Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 90 sonuç

Konu: Küçük takımlarınnn çok büyük taktiği bi göz atın derimm...

arkadaslar ilk sezon galatasaraya uygun oyunu domine edebilecegim bitaktik varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Wink

Quote Originally Posted by huseyin91 View Post
    arkadaslar ilk sezon galatasaraya uygun oyunu domine edebilecegim bitaktik varmı?
    BUTAKTİK İŞE YARIYO AMA ,YAKINDA YENİ ÜRETTİĞİM Bİ TAKTİK DAHA KOYUCAM SİTEYE ONUDA İNDİREBİLİRSİN DAHA ÜSTÜNDE ÇALIŞMALAR YAPIYORUM EN UYGUN ZAMANDA UPLOAD EDİCEM SİZLER İÇİN....

yeni taktikiğini bizimle paylaşmışın gene bakalım bu nasıll umarım 4-2-4 kadar iyidir şüphem yok zatenn))

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47767

arkadasim usaksporla bu taktikle harikalar yarattim emegine saglik

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Quote Originally Posted by carrey View Post
    arkadasim usaksporla bu taktikle harikalar yarattim emegine saglik
    sağolasın kardeşim....

6. Default

F.Bahçe ile 4.sezonumu oynuyorum.İlk başladığımdan beri bu taktikle devam ediyorum.Bu taktik tek kelimeyle mükemmel.İlk senemde Şamp. Liginde Çeyrek Final,2.senemde Şamp. Liginde Yarı Final,3.senemde ise UEFA Kupası ve ardından Avrupa Süper Kupası..
    4.Sezonumda ise iyi gidiyorum..

Eline Sağlık Tahir Kardeşim..

7. Default

Yahu ben daha yeni basladim oynamaya taktik ile ilgili bir sey bilmiyorum...
    Bu dosyayi data klasorunun icindeki tactics klasorunun icine mi atacagiz... Eger oyle ise attiktan sonra nereden sececegim bu tactigi

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Quote Originally Posted by muytti View Post
    Yahu ben daha yeni basladim oynamaya taktik ile ilgili bir sey bilmiyorum...
    Bu dosyayi data klasorunun icindeki tactics klasorunun icine mi atacagiz... Eger oyle ise attiktan sonra nereden sececegim bu tactigi

bu dosayayı indirdikden sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\tactics içine at ondan sonra oyuna gir taktik bölümüne gel ve yukarıda taktik yerine bas ondan sonra aç de bukadar.... umarım anlatabilmişimdir

helal olsun bilader iki taktiğinde süper işe yarıyo emeğine sağlık... başarıların devamını dilerim

erciyeste işe yarar heralde. saol

bencede bu taktık macta yenılırken uygulanması gerekıo hem her maca bu taktıkle cıkarsan cok fark yersın

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Exclamation

Quote Originally Posted by mertoker View Post
    bencede bu taktık macta yenılırken uygulanması gerekıo hem her maca bu taktıkle cıkarsan cok fark yersın
    denemeden yorum yapmayın havadan sudan deneyin ondan sonra görünn...

süper bi taktik çok işe yarıyo sağolasın

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

teşekkür ederim kardeşim sağolasın..

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

man utd 0-4 göztepe...
    göztepe 4-2 arsenal...

yokh artıkh.....

yanlis yere yazmissin

hocam eee bu taktiği kullanmaya kalksam ortasaha oyuncularım boşa gitcek bn böle taktşik görmedim genelde bn galibiyeti kalabalık ortasaha dan buluyorum küçük takım yönetiorum diim antalya spor bu iş böle taktikkle gitmez bn kendi bildiğimi okudum ve şuan ligde 2.im arkadaşlar sizde bnce kendinizx gelmeye çalısın bi yerlere kendi taktiklerinizle tabiki güzel bişe bu paylaşım eline sağlık kardeşim bilgini bizimle paylaştığın için

YAW bn İndiriyorum deişik deişik yazılar cıkıyo neden olabilr?????? skin güzel

20. Default

oyun esitken bukadar riske girmye ne gerek war hadi geride olunca kaybetcegin birsey yok ayrica o goztepenin oyuncularini merak ettim biraz sacmalik bnce goztepe ve sampionlar ligi

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

arkdaşlar taktik sadece ofansa yarıyor hatta eğer rakip ortadaki 2 orta saha oyuncunuza sıkı markaj ve pres yaparsa sürekli top kaptırırsınız ve her dakika kalenizde pozisyon olur ayrıca rakip çok kontraya çıkar

6 macimin 3 unu yendim 3 unu berabere kaldim.Bu taktigi yapinca geri kalan 3 maci yenildim

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

arkadaşlar kullanmadan denemeden yorum yapmayın bu taktiğin üzerinde deneyin eğer çok kötü maçlar çıkarsa gelin söleyin ama denemeden gelip burda laga luga yapmayın kötü falan filan eğer 2 tane ortasaha kullanıyosam ona göre yaptım herhalde taktiğideee takım komutlarını filann.... dediğim gb indirin deneyin eğer kötü sonuçlar alırsanız ozman konuşun yorum yazınn!!!!

35 mactir namaglupluk seruvenimde birde senin su fantezi taktigi deniyim dedim.

Takimim Besiktas

Mac Sakarya ile oynandi 5=1 yenildim ligdeki ilk maglubiyetim.

simdi hemen kardes sen mevkilerdeki oyuncular ii degildir dersin diye bastan belirtiyim

DR - Mehmet Cogum
    DL - Mehmet Sedef
    DC - Yasin Cakmak
    DC - Ibrahim Toraman

MC - Ricardinho
    MC - Ugur yildirim

FC lerde

Burak yilmaz
    Bobo
    Nobre
    Jose sosa

Bu oyunu oynayan biri oldugunu varsayip 11 dekilerin teknik ozelliklerinden bahsetmiyorum

Kisacasi emek icin sagol ama bu taktik ile ilk mesajinda solediklerini yapmak imkansiz. Hile oldugu asikar. Yok ben hile yapmam diyorsanda ekle buraya sampiyonlar ligi maclarindan birini izleyelim

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben de denedim ve memnun kalmadım. Kadronu ben de merak ettim....

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Ben de denedim ve memnun kalmadım. Kadronu ben de merak ettim....

Kadrosu ilk mesajinda verdigi printscreen lerde gozukuyor Wesley

http://img170.imageshack.us/img170/2...ataktikyt5.jpg

4-3-3 veya 4-3-1-2 güzel taktikler de 4-2-4 fazla agresif değilmidir orta saha bomboş kalır...normal bir 4-4-2 taktik oynayıp rakibin orta sahalarına adam markajı yaptırıp kanat defanslarını da fazla ileriye çıkarmazsak çok rahat kazanırız iyi mc markajıyla rakip 4-0-4 olur bağlantı olmaz çok zor iş...bana göre diğer kötü taktik de 3lü defans çok açık verir...

Nesil
    2006
    Yer
    ÇANAKKALE

guzel taktik eline saglik

guzel taktık hakkatten

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

Thumbs up Küçük takımlarınnn çok büyük taktiği bi göz atın derimm...

ARKADAŞLAR BU TAKTİK GERÇEKTENDE SÜPER İŞE YARIYOO KÜÇÜK TAKIMLARLA OYNARKEN İNANILMAZ DERECEE İŞE YARIYOO DENEYİNDERİM..

BEN BU TAKTİĞİ İLK OLARAK Ç.DARDANELSPOR'DA DENEDİM İLK SEZONDA 2.LİG A KATAGORİSİNE ÇIKARDIM SONRA BULANCAKSPOR'DA DENEDİM ONUDA AYNI ŞEKİL 2.LİG A KATAGORİSİNE ÇIKARDIM, EN SONUNDA AMATÖR LİGDEN 2.LİG B KATAGORİSİNE YÜKSELEN GÖZTEPEYE GİTTİM ORDA DA AYNI TAKTİK VE SÜPER LİG...

ŞAMPİYOLAR LİGİNDE GÖZTEPE İLE MAN UTD FARKLI SKORUM

YİNE ŞAMPİONLAR LİGİNDE GÖZTEPESPORLA ARSENAL TAKIMINI EZİCİ ÜSTÜNLÜĞÜM...

TÜRKİYE SÜPER LİG GÖRÜNTÜSÜ

İŞTE BUDA TAKTİĞİN GÖRÜNTÜSÜ

BUYRUN TAKTİK

http://rapidshare.com/files/28335448..._Eyl_2013_.tac

NOT:SAKIN TAKTİĞİ GÖRÜPTE BU NEBİÇİM TAKTİK DEMEYİN.DENEMEDEN GEÇMEYİN...

EMEĞE SAYGII ŞİMDİDEN TŞK LER...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ArkadaŞlar Deneyİnn TakİĞİ EĞer İŞe Yariyosada Yaramiyosada Yorum Birakinn EĞer Yariyosa TaktİĞİn ÜstÜnde FaZla ÇaliŞmama Gerek Yok Ama EĞer Yaramiyosa Taktİk Demekkİİ Bu Taktİk Üzerİnde Oynamalar Yapmam Gerekİyoo....

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri