1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: A.Sebatspor Kariyerim [Berk Koz]

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default A.Sebatspor Kariyerim [Berk Koz]

Arkadaşlar yeni bir kariyere başlamaya ve bu kariyeri sizlerle başlamaya karar verdim.Kariyerime Türk Telekom Lig A ekiplerinden Akçaabat Sebatspor'u alarak başlıyorum...

Evet dediğim gibi Lig A temsilcisi Akçaabat Sebatspor'un başına getirilmiştim.Daha önceden profesyonel olarak Trabzonspor'da futbol oynamıştımDaha sonrada Avrupa'nın bazı kulüplerinde top koşturmuştum.Ve Avrupa'dan dönüşümde de futbolculuk hayatımı noktalamıştım.Ardından teknik direktörlüğü başlamıştım ve şimdi kendime bir kulüp arıyordumki Akçaabat Sebatspor ile yollarımız kesişti.Bu benim için hem önemli bir deneyim hem de kendimi geliştirmem için önemli bir fırsattı.Gelen teklifi hemen kabul ettim.Ne de olsa memleketimin takımıydı...
    Ertesi gün yerel medya benim konuşuyordu.

SEBATSPOR KOZ'A EMANET
    A.Sebatspor genç teknik adam Berk Koz ile anlaşma sağladı.Koz'un yarın imzayı atması bekleniyor...

SEBATSPOR KOZ İLE EL SIKIŞTI
    Lig A takımlarından A.Sebatspor çiçeği burnunda teknik direktör Berk Koz ile anlaştı.Sebatspor başkanı Başaran, Koz ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.Koz'un ne yapacağı merakla bekleniyor...

Hazırlık kampı ve transfer çalışmalarının ayrıntıları az sonra...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Haydi bakalım kariyerinde başarılar.. ilk sezonda TSL 'ye yükselmeni bekliyoruz...

Basarilar dilerim.Hayirli olsun ilk sezonda TSLye yukselmeni bekliyruz

Nesil
    2006
    Yer
    -

tsl sana yakışır...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Forza Sebat

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Saolun arkadaşlar

Artık resmi olarak A.Sebatspor'un teknik direktörüydüm.Takımın ilk hedefi birkaç yıl önce düştüğü Lig A'dan tekrar Süper Lig'e yükselmekti.Bende zaten bunun için buradaydım.İlk önce takımı baştan aşağı inceledim.Bazı mevkilere takviye gerekiyordu.Ama transfer bütçesi çok az olduğundan bu oldukça zordu.Onun için bu sezon 2-3 transfer yapıp bütçeyi fazla zorlamamalıydım.Transfer çalışmalarına hemen başladım.İlk olarak Bekozspor'dan Serkan Gedik ve Tolga Deniz'i renklerime bağladım.

Bu transferlerden sonra hazırlık maçlarımız başladı.İlk maçımız Karadeniz temsilcisi Giresunspor ile idi.Maçın başında 1-0 yenik düşmemize rağmen maçı 4-2 kazanmasını bildik.

İkinci hazırlık maçımızda ise Ş.Urfaspor ile karşılaştık.İyi bir maç çıkarttık ve maçı kazandık.

Diğer 3 hazırlık maçımdada iyi bir performans sergiledim ve iyi sonuçlar aldım.Takımın oynadığı futbol ilerisi için gerçekten umut veriyordu.Ve işte diğer 3 hazırlık maçı:

Artık hazırlık maçları bitmişti ve ligin başlamasına kısa bir süre kalmıştı.Hala uygun bir fiyata transfer yapmanın peşindeydim...

Devam Edecek....
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hazırlık maçları umut veriyor transfer(ler)i ve ligi bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    hazırlık maçları umut veriyor transfer(ler)i ve ligi bekliyoruz
    Çok az param kaldı.Araştırmalarım devam ediyor en fazla 2 oyuncu daha alacağım.Kadro genelde iyi...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

sebat kümeye neyse sana başarılar umarım süper lige çıkarsın...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

başarılar dilerim

11. Default

Kariyerinde başarılar. Güzel yerlere gelirsin inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar arkadaşım,süper lige dönmeni bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Saolun.Ligdeki maçları yarından itibaren yapmaya ve yazmaya başlayacam burada.Bugünlük bu kadar...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar süper başlamışsın

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Lig A Başlıyor!!!

Artık lig maçları geldi çattı.Bu iki transferden sonra bütçeyle transfer yapamadım.Devre arasına kadar bu kadroyla götürecektim.Fazla uzatmadan ligdeki ilk maçımız olan Kocaelispor maçına gidelim.

Maça hızlı başladık ve birçok pozisyona girdik.Bunlardan yararlanamadık ve maçın diğer bölümleri orta saha mücadelesi olarak geçti.Maçta her iki tarafta eşitliği bozamamıştı.

Bu maçın ardından üzücü bir gelişme oldu.Serkan Gedik sakalanmıştı.2 maçondan yararlanamayacaktık.Bunun şokunu atlatamadan bir diğer şok daha geldi.Diğer forvetimiz Adem Büyük de sakatlanmıştı.Takımdaki sakat sayısı 5'e yükselmişti ve kadro kurmakta zorlanıyordum.5 eksikle Mardin deplasmanına doğru yol çıktık.

Mardinspor bizden daha iyi bir futbol sergilemişti.Ama neyseki mağlubiyetten Ferdi'nin golüyle kurtulmuştuk.Mardin maçından da galibiyetle ayrılamamıştık ve çok üzgündük.Bir an önce toparlanmamız gerekiyodu.

Ve önümüzde FORTIS TK Maçı vardı.Bu maçı mutlaka kazanmalıydık.Rakip takım Siirtspor'du.

Maça Aliev'in attığı golle başladık.Oyunun kontrolü artık bize geçmişken Siirtspor'un korner atışında Mehmet İpek ters bir vuruşla topu kendi ağlarına gönderdi ve skora eşitlik geldik.Bu golün şokunu çabuk atlattık ve 9 daki sonra Ferdi'nin golüyle tekrar öne geçtik:1-2.İkinci yarıda yine aynı oyunumuz devam ediyordu.Ama atağa çıkarken kaptırdığımız bir topta topu ağlarımıda görüyorduk:2-2.Artık kazanmaktan başka çaremiz yoktu.Akın akın geliyorduk ve nihayet 58'de Ümit Ozan Sebatspor'u 3.kez öne geçiriyordu:2-3.Artık Mardin kalesini baskı altına almıştık.Ve baskımız sonuç getirdi ve 82'de durumu 2-4 yapıp FORTIS TK'de bir üst tura yükseldik...

Bu akşamlık bu kadar yarın görüşmek dileğiyle...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

süper lig zor gibi gözüküyor ama inanıyorumkı başaracaksın

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

super gidiyosun hemserim en kisa zamanda tsl de gormek isteriz kariyerinde basarilar

Nesil
    2006
    Yer
    -

iyi başlamıssın inşallah ligde seni görürüz.

Super Lig kluplerinin satilik listesindeki oyunculari alabilirsin.Guzel gidyor devamini bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

Sebat 'ın fınansı çok kısıtlı

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Kaldığımız yerden devam ediyoruz

Lig A'da 2 hafta geçmişti ve galibiyetimiz yoktu.Önümüzde Gençlerbirliği OFTAŞspor maçı vardı.Bu maçı mutlaka kazanmalıydık.Şimdi OFTAŞ maçına gidiyoruz:

OFTAŞ maçında ligin en iyi futbolunu oynuyorduk ve bunun meyvelerini ilk yarıda attığımız 2 golle aldık.İkinci yarı yine aynı performanısımızı sürdürdük ama OFTAŞ'ın golüne engel olamayınca durum 2-1 oldu.Ve maçta başka olmayınca ligdeki ilk galibiyetimizi almıştık.Serkan Gedik ise attığı 2 golle yıldızlaştı.

Bir sonraki rakibimiz Türk Telekomspor'du.Seri galbiyetler almak zorundaydık ve bunun için bu maçı kazanmalıydık.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Serkan Gedik klasini konusturmusTebrik ederim devamini bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gedik Show!
    Tebrikler bu arada

hemen hemen her maç gol yemişsin. Savunmayla ilgilenmen gerekiyor. Oynadığın taktiği ve dizilişi ekler misin?

basarilar kardes heyecanli bi baslayis olus ayrica hic yenilmemissin masallah

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yönetimden patend kulüp (nasıl yazıldıgını unuttum) isteseydin büyük ihtimalle Trabzonspor'la anlaşırlardı.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Evet finansi cok kisitli ama ben ordu neler yaptim onun finansi hic yok nerdeyse

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Yönetimden patend kulüp (nasıl yazıldıgını unuttum) isteseydin büyük ihtimalle Trabzonspor'la anlaşırlardı.
    Haklısın.. Coğrafi yakınlığı olan takımlar oluyor genelde...

aslında bazı oyuncuları elden çıkarıp az da olsa bişeyler kazanabilirsin

Devamini bekliyorum

Mesaj Yetkileri