Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: İşte o yumruk!

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Futbolcunuz bir futbolcuya saldırmış ve siz bunu haklı görüyorsunuz.

Ayrıca ilk uçan tekme atan herifi de gördük Aziz Yıldırım'la konuşmasını olaydan sonra

siz birde gelip adam döveni haklı buluyorsanız asıl ben başka bir şey demiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ben aurelio için haklı adam demiyorum tek mesajımda aurelio haklı helal olsun bilmem ne dedim mi.. Hayır..

Ama sana soruyorum.. Hırsızın hiç mi suçu yok?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    sence aurelio durduk yere böyle birsey yapar mi?
    durduk yere niye gitsin yumruk atsın.

Sen 25 yıldır kazanamadığın bir kupa maçına çıkıyorsun busefer kazanıcaz diyosun ama hakem yüzünden (!) maçı kaybettiğinizi düşünüyosun ve maç içindede ufak ufak tartıştığın adamı görüyosun ben olsam bende saldırırım sinirimi ondan çıkarırım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Ricardinho'nun irkci sozler soyleyip soylemedigi hala net degil.Yorumlarinizi ona gore yapmanizi oneririm...
    Aurelio neden sinirlendi?Yok iste Lugano olsa anlarim vs. gibi yorumlarda bence cok sacma.Profesyonel bir hirsiz bile her zaman ilk isini yapmistir.Daha once sakin olmasi hep boyle olacagi anlamina gelmez,bilmem anlatabiliyormuyum?

On sayfalarda bir arkadasda Tuncay'in,Gokhan'a neler soyledigini nerden biliyorsun,onun kaniti varmi falan demis?Ben o konuda kartalhaber.com'da ki Besiktasli yazarlarin duyduklarindan gorduklerinden yararlanarak bunu soyledim,eger asli varsa cok cirkin seyler soylemis.Ama olmayabilirde ben size bunu garantisini veremem,nasil Rico'nun irkci sozler soyleyip soylemedigi hakkinda bir sey diyemezsem,ayni sey cunku.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

2 maç ceza geldi Beşiktaş ve TS derbisinde yok
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri