Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 40 sonuç

Konu: Bir kariyerinizde kaç takımdan teklif aldınız?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Bir kariyerinizde kaç takımdan teklif aldınız?

Bir Kariyeriniz boyunca kaç takımdan teklif aldınız??

Ben 3 lig açmıştım ve Fenerle başladım..Sırasıyla Racing Santander,Sevilla,Aston Villa tekrar İspanya'ya döndüm ve Valencia'yı çalıştırdım bi ültimatomla kovuldumSizlerr??
    (/s)

Bende daha oyuna yeni başladığım için Daha sadece Australia dan teklif aldım ve direk kabul ettim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul Favori Personel: Edgar Davids Favori Menajer: Jose Mourinho

ben türkiye + 3lig açtm en az 2010 yılına kadar inter real sevilla vs. klüplerden teklif aldım inanmayana ss koyabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM 2006da sadece Tr ligini açmıştım..brezilya,arjantin,şili,türkiye'den teklif geldi...Türkiye'yi seçmiştim..Ne de olsa vatan toprağı..

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

ben en fazla transfer olduğum sezonda galatasarayla başladım sonra west hama gittim orda başarılı olamadım dortmunda geçdim şampiyon olunca barcelonaya geçdim ordan milana geçdim bakdım artık pek zevkliolmuyo başdan başladım...

ben 2 ayrı karıyerımde sadece 2 kere oda avusturalya mılle takımından teklıf almıstım ustelık okadar basarıma ragmen:@
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben en fazla transfer olduğum sezonda galatasarayla başladım sonra west hama gittim orda başarılı olamadım dortmunda geçdim şampiyon olunca barcelonaya geçdim ordan milana geçdim bakdım artık pek zevkliolmuyo başdan başladım..
    bir sezondakı basarınlamı gectın barcaya:S

Arkadaş beğenmemiş takımı, takım deiştirmiş sanki.İşe bak takım takım dolaşmış

İngiltere Milli Takımı nın başındayken 4 klüb den teklif almıştım...

İngiltere milli takımının başında bende olsam alırdım yani kardeş!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul Favori Personel: Edgar Davids Favori Menajer: Jose Mourinho

bi milli takımın başında olmak yetmiyor başarıda çok önemli

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Quote Originally Posted by ForeverGs View Post
    ben 2 ayrı karıyerımde sadece 2 kere oda avusturalya mılle takımından teklıf almıstım ustelık okadar basarıma ragmen:@
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bir sezondakı basarınlamı gectın barcaya:S
    yok dortmundla şampiyon olmadan evvel galatasaraylada baya başarılarım vardı kıtasal menejerken almanya şampiyonluğuyla dünya klası oldum sonra barçaya geçdim...birde gerçekdende çok çabuk sıkılıyorum galatasaray harici takımlarda en fazla 2 sezon çok sıkarsam kendimi 3 sezon dayanabiliyorum ama genelde sezonluk değiştiriyorum...hiç teklif gelmezse bir sezonu işsiz geçiriyorum...

12. Default

tottenhamla başladım ilk sezonda uefa kupasını aldım sonra 4. bitirdim man utd o sene şampşyonlar ligini almıştı bende ikinci sezonumda şampşyonlar ligine elemelerle katıldım sonra liverpool benim arkamda 4. sırdaydı ben üçüncüydüm liverpool dan teklif geldi sezon sonu karar vericeğimi söledim oraya gitmeye sıcak bakıyordum çünkü gerrard ordaydı sonra bayern münich den teklif geldi ona da sezon sonu karar vericeğimi söledim uefa yı aldıkdan sonra avusturalya zaten teklif yapmıştı kabul etmedim sonra tottenhamla şampiyonlar ligini aldım aslında hiç alacak gibi görünmüyordum finalde man utdyle karşılaştım ve ilk golü yedim sonra onlardan biri kırmızı kart gördü ben üç gol birden attım şampşyon oldum milan ın menejerini kovdular manejerlikte adı geçenlere baktım bende vardım teklif yaptım ve milana geçtim milanın bir maçı kalmıştı 7-1 yendim şimdi harika bi takımım var tottenham da berbatov harikaa bi futbolcu bir arabanın direksiyonu gibi he bu arada fransa da bana teklif yaptı milli menejerlik te yapıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

ben kayserıyLe basLadım bjk ıstedı lıgın 2. yarısında oraya gectım 3 sezon orda takıLdım ordan cheLsea ıstedı ona gıttım arada bıde cek cumhurıyetının basına gectım sonra cheLsea'yı bıraktım ınter ıstedı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

işsiz başla oyuna brezilya milli takımın menejeri ol bak nasıl teklif yağıo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Samsunspor'un başında iken 4 Büyük takımdan almıştım.Bunlar Milan,Barcelona,Liverpool,Yolspor..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ben ing+tur liglerini actım.Blackburn ile başladım. Chelsea istedi gitmedim(!) 11 sezonda
    Avusturalya,ÇekCum,Meksika milli takımlarında calıstım ve son olarak da İng Milli takımının basındayım

fenenrbahcenın basındayken 3 sezon geciridm ardından zaragozanın menjerını kovdular bende sıkıldıgım ıcın kabul ettim

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

boşta değilsem pek teklif gelmio bana

Thumbs up Çok Teklİf

Neredeyse 20 Den Fazladir AldiĞim Teklİfler.ben Evertonu Yonetİyorummm Çok Ama İŞte Nasil Anlatayim 1 Hafta GeÇİyo Tekrar Teklİf Gelİyo Kil Oldum Valla Ne Gelmeyecek 28 Galİbİyet 3 Beraberlİk 0 Yenİlgİ

En iyisi takımınızı seviyorsanız gelen teklifleri reddetmek.Ama ülke takımarından teklif geliyorsa kabul etmek güzeldir!

Nesil
    2006
    Yer
    -

bende fenerde 3 sezonda 1 cl şampiyon birde cl yarı finale çıkınca sevilla teklif etti bende kabul ettim sonra orda kısa zaman geçirip inter'e transfer oldum orda yine cl ve lig şampiyonu oldum 2010 dünya kupasını ispanya ile aldım yani ünlü oldum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ben Osasuna' Sociedad' Reading' Derby' Racing' Malaga' Murcia'

Ben Tottenham ile oynarken Liverpool bana teklif yaptı.Kolombiya,İsveç,Türkiye gibi milli takımlardan da teklif aldım.Ama Tottenham'ı bırakmadım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben sadece 1 lig seçtiğimden hiç takımdan teklif alamıyom.sadece bi dünya kupası sonrası 4 büyük takım tabiki türkiyede var bana teklif etti.ama milli takımlar bende türkiyeyi kabul ettim

Nesil
    2005
    Yer
    Iğdır

tottenham ile oynarken milan ve barcelona beni istedi ama ben londrada mutluyum dedim redettim

İstanbul. b.ş.b deyken takımı birinci lige çıkardım ordan manisaya uçtum,takımı uefaya yollayıp leverkusena gittim 2. yılımda şampiyon oldum ve tottenham ma ordanda m.uniteda geçtim ve gayet mutluyum

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hamburg'un başındayken Roma'dan, Roma'dayken U.S.A'den.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

eskişehirdeyken----> roma-fenerbahçe-lazio-tottenham-wigan-real betis
    takımlarından teklif aldım hepsini reddettim çünkü daha hedefime ulaşmadım
    I'm back...

adıyamansporla başladığım bi kariyerimde ilk 5 yıl teklif almadım ama adıyaman artık süper ligde idi süperligdede ligi 8.bitirince önce v.manisa(2.lig),gençlerbirliği,galatasaray,fenerba hçe,aston villa takımlarından tekif geldi ben galatasaray dedim ve galatasarda üst üste 3 yıl şampiyon oldum ama bir avrupa maçında kalecimin sakatlanması ile 4.yılımda şampiyon olamadım ve almanya milli takımından gelen teklifi değerlendirdim almanya ile 1dünya kupası kazandıktan sonra adaya gittim(arsenal)artık dünyanın en iisiydim aldığım tekliflerin haddi hesabı yoqtu ama zmn geçtikçe oyunun tadı tuzu da kalmamıştı zevk alamıyodum oynadığım oyundan o yüzden kariyerimi silip tekrar başladım.

Ben FM 2006 da fenerle başlamıştım 2 sene sonra inter oradan villareal sırayla Atd. Madrid, Chelsea, Real Madrid sonra TürkTelekoma gittim oyun iyice cıvıdı bende bıraktım

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri