Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 90 sonuç

Konu: Küçük takımlarınnn çok büyük taktiği bi göz atın derimm...

deniyecem emegine saglık saol

Nesil
    2006
    Yer
    -

saol bu taktiği yenilgi aldığımda kullanacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Güzele benziyor..
    (/s)

Tesekkurler,bu arada foruma yeni uye oldum gercekten cok faydali bir forum.
    Bende kayserisporla kariyere basladim,bi sorum olacak,ilerdeki 4 lu nun 4 ude forvet mi yoksa sag ve soldakiler kanat adami olabilir mi merak ettimde,fazla bi bilgim yok alismaya calisiyorum fm ye..

Genelde oyunda Bilgisayar yenik durumdayken dönüyo bu taktige...

ileri ucdakı 4 lünün sağ ve sol tarafı kanat oyuncuları olabilior deilmş

cok fazla atak taktigi deilmi

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

forvetin kanattaki pozisyona AML,AMR koyarsanız çok daha iyi faydalı olurr ama ... NOT: KANAT OYUNLUCULARINDA OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER
    HIZLANMA,HIZ EN AZ 15-16 OLMASINA ÖZEN GÖSTERELİMM SONRA ORTA AÇMA,PAS EN AZ 13,14 OLSUN DERİM. TOP SÜRME EN AZ 15-16 OLSUN. BİDE HIZI YÜKSEK OLAN OYNCULARDA GENELLİKLE TEKNİK DÜŞÜK OLUYO HEM HIZ HEMDE TEKNİĞİ YÜKSEK OYUNCU BULURSANIZ ÇOK İYİ OLUR.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by efedinho View Post
    cok fazla atak taktigi deilmi
    ewt çok fazla atak taktiği ama atak yaparak rakibimizi boğuyoruz ve onların panik oynamasına neden olyoruz,rakip takım panik oluncada çok daha fazla hata yapıyolar ve ileride 4 lü forvet olduğu için ilerdede genellikle az kişile yakalıyoruz rakibimizi ve gol atmamız çok kolaylaşıyoo...

not: defansın ortasındaki oyuncular genellikle sağlam oyuncular olsunn genç veya tecrübeli farketmiyo sağlam olsun yeter...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

4-2-4 bu. Gerideyken kullanılabilir. Sağol, indiriyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bende Dardanelspor da ikinci sezonumdayım su an hicbirsey yapamıyorum cok kötü sonuclar alıyorum. Denize düsen yılana sarılırmıs misali deneyecegim taktigi bakalım nasıl birsey cıkacak.

aga yoq bana gelmedı gerideykende kullandım gene olmadı yaff

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bende işe yaradı yaklasık 20 macdır deniyorum. He öyle namaglup falan degilim lig sonuncusuna bile yenildigim oldu ama yine de eski durumdan iyi. Sagol

usrobotics Misafir

hileli almistir o sonuclari

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Default HİÇ Bİr Zman Hİle Kullanmadim Kullanmamda

Quote Originally Posted by usrobotics View Post
    hileli almistir o sonuclari
    bak kardeşim ben ne hile kullanırım nede hileli oyunun arkasında dururum hilele işim olmaz hiç bir zaman ama sen hile diosan öle olsunn... karşılık vermicemmm...

Football Manager 07 HİLE'YE HAYIRRR

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Göztepe ile başarıların süper.

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

ben bu taktikler gerçekten çook iyi başarılara yelken açıyorumm en son başarım avrupa süper kupa sını shaktar'ı 5:1 yendim bide şampiyonlar liginin finalinde chelsea 1:0 yendim...

bu taktik ancak takim yenilirken uygulanir yoksa orta saha cok bosalir ki...fark yer takim

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Quote Originally Posted by cahitnuhoglu View Post
    bu taktik ancak takim yenilirken uygulanir yoksa orta saha cok bosalir ki...fark yer takim
    alakası bile yok.... ben nasıl arsenal'e,man utd'ye 4 tane attım kullan ondan sonra eğer orta saha çok boş kalıp çok gol yersen bana gelde farkla yenildim diye... şuana kadar benim en farklı mağlubiyetim 3-2 bunada fark denmez herhalde..

Betis taktiği cm 03/04 te çok başarılardı ben villarrealdeyken barcelonadan daha çok korkuyodum valla ...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kardes allah icin soyle bir hile varmi yane ben anlamis deilim

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Angry Hİley'e Hayirr :@

Quote Originally Posted by Walcer View Post
    kardes allah icin soyle bir hile varmi yane ben anlamis deilim

valla yok kardeşimm ben zaten hileyide hiç sevmem ewt doğrudur ben cm03/04 kullandım ama fm serisinde hiç birinde hile kullanmadım... hile yok programda yok...zaten söle bişey var hile yapınca her maçı alıyosun ve bütün kupalar senin oluyoo i müddet sonrada sıkmaya başlıyoo cm03/04 kullandım ordan biliyorum... ondan fm srisinde hiç hile veya vb kullanmadım kullanmammda...

TAKTİK VE OYUNCULARDAN İBARET BU SKORLAR VE BU GALİBİYETLER...

sağolasınn arkdaşım gerçektende işe yarıyn bir taktik yapmışsınn ellerine sağlık.. gerçekten ilk sezondan c.rizeyi şampion yaptımm... takımım kendine geldii....

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Quote Originally Posted by tahir91 View Post
    forvetin kanattaki pozisyona AML,AMR koyarsanız çok daha iyi faydalı olurr ama ... NOT: KANAT OYUNLUCULARINDA OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER
    HIZLANMA,HIZ EN AZ 15-16 OLMASINA ÖZEN GÖSTERELİMM SONRA ORTA AÇMA,PAS EN AZ 13,14 OLSUN DERİM. TOP SÜRME EN AZ 15-16 OLSUN. BİDE HIZI YÜKSEK OLAN OYNCULARDA GENELLİKLE TEKNİK DÜŞÜK OLUYO HEM HIZ HEMDE TEKNİĞİ YÜKSEK OYUNCU BULURSANIZ ÇOK İYİ OLUR.

not: defansın ortasındaki oyuncular genellikle sağlam oyuncular olsunn genç veya tecrübeli farketmiyo sağlam olsun yeter...
    iyide bu kadar yetenekli bir futbolcuyu ben nerden bulacam ?
    Etimesgutla oynuyorum.. adam bu kadar yetenekliyse bana gelmezki
    Parasida baya bi olur yane..

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Exclamation araştır birazz illa dediğim güçte olması gerekmiyoo ligine göre oyuncu bulabilirsinnn

Quote Originally Posted by NisRoc View Post
    iyide bu kadar yetenekli bir futbolcuyu ben nerden bulacam ?
    Etimesgutla oynuyorum.. adam bu kadar yetenekliyse bana gelmezki
    Parasida baya bi olur yane..
    madem Etimesgutla ozman o lige göre oyuncu bul kardeşim illa bu güçde olması gerekmiyo sadece en iyi verimi ala bilmek için iyi olur ben sana

ishak topçu, alabilir sin iyi bir oyuncu gokhan senol, halim kurtuluş bunlar 2.lig ve altı için çok iyi verim veren oyuncular ...

emre köroğlu,mulayim erdem,batuhan karadeniz bunlarda genç yetenekler ileride dediğim özelliklee ulaşa biliyolar...

ya ben levski ile 4-2-1-1-2 tatıklye b.münıhı 2-0 2-1 yenerek finale yukseldim

Default ..

ingilterede bu taktiği denedim.. bi üst lige çıktığımda direk bunu başlaşttım. 4 galibiyet . 3 beraberlik . 2 yenilgi aldım. ilk 2 hafta yenildim onlardada. bence 10 numara taktik. ama karşı takım benim 2-3 katım kadar pozisyon üretiyor ve atamıyor.

Quote Originally Posted by tahir91 View Post
    alakası bile yok.... ben nasıl arsenal'e,man utd'ye 4 tane attım kullan ondan sonra eğer orta saha çok boş kalıp çok gol yersen bana gelde farkla yenildim diye... şuana kadar benim en farklı mağlubiyetim 3-2 bunada fark denmez herhalde..

kardeşim haklısın...açıkçası bu taktiği ben ankaragücü'nde denedim...Süperr !!büyük takımların hepsini devirdim(fener hariç) diğerlerini de tabii.onun için herkese tawsiye ederim..

ben göztepeli olarak başarılarını tebrik ediyorum ama ben alamıyorum göztepeyi bi alabilsem indiriyorum paylaşım için sağol

deneyelim dostum bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Wink dikkatlice baş sayfayı okursan anlarsınn;)

Quote Originally Posted by ismetalt View Post
    ben göztepeli olarak başarılarını tebrik ediyorum ama ben alamıyorum göztepeyi bi alabilsem indiriyorum paylaşım için sağol

kardeşim dikkatli okursan anlarsın nasıl aldığımı baş sayfayı iyice oku anlarsın oke...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri