Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 153 sonuç

Konu: Football 2007 Türkçe Kurulum Klavuzu ( Resimli Anlatım )

selam bendede aranan dosya bulunamadi diyo ne yapmaliyim sen'n bel'rtt'['n folder dosyasini buldum ama ne yapmam gerektigini anlayamadim

bu yamayı yapan herkese çok teşekkurler ellerine sağlık

fakat yama yukledikten sonra ilk açışınızda sorun olmuyo ama sonra açınca sadece maç yazıları turkçe diğer yazılar ing. oluyor

Nesil
    2005
    Yer
    İst/B.evler

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Burada verilen link ama su an kullanilmiyor sanirsam..Acilmiyor sayfa ? Bu dosyayı foruma koyabilecek olan varsa mümkünse bizimle paylaşsın neyi indireceğimizi söylesin lütfen

arkadaslar kusura bakmayin sacma sapan bi sorum olucak ama ya uykumdan dolayi bulamiyorum yada site karisik ya turkce yama sorunlari turkce yama calismio filan diosunuz ama nerden indirilio bi onu bulamadim NERDEN INDIRILIOOOO football manager 2007 turkce yamasi ?

Nesil
    2005
    Yer
    İst/B.evler

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Sayfa açılıyor yahu sorun yok. Tekrar dene Ctrl+F5 yap
    Oke oke hallettim tesekkurler ilginiz icin

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by AshkAngeL View Post
    arkadaslar kusura bakmayin sacma sapan bi sorum olucak ama ya uykumdan dolayi bulamiyorum yada site karisik ya turkce yama sorunlari turkce yama calismio filan diosunuz ama nerden indirilio bi onu bulamadim NERDEN INDIRILIOOOO football manager 2007 turkce yamasi ?
    Quote Originally Posted by AshkAngeL View Post
    arkadaslar nerden indircem yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfffffffff Türkçe FM 2007 v2.1 nerden indircem sunu ?
    Ozel mesaj olarakda bana bildirmissiniz cevap verdim..

Sunucularda problem var yanilmiyorsam linkler calismiyor olabilir..

Turkce Fm v2.1'i buradan temin edebilirsiniz..

Tikla

Sorunsuz Turkce Fm'li gunler..

Arkadaşlar...uygulama bulunamadı demesının sebebi,kendi almış olduğunuz Fm07 nin tak-kullan olmasıdır...Sorun tamamen daha az yer kaplaması bakımından yeni moda "kopya"cılar tarafından rezil edilmiş bir FİYASKOdur..Oyunu alırken"bana tak kullan olmayan bir sürüm ver" diyin.O zaman uygulama bulunamadı demez..Zaten data menager de çalışmaz o tür sürümlerde.En iyisi yeni bir CD yada DVD alın.

arkaşdaşlar ben türkçe yamayı indirdim fakat bendeaçmaya kalktığım zaman birlikte aç yazısı çıkıor exe dosyası olarak çıkmıor yani neden olabilir cvplarınızı bekliorum

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by cezaaaaa View Post
    arkaşdaşlar ben türkçe yamayı indirdim fakat bendeaçmaya kalktığım zaman birlikte aç yazısı çıkıor exe dosyası olarak çıkmıor yani neden olabilir cvplarınızı bekliorum
    Winrar'i bilgisayarina kurunuz..

Arkadaslar benim isletim sistemim vista. Vista ya uygun bir cozum warsa lutfen soleyin.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by yurtoglu View Post
    Arkadaslar benim isletim sistemim vista. Vista ya uygun bir cozum warsa lutfen soleyin.
    FM 2007 Vista Problemi İle İlgili Açıklama!

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=37716

Nesil
    2006
    Yer
    istanbLue

Türkçe yi yukledim ama fm calistir deyince failed to find a default database to use.gibi bisi yazio oyunu turkce oynayabilmem icin ne yapmam gerek?

aynı sorun bendede gösterio yardımcı olursanız sevinirim

14. Default

ben tükçe 1. version değilde 2.version indirdim sanki.o da böyle ama olmuyor gibi oyun başlamıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by BlackGok View Post
    ben tükçe 1. version değilde 2.version indirdim sanki.o da böyle ama olmuyor gibi oyun başlamıyor...
    Oyunun baslamamasi Turkce ile alakali degildir Bir sorun vardir nasil oyun baslamiyor biraz daha bilgi verirseniz yardimci olabiliriz.

16. Default

kurdum oyunu da açtım ama oyun başlamıyor.
    isim yazdırıyor.sonra görünyü aynı kalıyor oyun devam ediyor.bazı yerlerde de bir hata veriyor ama unuttum hatayı yazarsam yardımcı olur musunuz?
    oyunda sanki bişeyler eksik gibi (görüntü falan)

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by BlackGok View Post
    kurdum oyunu da açtım ama oyun başlamıyor.
    isim yazdırıyor.sonra görünyü aynı kalıyor oyun devam ediyor.bazı yerlerde de bir hata veriyor ama unuttum hatayı yazarsam yardımcı olur musunuz?
    oyunda sanki bişeyler eksik gibi (görüntü falan)
    Sorununuzu aynen buraya yazarsanız yardımcı olabilirim !

arkadaslar ya ben v2.1 ı yükledim.açılan pencerede dil klasörü ıstıyo hangı klasör bu..yardımlarınızı bekliyorm....

19. Smile

ben sorunu çözdüm.darısı diğer arkadaşların başına

tesekkürler de benim ki run time error path not found dior ne yapmam gerekiyo

arkadaşlar öncelikle çok özür diliyorum belki bu soruyu çok kişi sormuştur ama ben gerçekten bulamadım çözümünü türkçe v2.1 ine tıkladığımda böylebir hata veriyor ne yapmalıyım? Setup Application bir sorunlakarşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

turkce versiyonu kurdum.ancak turkce fm calistir tusuna bastigimda "fm 2007 uygulama dosyasi bulunamadi diyor. Acaba problem nedir

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    turkce versiyonu kurdum.ancak turkce fm calistir tusuna bastigimda "fm 2007 uygulama dosyasi bulunamadi diyor. Acaba problem nedir
    C/Program Files/Sports İnteractive/Football Manager 2007/

Thumbs down

Oyun guzel turkce oluyor ama su editoru turkce yapma programini yukledigim halde turkce olmuyor. Editoru nasil turkce yapacagiz...???

ArkadaŞlar Öncelİkle Herkese Selam Ben Uzun Zamandir Fm Oynuyorum BÜtÜn Senelerİnİ Ve Benİm Pc'ye Yamayi İndİrdİm Hem De Yenİ Surumunu Ama Fm.exe Yİ Bulamiyorum C.dİsk Program Fİles Ta İse Oyunun Klasoru Yok..lutfen Yardim Edİn Fm Oynamak İstİyorum ..!!!

slm. ilk sayfada "Türkçe Fm Çalıştır" dediğimde uygulama dosyası bulunamadı diyor.Ne yapmalıyım?
    Mustafa Budak imzalı mesajı okuyun;
    http://forum.turksportal.net/vb/show...9&postcount=60
    link verilmiş işte burda setup içinde folder diye bir dosya olması lazım denmiş ama yoksa ne yapılacagı acıklanmamış, bende yok oyunda ing. olarak oynanısda bir sorun yok ,ama tr. oynamak farklı tabi, yardım ederseniz sevinirim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    anlasılan bizi sallayan olamamıs.

run time 76 sorununu nasil cozebirim

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul(bayrampaşa)

Default hata mesji

turkce programi calistiriken
    Run-Time error75
    Path /File access error
    hatasi veriyo program acilmiyo

arkadaslar bendede uygulama dosyasi bulunamadi diyor denilen herseyi yaptim ama calismiyor.yamayida denedik arkadasin bilgisayarda onda calisti bende calismadi acil yardim...

aabiii ya su run hatasinin ben !
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aabii ya linki indirin diosunus ee indirioss gene ayni run hatasi weriooo ! bi sey bilmiosanziz disari !

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri