen herşeyi yaptım en son diyorki cdnin üstüne gelin otomatik kullan diyin diyor bende dediim ondan sonra oyuna giriyor bütün hepsini yaptım sölenenlerin ama kurulum dosyası gelmiyor direk oyuna giriyor LÜTFEN YARDIM EDİN
    Ben Türkçe yamayı kurmayı anlattım Senin sorunun oyunu kurmakla ilgili sanıyorsam kurulumu anlatan bir sabit başlık var forumumuzda.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24781

dostum ben oyunu kuramadim ama direk oynuyabiliyorum ama kuramıyorum herhalde bu sadece cdyi takınca çalışıyor neyse ben böyle cdyi takarak çalıştırırken türkçe yamayı yüklüyebilirmiyim
    :S:S

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by merten View Post
    dostum ben oyunu kuramadim ama direk oynuyabiliyorum ama kuramıyorum herhalde bu sadece cdyi takınca çalışıyor neyse ben böyle cdyi takarak çalıştırırken türkçe yamayı yüklüyebilirmiyim
    :S:S
    Yükleyemezsin sanırım Türkçe yamayı kurman için oyunu bir yere kurman gerekir.Cd´de sorun var sanırsam senin.

ok yardımların için saol dostum gittim değiştirdim sorun olmadı cd bozukmuş ilgilendiğin için yine saol

BEyler sonunda oyunu kurdum tam anlamiyla her sey super saolun herkez msn adresim

[email protected]

ya dosya bulunamıyor diyor haalaa daha dediklerinizi yapıyoruz fakat nedir anlayamadım.Az önce run time hatası veriyordu.Sildim yeni versiyonu tekrar sizin yaptıgınız versiyonu aldım.Bu kez dosyayı bulamıyor.Yardım edermisiniz.Teşekkürler....

Default yardımm.....

kafayı yemek üzereyim napıcam bu hatayla??
    xp işletim sistemim
    resme b kere tıklarsanız büyür

arkadaşlar merhaba.
    12 saattir uğraşıyorum ama daha bi sonuç alamadım.denemedim yöntem kalmadı girmediğim sitede.
    bi bilen varsa doğru düzgün tarif edebilirmi cab.

23. Default

editore tikliyorum bulunamadi diyo ne yapmam lazim. editoru kurdum.

Nesil
    2005
    Yer
    İst/B.evler

Bende Turksportal basligi altinda oyunu actim en basta emegi gecenlerin isimleri fln hep yazdi fakat oyunun preferences kismina girdigimda dilin turkce gozukmesine ragmen yazilar ingilizce duzenlemeyi nasil yapabilirim? foruma bi goz attim fakat bununla ilgili bir sikayet goremedim bilgisi olan varsa link verebilir mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by BlackD View Post

kafayı yemek üzereyim napıcam bu hatayla??
    xp işletim sistemim
    resme b kere tıklarsanız büyür
    Quote Originally Posted by ne_jeep View Post
    arkadaşlar merhaba.
    12 saattir uğraşıyorum ama daha bi sonuç alamadım.denemedim yöntem kalmadı girmediğim sitede.
    bi bilen varsa doğru düzgün tarif edebilirmi cab.
    İlk sayfada ki 1. mesajıma bakarsanız orada anlatmış olduğumu görebilirsiniz.

arkadaşlar win. vista home basic kullanıyorum tr yama 2.1 açılırken run time error 76 path not found hatası alıyorum . yazılan run time yamalarının hepsini denedim sonuç yine aynı . yardımcı olursanız çoook sevinirim . teşekkürler

yardim edin run time error 75 die bisii cikio napmaliyim bide bende vista var

abi yaptim run time76 falan dio bi yardimci ol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bende vista yok ama run time eror 76 dio

ya arkadaşlar bi yardım vista var run time 76 yazıyor :S :S :S :S pls yardım :'( yamalarıda yükledim olmuyor

Hallettim Eywallah

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri