Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 156 sonuç

Konu: FM 2007 Taktik ve Antreman Tartışma, Soru-Cevap - Taktik sorularınız buraya!

le oynuomben hep 4-4-2 atacking taktiğiy

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Uzun boylu bir defans al ve defans çizgisini geriye çek.
    Kardeş bu uzun toplardan gol yiyenlerin yapacağı en son şey. Eğer defansın ilerde olursa rakip uzun adamlarını kullanamaz ve otomatikman hava topları engellenmiş olur. Fakat geriye çekersen her türlü kafa topu gol olabilir...

Totthenhama acil taktik lutfen ne denediysem olmadi

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Alakaya maydanoz...

mrb arkadaslar size sorularım olacak oncelikle ss koyun diyosunuz bu ss yi nasıl koycaz ve ben bir antreman programı yaptm gercekten de cok guzel verim aldım bunu dosya haline nasıl getirebilirim? simdiden tşkler yardımlarınızı bekliyorum.. iyi oyunlar

Nesil
    2005
    Yer
    Santiago Bernabeu

Jumping antrenman programında Strength lemi yoksa Aerobic le mi ilgili.

abilerim ben fm2006 kullanıyorum bana taktik önerirmisiniz şeçtiğim takımı düşürüyorum lütfen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    gs için acil bir taktik

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

beyler antreman paketleri oyuna nasıl yükleniyor.. ben ajaxın altyapı antreman taktiğini indirdim ama oyuna uygulayamıyorum lütfen yardım edin !!!

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Chelsea icinde bi taktiginiz varmi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    beyler antreman paketleri oyuna nasıl yükleniyor.. ben ajaxın altyapı antreman taktiğini indirdim ama oyuna uygulayamıyorum lütfen yardım edin !!!
    C:\Documents and Settings\PC\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007 Bu dosyanın içinde 'schedules' adında bi klasör varsa o antrenman paketini oraya at yoksa kendin schedules adında klasör oluşturup onun içine kopyala..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Arkadaslar Through Balls(Direk toplar) secegegini acıklarsanız sewinirim...Barı ı az yaparsak cok mu arapas atar,Yoksa bar ı cok yaparsak mı fazla arapas atar bilgilendirirseniz sewinirim...

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ben ingiltere 1.liginden Doncaster takımını aldım..ilk sezon orta sıralarda bitirmem isteniodu ve bnde 12. olarak sezonu tamamladım.. 4-4-2 olarak oynadım.. 2.sezon başladı daha adam akıllı transfer yapamadıım için aynı kadro ile oynamaya devam ettim.. kadro aynı, takım aynı, taktik aynı ama favori olduum maçlarda bile yeniliorum nasıl iş anlamadım gitti..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by drummer_987 View Post
    Arkadaslar Through Balls(Direk toplar) secegegini acıklarsanız sewinirim...Barı ı az yaparsak cok mu arapas atar,Yoksa bar ı cok yaparsak mı fazla arapas atar bilgilendirirseniz sewinirim...
    eğer OFTEN yazan tarafa getirirsen daha çok arapas atar..RARELY tarafına getirirsende çok az yapar..

Quote Originally Posted by niekine View Post

eğer OFTEN yazan tarafa getirirsen daha çok arapas atar..RARELY tarafına getirirsende çok az yapar..
    Cok tesekkurler dostum

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

FM Sever kardeşlerim bana chelsea için içinde başarı kokan bi taktik söylermisiniz

Not: Transfer olarak david villayı aldım taktiği buna göre ayarlarsanız sevinirim...

yaa arkadaşlar daha yeni başlıyorum eskiden beri cm oynuyordum fm ye yeni geçtim, bir sorum vardı yardımcı olursanız sevinirim, her hafta yeni bir antreman planı yapmamız gerekiyormu yada sezon başında bir tane yapsak ta tüm sezon o antremanda çalışsa takım. her hafta yeni antreman planı yapmak sıkıyo da . ilginiz için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by realkartalizma View Post
    beşiktaşta 2011 yılındyım her sene 442 oynuyom butun taktıklerı denedım dığer dizilişler olmuyo bu her beşiktaş ta oynayanlarda bölemi
    Takım istikrarlı mı bari? Mesela ben her sene şampiyon da olamıyorum. 2 senede bir, 3 senede bir falan oluyor. BJK'ye pek taktik olmuyor. Sanırım o yüzden BJK ile kimse oynamıyor Fener ve Gs'ye daha çok taktik oturabiliyor.

indirdiğimiz antreman paketlerini handi dosyaya atcacaz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar yanlarında gelişim ile ilgili çizgi ok vs. aoluyo onlar nasıl oluyor
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

arkadaşlar cm 03/04 de diablo taktiği vardı mesela fm 2007 için buna benzer nitelikte iyi bir taktik varmı?

sitede problem var taktik indiremiyorum ve siteye giriş yapılmıyor ayıp böyle büyük bir site için herşey fm için

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ya arkadaşlar büyük takımlar forvetlerime markaj uyguluyo hemde sıkı,gol atamıyolar bizimkiler.Markajdan kaçmak için ne yapmam lazım ?

Nesil
    2006
    Yer
    V.İ.P.

ben chelseyi çalıştırıyorum.kullandığım taktik bindirme v3.0.bu taktiktede forvetlerimi tam oalrak kullanamadığımı farkettim.sizce hangi taktiği kullanmalıyım..

bİde Takimimdakİ GenÇ Oyunculara, TecrÜbelİ Oyunculardan Nasil Özel Antreman Yaptirabİlİrİm??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    sorumun cewabını bilen yokmu arkadaşlar 29kişi bu topicte 1kişi cewap yazmamş genç oyuncularıma tecrübelilerden nasıl antreman aldırabilirmm??

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bende Chelsea'ye taktik arıyorum lütfen bi tane söyleyin yaa

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Chelsea'ye aslında taktikte gerekmiyor. Oyuncuları mevkilerine göre koy yeter. Garanti şampiyonsun

İlginç bi teori inş. İlhan abinin taktikleri ilede işe yarar

Default Fm 07 Den Anliorsaniz LÜtfen Yardim...

beyler slm öncelikle .benim sorunum her zaman ilk golü ben atıorum.ve hemen ardından yiyiorum.benim takımım rizespor iyi bi kadrom war taktigim 4-1-2-1-2 yani abi ilk golü ben atıorum hemen golü yiyiorum hatta 3-0 dan bile çeviorlar ..yani benim sıkıntım
    ilk golü ben atıorum ama hemen yiyorum
    golü attıktan sonra yememek istiorum bunun gol attıktan sonra gol yememe taktigini biliorsanız ve buraya benimle paylaşırsanız sevinirin lütfen şimdiden saolun

::::::::::::::::::::::SAYGILAR:::::::::::::::::::: ::

abiler slm ben im sorunum golu atıp hemen gol yiyiorum ama hemen adamlar bazen 3-0 dan çevirior.rizesipor um kadrom iyi taktiim 4-1-2-1-2 abiler bunun cevabı ndr?yani her zaman ben ilk golü atıorum ve maçın sonundada olsa iyiyorum yemeyek için hangi taktigi hangi mentaliteyi yapmam lasım bu konuda bilgileriniz bnele paylasabilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

arkadaslar bugün bir fenerli olarak galatasarayın oyunun çok beğendim size bi zahmet feldkampın antrenman sistemi ve taktiği üzerinde uğraşıp sonra link olarak atsanız bu arada bende zamanımı buna ayırıcam

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by berkins View Post
    abiler slm ben im sorunum golu atıp hemen gol yiyiorum ama hemen adamlar bazen 3-0 dan çevirior.rizesipor um kadrom iyi taktiim 4-1-2-1-2 abiler bunun cevabı ndr?yani her zaman ben ilk golü atıorum ve maçın sonundada olsa iyiyorum yemeyek için hangi taktigi hangi mentaliteyi yapmam lasım bu konuda bilgileriniz bnele paylasabilirsiniz

Galiba gol attıktan sonra skoru korumak için biraz defansa kapanıyorsun.

Rakibin ise oyun motoru tarafından geride olduğu için otomatikman full hücuma geçiyor özellikle son dakikalarda.O yüzden gol yiyor olabilirsin.Öne geçtikten sonra çok fazla defansa çekilmemeni öneriyorum bunun için.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Yelkovan View Post
    Bende Chelsea'ye taktik arıyorum lütfen bi tane söyleyin yaa

Ortak kariyerimi takip ediyorsan görmüşsündür kaliteli bir forvet alırsan sorunu çözersin.

Ben genelde 4-3-3 deniyorum maçlarda.

Orta sahada orjinal kadroda :

ROBBEN - LAMPARD - JOE COLE

iyi olur Cole ve Robben de kanatlara koşu yaparsa etkili olursun

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri