1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Futbolda haftanın komikleri!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default Futbolda haftanın komikleri!

35'ten sonra istediğin kadar zıplar, yataktan yatağa planjon yaparsın.
    Erman Toroğlu, Lig TV yorumcusu - Sivas-Beşiktaş maçının kahramanı İbrahim Akın'a, gece hayatına fazla kapılmaması gerektiğini öğüdünde bulunurken.
    Ben onun sevgilisi değilim.
    Haluk Ulusoy, Federasyon Başkanı - Ali Koç'un açıklamalarına cevap verirken.
    Biz senin sevgililerini biliyoruz.
    ****.com, Fenerbahçe taraftar sitesi - Haluk Ulusoy'un açıklamasına cevap verirlerken.
    Herhalde burayı tüpgaz satmakla, buzdolabı satmakla karıştırıyor.
    İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor İkinci Başkanı - Fenerbahçe yöneticisi Ali Koç'u eleştirirken.
    Sabri Ugan: Adnan kullandığın ifadelerde kendini hukuksal anlamda zora sokacak ifadeler kullanıyorsun, bu anlamda seni uyarıyorum.
    Cem Papila: Ben senin avukatlığını yaparım, merak etme Adnan.
    (Telegol - Star)
    MESAJ : Bu fotoğrafa, "Komplo teori uzmanları" üç boyutlu yorum getireceklerdir. Mesela söze şöyle gireceklerdir: "Ulusoy Federasyonu'nun en güçlü ismi, Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'den ihraç ettirdiği Tahir Kıran'ın iki başkan Odyakmaz ile Demirören'in ortasında oturmasının anlamı nedir." Çaktınız değil mi!..
    (Kazım Kanat - Sabah)
    Appiah'ın, Lugano'nun, Ümit Özat'ın olmadığı bir maçta skoru değiştirebilecek bir M. Yozgatlı kadroya alınmıyorsa ben bunun hesabını sorarım arkadaş?
    (Selçuk Yula - Pas Fotomaç)
    Not: Bugün saat 12:00'de, şayet kaçırırsanız salı günü saat 18:00'de FBTV'de, sevgili Halit Kıvanç'ın sunduğu "Efsanenin 100. yılında" Şükrü Birant ile birlikte ilk kez TV'ye çıkacağım. Buluşmak üzere saygılarımı sunuyorum...
    (Hulki İlgün-Fanatik)
    Ben de Beşiktaş içinde birçok şey döndüğünü, yani bir şeyler olduğunu biliyorum.
    (Sinan Engin - 3. Devre, Kanal D)
    Zico'nun saçları döküldü biliyor musunuz? Saçları azaldı yani. Ne zaman geldi? Ekim ayında.
    (İlker Yasin - 3. Devre, Kanal D)
    Mehmet Topal, Çanakkale Dardanel'den bayağı bir astronomik rakama geldi Galatasaray'a. Liverpool maçında Ainfield Roald'a çıktığı andan itibaren "Tamam ben bu formayı kaptım" deyip de ondan sonra hüsrana uğradığı oldu mu? Ki olmuştur mutlaka!
    (Faik Gürses - Futbolmania, CNNTürk)
    Türkiye'de yabancılar hiçbir şeyden çekinmiyor. G.Saraylı İliç'in yaptığını bir Türk futbolcu yapsaydı, hemen gönderilmişti. Benim sporcum bunu yapsaydı, döverdim.
    (Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural)
    Dört maçımızı da alırsak yüzde yüz şampiyonuz.
    (Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot)

Aynı boks maçı gibi. Puanla önde olduğunuzu bilirsiniz, ama rahatlama anında bir yumrukla nakavt olabilirsiniz.
    Zico, Fenerbahçe Teknik Direktörü - 2-0 öndeyken beraberlikle yetindikleri Denizlispor maçını analiz ederken.
    Şu an kamera sayımız dört, her geçen dakika arkadaşlarımız sayıyı artırmaya çalışıyor.
    Melih Şendil, Lig TV Spikeri - Fenerbahçe-Denizli maçına canlı yayın ekibinin geç alınması nedeniyle yaşadıkları soruna değinirken.
    Sekiz kameradan altısı 'off' oldu.
    Şansal Büyüka, Lig TV yorumcusu - Saracoğlu'ndaki canlı yayın kameralarının kablolarının kesilmesi hakkında açıklama yaparken.
    'Tekmelik giy' dediğimde bile onları takmıyor, dinlemiyor beni.
    Jean Tigana, Beşiktaş Teknik Direktörü - Ali Güneş'i niçin kadro dışı bıraktığını açıklarken.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    -

saol abi

güzel olmuş sağol

Çok güzel olmuş eline sağlık ama mehmet topal bi ayrı güzel

Abi çok sagol ya gülmekten öldüm ya... Telegol çok komikti...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

hehe güzelmiş

Nesil
    2007
    Yer
    İkliminin Sert, Erkeğinin MERT olduğu AfYoNKaRaHiSaR'dan

Komedi hakkaten yaa
    Bende sevdim seni, gözbebeğim gibi.
    Bende aşık oldum güller gibi soldum..
    Çok sevmiştim seni, Kerem'in aşkı gibi; Ama ASLI sen değildin...

Mesaj Yetkileri