Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 156 sonuç

Konu: FM 2007 Taktik ve Antreman Tartışma, Soru-Cevap - Taktik sorularınız buraya!

Exclamation

Hamburg hs icin taktik help me!!!!!!!!

Quote Originally Posted by furkanov View Post
    Hamburg hs icin taktik help me!!!!!!!!
    arkadaşım güçsüz takımları yönetirken maça girdikten sonra rakip takım komutlarını ayarlarsan çok başarılı olursun!!!!!!!!!!!!

bunu bi dene

ben giresunsporla uefa finali oynadım finalde 7 tane yedim !!!!!!!!!!!!!!

ben birsey sormak istiorum bazi takimlarda oyuncularin ozellikleri artiyor mesela bjkde nobrenin ozellikleri kotuydu sonradan bayaa bi artti ilk basta cizgi oluo sonra artio ben takimimda yapamiorm onu ozel antreman yaptirsam falan bile artiyo ama az artiyo.artmasi icin napabilirim

öncelikle herkese slm ya benim bi türlü taktik tutturamama gibi bi sorunum var açıkçası öncelikle sizce en iyi taktik hangisi onu sormak istiyorum sanırım "TOUTATİS" ve "BİNDİRMELER V3" gibi gözüküo ama ikisindede çok büyük başarılar göremedim ben şimdi size kadromu yazıcam ona göre sizden bana bir taktik önermenizi bekliorum

REAL MADRİD

Toutatis taktiği 4-4-2

GK:Iker Casillas
    DL:Carlos veya vermaelen
    DR:Sergio Ramos
    DC:Vincent Kompany
    DC:Ezequel Garay
    MR:Tommaso Vailatti
    ML:Cassano veya Ricardo Montolivo
    MC:Anderson(portodaki)
    MCiarra veya Granero (genç yetenek)
    FC:Salvatore Foti (sol)
    FC:Nicolas Millan,robinho duruma göre değiştiriyorum

şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Benim taktik
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

ama böle çok baskılı bi futbol oynuyodum eski oyunlarda mesela milanla çok baskılı futbol oynadım sora bilgisayara bi format attım yeniden oyuna başladım sora o baskılı futbol yok..yani livornoyla bile 7. lik yaşamıştım bilmiyorum ne yapmam gerekiyo...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar Beşiktaşla Yeni Bir oyuna başladım Kadrom Şu..

Kaleci : Runje
    Savunmanın Solu : İbrahim Üzülmez
    Savunmanın Sağı : Fahri Tatan (Serdar Kurtuluş)
    Savunmanın Göbekleri : İbrahim Toraman, Gökhan Zan
    Sağ Kanat : Mehmet Topuz
    Sol Kanat : Delgado
    Orta Sol : Ricardinho
    Orta Sağ : Kleberson
    Forvetin Sağı : Iversen
    Forvetin Solu : Cesar Delgado

Forverin sağındaki ve solundaki futbolcular değişebilir..

En iyi taktik hangisi gelir bu takıma

Önerilerinizi bekliyorum..

Quote Originally Posted by bangbangstar88 View Post
    öncelikle herkese slm ya benim bi türlü taktik tutturamama gibi bi sorunum var açıkçası öncelikle sizce en iyi taktik hangisi onu sormak istiyorum sanırım "TOUTATİS" ve "BİNDİRMELER V3" gibi gözüküo ama ikisindede çok büyük başarılar göremedim ben şimdi size kadromu yazıcam ona göre sizden bana bir taktik önermenizi bekliorum

REAL MADRİD

Toutatis taktiği 4-4-2

GK:Iker Casillas
    DL:Carlos veya vermaelen
    DR:Sergio Ramos
    DC:Vincent Kompany
    DC:Ezequel Garay
    MR:Tommaso Vailatti
    ML:Cassano veya Ricardo Montolivo
    MC:Anderson(portodaki)
    MCiarra veya Granero (genç yetenek)
    FC:Salvatore Foti (sol)
    FC:Nicolas Millan,robinho duruma göre değiştiriyorum

şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için...
    ya şimdi çıktım oyundan saat sabahın 5i oldu artık bu kadroyla gol sıkıntısı çekiyorum yaa anlayamadım gitti bi taktik önerin arkadaşlar kafayı yicem ya..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    iyide bu sayfayı açmışsınız güsel hoşta kimse kimseye yardımcı olmuyoki...

kardesler benim amc ler bir türlü oyunda istediğim performans ı veremio bana bi taktik yada bi ayar söylermisiniz acele

arkadaslar rapid. dosyalarını nsl acacam indirdiktn snra acamıorum o taktikleri bna yardımcı oluın ltfn!!!!!

bana biri fenerbahce taktigi verebilirmi ya dandik takimlara yeniliyorum lutfen ya sunu suraya koy filan die resim koyun bisi yapin fenerbahcede bile bursaspor a yeniliom

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by AshkAngeL View Post
    bana biri fenerbahce taktigi verebilirmi ya dandik takimlara yeniliyorum lutfen ya sunu suraya koy filan die resim koyun bisi yapin fenerbahcede bile bursaspor a yeniliom
    Toutatis ya da İlhan Abi'nin Total Dominasyon Taktiğini dene..

ya beyler bana saglam bi antrenman paketi lazım

bir kaç tane buldum ancak bir süre sonra ters tepiyor 2 - 3 hafta işliyor artıyor özellikler sonra hepsi düşüşe geçiyor :S yada oyuncuları başka birşey etkiliyor

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by caglaruzun View Post
    ya beyler bana saglam bi antrenman paketi lazım

bir kaç tane buldum ancak bir süre sonra ters tepiyor 2 - 3 hafta işliyor artıyor özellikler sonra hepsi düşüşe geçiyor :S yada oyuncuları başka birşey etkiliyor

Total Dominasyon Antreman Paketini dene bende işe yarıyor

Quote Originally Posted by bjkxxx View Post
    Total Dominasyon Antreman Paketini dene bende işe yarıyor
    eyw/ bide onu deneyem

bu arada takımım liverpool

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

ya anteraman koclarını nerden transfer edeblyorz ? veya gelstreblyorz blen var mı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar cm zamanında da fm zamanında da birçok taktiğe bakma fırsatım oldu.bunları uygulamaktan ziyede diğer arkadaşların genel görüşlerine bakmak istedim.cm zamanında ve fm'nin 2005 2006'sında defans oyuncularının closing down'u düşük olurdu.son serideki yani fm 2007'deki son taktiklere bakıyorum defans oyuncuları nerdeyse full'a yakın closing down yapıyor.maçı tümüyle izlerken defans oyuncularının yüksek closing down sonucu yerlerini çokça terkedip arkadan gelen ortasaha oyuncularının pozisyona girdiğini gördüm.defans oyuncusu yayın çok dışındaki oyuncuya basmaya gelince arkada boşluk oluyo.oraya giren oyuncuda %100 pozisyona giriyo.bence bu durumu düzeltmek için defans oyuncularının closing down'nunu düşürmeliyiz.ben sizlerin görüşlerini bu söylediklerim ışığında yazmanızı bekliyorum.herkese iyi oyunlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Galatasaray icin nasil bir taktik onerirsiniz(7.0.2 Update)
    birde transfer yapamiyorum sag bekte cihana mahkum mu kaldim

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by yıldo_23 View Post
    arkadaşlar cm zamanında da fm zamanında da birçok taktiğe bakma fırsatım oldu.bunları uygulamaktan ziyede diğer arkadaşların genel görüşlerine bakmak istedim.cm zamanında ve fm'nin 2005 2006'sında defans oyuncularının closing down'u düşük olurdu.son serideki yani fm 2007'deki son taktiklere bakıyorum defans oyuncuları nerdeyse full'a yakın closing down yapıyor.maçı tümüyle izlerken defans oyuncularının yüksek closing down sonucu yerlerini çokça terkedip arkadan gelen ortasaha oyuncularının pozisyona girdiğini gördüm.defans oyuncusu yayın çok dışındaki oyuncuya basmaya gelince arkada boşluk oluyo.oraya giren oyuncuda %100 pozisyona giriyo.bence bu durumu düzeltmek için defans oyuncularının closing down'nunu düşürmeliyiz.ben sizlerin görüşlerini bu söylediklerim ışığında yazmanızı bekliyorum.herkese iyi oyunlar.
    Şimdi arkadaşım, çok göreceli bir şey söylemişsin. İstersen bunu soru-cevap şeklinde yapalım?..

Chelsea:
    GK:Cech
    DL:Cole/Heinze
    DC:Terry
    DC:Opdam
    DR:Zaccardo
    ML:Robben
    MC:Ballack
    MC:Lampard
    MR:Gerrard
    FC:Toni/Villa
    FC:Shevchenko

Transfer döneminde olduğum için böyle iki seçenekli yazdım. İkisinden birini alabilirim. Hangi taktiği kullanırsam işe yarar. İlhan abi senin taktik işe yarar mı bu kadroya. Veya eksiklerim neler?

Arkadaşlar benim oyuncuların özelliği artmıyor kendi antreman paketim veya diğerlerinde yani sizin ki gibi özelliklerin yanında ok çıkmıyor

Default Opposition Player Instructions

Maç öncesi takım konuşması yapılan ekranda yer alan opposition player instructions'ın tam olarak ne işe yaradığını bilen var mı? Burada örnek olarak rakip takım kadrosundaki bir oyuncuya gelip , tackle easy dersek ne anlama gelecek?

bencede 4-3-2-1

ya abi benimtakim
    frank rost
    hamit altintop
    bordon
    krastij
    marcelo
    halil altintop
    tomas sivok
    lincoln
    kobiashvili
    kuranyi
    soren larsen
    lutfen biri bana yardim etsin çok acil

bende besiktasdayim ama taktik yuzunden bir turlu kupa alamadim oyuncularim iyi ama yenemiyom ne defansi 4 lu olan b'r taktik soyler misiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Chelsea:

Transfer döneminde olduğum için böyle iki seçenekli yazdım. İkisinden birini alabilirim. Hangi taktiği kullanırsam işe yarar. İlhan abi senin taktik işe yarar mı bu kadroya. Veya eksiklerim neler?

Aslına bakarsan forvet için TONİ-VİLLA 2'lisi müthiş olurdu.Birisi uzun ve bitirici, diğeri kısa-hızlı-bitirici.

Bu 2 oyuncuyuda kadrona katmalısın.Defansta ise COLE tercihimdir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Chelsea:

Aslında çok güzel bir kadro ama ben forvet için arkadaşla oynarken shevchenkoyu satıp yerine villa ile fernando torresi almıştım bu ikili her maçta bir tane gol atıyordu , kalan para ilede diğer bölgelere takviye yapmıştım bi düşün istersen ayrıca bende cole u tavsiye ederim cole hem defans açısından değil hemde atak açısından da uzun ve isabetli pasları ile çok faydalı oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    -

arkadaşlar tac dosyasını tactick e attım peki nasıl o taktiki açıcam

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ersin bunun için dosyayı biyere atmana gerek yok aslında.

Masaüstünde bile olabilir.

Oyun içinde, Taktik'e gireceksin.Yukardan Edit Tactics(Taktiği Düzenle) diyeceksin.Açılan pencerede solda altta İMPORT(Çıkar) 'ı tıkla ve oradan neredeyse taktik dosyan bul ve seç.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Arkadaslar ben yakin bir zamanda sizlerle taktik calismalarimdan birini sunmak istiyorum fakat icinden cikamadigim bir iki nokta var.
    1. Kaleci komutlarinda sinir oldugum bir nokta var kendimce her yontemi denedim ama birturlu ikeri cikmasina engel olamadim. Ileri cikmak derken mesela 1-0 ondeyim mac bitimine 2 dakika kalmis vede benim takim korner kullaniyor. Bir bakiyorum benim kaleci birakmis kaleyi gol atmaya gidiyor bogle bir taktigi paylassam herhalde kimse beyenmez.
    2. Asil onemli olan sorum bu, gercekten bilen biri yanitlarsa sevinirim. 2 adet secenek sunmus oyun bize 1 i alan daraltma 2 cisi siki markaj, benim ogrenmek istegim ikisi arasindaki fark nedir. Alan daralt degince pres yaptigini biliyorum peki siki markaj secenegini aktif yaparsam adam hem pres hemde ne yapmis oluyor. Ikisinin tam olarak ne oldugunu bilmeden oynuyorum bu oyunu ogrenmenin vakti geldi lutfen yardimci olun bana simdiden tesekkurler...
    3. Aslinda taktik hazir ama birturlu su resim eklemesini yapamadim resim nette degilki benim bilgisayarda ama gozat yerine baska birsey geliyo acil yardim bu cok acil site icinde bunun yaniti varsada ben bulamadim sanirim tek resim eklemeyi bilmeyen benim...

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri