Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: İşte o yumruk!

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Default İşte o yumruk!

Aurelio vatandaşı Ricardinho'nun dudağını patlattı, işte görüntüler. Olaylı derbinin ardından iki gün geçti fakat Türkiye halen daha Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda maç sonu yaşananları ve sarı-lacivertli yöneticilerin maç sonu yaptıkları açıklamaları konuşmaya devam ediyor.

Saracoğlu'nda Migros Tribünü tarafında yer alan ve futbolcular ve yöneticilerin kullandığı özel otoparkta maç sonu çıkan kavga ise gündeme bomba gibi düştü.

F.Bahçe'nin Milli futbolcusu Mehmet Aurelio vatandaşı Ricardinho'ya attığı yumruk ve Brezilyalı futbolcunun otoparkta yaşadıkları ATV kameralarına yakalandı. Olayın hemen ardından ise F.Bahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım otoparka geliyor ve korumalarından bilgiler alıyor.

İşte o konuşulan kavga, işte Aurelio'nun Ricardinho'nun dudağının patlatan yumruğu...

http://www.youtube.com/watch?v=OVm8xhnCLTU

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

Aurelio böyle birşey hiç beklemezdım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul Favori Personel: Edgar Davids Favori Menajer: Jose Mourinho

aurelio çok hırçın görünüyor bence rico ona ırkçı şeler sölemiş olabilir daa önce belrtmitşim bunu bugün bi gazetede bi yazı okudum bilmiyorum ne kadar doru rico aurelio'ya
    "SİYAH TÜRK ÇOÇUU" gibi bişiler demiş galiba
    aurelio 5 6 senedir türkiyede ve ilk defa böle görüyruz bu işin içinde bi iş var
    Multi hesap açtığı için banlanmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    -

ben daha bu olaya şaşırıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Quote Originally Posted by TheCure View Post
    aurelio çok hırçın görünüyor bence rico ona ırkçı şeler sölemiş olabilir daa önce belrtmitşim bunu bugün bi gazetede bi yazı okudum bilmiyorum ne kadar doru rico aurelio'ya
    "SİYAH TÜRK ÇOÇUU" gibi bişiler demiş galiba
    aurelio 5 6 senedir türkiyede ve ilk defa böle görüyruz bu işin içinde bi iş var
    Rico'nun olay uzerine aciklamalari,
    Beşiktaş'ın Sivasspor ile yapacağı lig maçı için Atatürk Havalimanı'ndan Sivas'a giderken basın mensuplarına açıklama yapan Brezilyalı futbolcu, Mehmet Aurelio ile yaşadığı olay hakkında konuşmayı önce düşünmediğini belirterek, ''Bu konuda konuşmayı düşünmüyordum ama bir ailem, çocuklarım var. Fenerbahçe yönetiminin benimle ilgili açıklamaları için konuşmak istiyorum'' dedi.

Ricardihno, 12 senelik profesyonellik hayatında ilk kez böyle bir olayla karşılaştığını ifade ederek, şunları söyledi:
    ''Aurelio ile yaşadığım sorunda, görevlilerce bize gösterilen yoldan değil de başka kapıdan çıkarıldım. Olaylar orada yaşandı. Hayatımın hiçbir evresinde hiçbir zaman ırkçı bir söylemde bulunmadım. Siyahi bir çok takım arkadaşım oldu. Şu an bizim hocamız da siyahi. Evimde eşime yardım eden çocuklarıma bakan iki çalışanım da siyahi. Onlarla hiçbir problem yaşamadım.''

Fenerbahçeli yöneticilerin gündemi değiştirmek için böyle açıklamalar yapmış olabileceğini kaydeden Brezilyalı futbolcu, ''Fenerbahçeli yöneticinin böyle bir açıklama yapmasının sebebi gündemi değiştirmek istemesi olabilir. Bu konuda anlayış bekliyorum. Bu tarz olaylarla gündeme gelmek istemiyorum. Bizler basın önünde olan kişiler olarak, insanlara örnek olmalıyız'' diye konuştu.

Olay yargiya intikal etti artik,gorecegiz bakalim Aurelio ne halt edecek.Bu arada diger saldirgan hakkinda da soyle bir haber var...

'Yancı' lakaplı Tolga isimli saldırgan bugün Beşiktaşlı yönetim kurulu üyesi Numan Ceylan'ı telefonla aradı. Beşiktaş camiasından özür dilediğini belirten saldırganın, "Beni Fenerbahçe yöneticileri ve futbolcular yönlendirdi. Aurelio olaydan önce Ricardinho'nun kendisine ve ailesine küfürler ettiğini, Fenerbahçe aleyhinde konuştuğunu söyledi. Beni sürekli doldurdu. Ben Ricardinho'dan ve bekitaş camiasından özür dilerim" dedi. Özürünü Ricardinho'ya ileteceğiğini belirten Numan Ceyhan, "Ancak Ricardinho senden ve Aurelio'dan şikayetçi oldu. Artık Ricardinho'nun seni affetmesi önemli değil. Çünkü bu olay adli bir sürece girdi" dedi. Sivas yolculuğunda Beşiktaş kafilesinde bu telefon görüşmesi konuşuldu. Beşiktaşlı yöneticiler, saldırganın Numan Ceyhan'ın telefon numarasını Fenerbahçeli yöneticilerden almış olabileceğini belirttiler.

Kaynak:kartalhaber

Kimse burda Ricardinho irkcilik yapti falan demesin,su anda bu kanitlanamayacak bir sey,diyip demedigini bilmiyoruz.Ama Aurelio'nun yumruklari acik secik goruluyor...
    Tuncay'in da mactan sonra Gokhan Zan'a asagilayici hakaretlerde bulundugu soyleniyor ama Gokhan gidip Tuncay'a saldirmadi.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by FeYYaz1989 View Post
    Kimse burda Ricardinho irkcilik yapti falan demesin,su anda bu kanitlanamayacak bir sey,diyip demedigini bilmiyoruz.Ama Aurelio'nun yumruklari acik secik goruluyor...
    Tuncay'in da mactan sonra Gokhan Zan'a asagilayici hakaretlerde bulundugu soyleniyor ama Gokhan gidip Tuncay'a saldirmadi.
    Sende Tuncay mactan sonra Göhan'a hakeret etti deme ozaman.. elinde kanitin yok...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

acıdım yaw rico ya.. çok kötü dayak yedi.. ne gerek vardı bunlara..

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Bu adamı Fatih Terim bir daha milli takıma falan çağırmasın.

Ayrıca madem o kadar adam dövmeye cesaretin var adama önden saldırsana arkadan saldırmak kolay önden saldırmaya cesareti de yok

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

'Yancı' lakaplı Tolga isimli saldırgan bugün Beşiktaşlı yönetim kurulu üyesi Numan Ceylan'ı telefonla aradı. Beşiktaş camiasından özür dilediğini belirten saldırganın ...
    vayy özürde dilemiş

ben sahada oynanan futbola bakarım otoparkda yaşananlar beni ilgilendirmez der ve çağırır Fatih Terim

bu arada bu konu niye sohbet alanında?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sherryy View Post
    Bu adamı Fatih Terim bir daha milli takıma falan çağırmasın.

Ayrıca madem o kadar adam dövmeye cesaretin var adama önden saldırsana arkadan saldırmak kolay önden saldırmaya cesareti de yok
    neden çağırmasın arkadaşım???

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sekocan View Post
    neden çağırmasın arkadaşım???
    Çünkü böyle terbiyesizler o formayı giymeyi haketmiyor!

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Aurelio'nun gözümde bit kadar değeri kalmadı
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Rico elbet bir şey yapmıştır ki Aurelio böyle davranmıştır..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Rico elbet bir şey yapmıştır ki Aurelio böyle davranmıştır..
    Böyle olması Aurelio'yu haklı duruma getirmiyor arkasından gelip yumruk atması için
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

En baştan yazıyorum sonra yanlış anlaşılmasın. Aurelio yaptığında hatalıdır, zaten Ricardinho şikayetçi olmuş, mahkeme gereken kararı ve cezayı verir.

Benim aklıma takılan Ricardinho'nun orada ne işi var. Görevlilerce başka kapıdan çıkarıldım diyor, senin tüm arkadaşların aynı kapıdan çıkarken sen neden bu kapıdan çıkıyorum demedin mi?

Aurelio'nun Türk vatandaşı olmasıyla ilgili laflar söylemiş ve bunun için sinirlenmiş Aurelio.(tekrar ediyorum yaptığı doğru değil) Aurelio'nun milli takımdan bu olaydan ötürü çıkarılması için öncelikle İsviçre maçında olaylara karışanların takımdan çıkarılmaları gerekir.

Yaptığı yanlıştır fakat bu olay bu şekilde gündemde tutulursa, BJK TV'de olduğu gibi altyazıdan geçen mesajlar bu şekilde olmaya devam ederse, Aurelio'nun yaptıklarını kınayanlar, İnönüye gelsin göstereceğim tarzında düşünmeye devam ederse, yarın Aurelio'nun veya ailesinin başına birşey geldiğinde sorumluluğu kim üstlenecek. Bu olay mahkemeye taşınmıştır, yaptığı kendi ayıbıdır, zaten olay çıkarmaya müsait fanatik insanlarla dolu ülkemizde artık bu olayın üzerine gidip, onların şuursuz eylem yapmalarının önüne geçilmelidir diye düşünüyorum...
    "YÜCE ATATÜRK"

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by FeYYaz1989 View Post
    'Yancı' lakaplı Tolga isimli saldırgan bugün Beşiktaşlı yönetim kurulu üyesi Numan Ceylan'ı telefonla aradı. Beşiktaş camiasından özür dilediğini belirten saldırganın, "Beni Fenerbahçe yöneticileri ve futbolcular yönlendirdi. Aurelio olaydan önce Ricardinho'nun kendisine ve ailesine küfürler ettiğini, Fenerbahçe aleyhinde konuştuğunu söyledi. Beni sürekli doldurdu. Ben Ricardinho'dan ve bekitaş camiasından özür dilerim"

Bu bir ihbarmı?

Eğer gerçekten söylediyse öyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Bu bir ihbarmı?

Eğer gerçekten söylediyse öyle.
    Eğer böyle birşey varsa, zaten Ricardinho şikayette bulunduğu için ifade verecek. Gidip bunları kimin söylediğini, herşeyi anlatması lazım. Herşey ortaya çıksın, gereken cezalar verilsin ki, artık bu tür olaylar tekrarlanmasın...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hay Allah yaa yazık günah be kardeşim o adam bi daha Türkiye ye gelmek istermi ya..

kötü bir davranış aurelio dan .birde milli takımda oynayacak...

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Çünkü böyle terbiyesizler o formayı giymeyi haketmiyor!
    Ricardinho'ya verelim o giysin.. Önüne gelene irckci laflar söylesin..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Hiç kimse kimseye "Kara Türk köpeği" diyemez..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

kim duymuş öyle bişey dediğini kanıt varmı ses görüntğü kaydı varmı ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    kim duymuş öyle bişey dediğini kanıt varmı ses görüntğü kaydı varmı ?
    sence aurelio durduk yere böyle birsey yapar mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Peki neden aurelio bunu sordunuz mu hiç kendinize.. Kezman olsa, Lugano olsa hatta tuncay, ümit vs olsa bişi demem.. Ama aurelio alex ile beraber takımın en sakin futbolcusudur.. Ayrıca kanıt oradakilerin ta kendisidir..

Aurelio İnönü'ye gelecek ona acıyorum ...

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Peki neden aurelio bunu sordunuz mu hiç kendinize.. Kezman olsa, Lugano olsa hatta tuncay, ümit vs olsa bişi demem.. Ama aurelio alex ile beraber takımın en sakin futbolcusudur.. Ayrıca kanıt oradakilerin ta kendisidir..
    Oradakilerin ta kendisidir derken?

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by SaRPeR1903 View Post
    Aurelio İnönü'ye gelecek ona acıyorum ...
    Tümer icinde ayni seyleri söylediniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by sherryy View Post
    Oradakilerin ta kendisidir derken?
    görevliler vs.. Ayrıca aurelio aptal mı ki kendi vatandaşına saldırsın..

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    görevliler vs.. Ayrıca aurelio aptal mı ki kendi vatandaşına saldırsın..
    Görevliler neyin kanıtı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Eğer hiç birşeyi kanıt olarak kabul etmeyeceksen benim konuşmamın da bi mantığı yok ki.. Ayrıca Rico nun o otoparkta ne işi vardı..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri