1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: yeni bir forum başlığı açılsın!

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Default yeni bir forum başlığı açılsın!

slm bu konuyu gündeme getirmemin sebebi hem forumu daha güncelleitirmek vede ilgiyi arttırmak.diğer forumların hemen hepsinde böyle bir başlık var.turksportalın sosyal forumunda buda olmalı.insanlar parti isimlerini kirletmeden tartışabilecekleri fikirlerini seviyeli bir şekilde anlatabilecekleri bir başlık olmalı diye düşünüyorum.mod arkadaşların ilgilenmesini istiyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

şahsen böyle bi konu siyasi içerikli olacak ve bence kargaşa çıkabilir... o yüzden bunun cevabınıbizden (modlardan) değilde adminlerden beklemeni tavsiye ederim

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    şahsen böyle bi konu siyasi içerikli olacak ve bence kargaşa çıkabilir... o yüzden bunun cevabınıbizden (modlardan) değilde adminlerden beklemeni tavsiye ederim
    Ok adminlerden rica ediyorum çağrı ama kargaşa çıkmasından korkmayın çünkü turksportal üyeleri burada hiç bir şekilde kavga çıkmasına izin verilmeyeceğini biliyor olmalı...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

bencede ya kargasa cikar

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Biz FM ve Spor üzerine yayın yapıyoruz. Siyasi içeirkler sosyal forumlarımızda tartışılabilir bunda da ileri gidilmediği sürece karışmıyoruz ama parti isimleriyle ilgili siyasi bir başlık açamayız. Biliyorsun ülkemizde ençok istismar edilen konulardan biri siyaset ve din...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    Biz FM ve Spor üzerine yayın yapıyoruz. Siyasi içeirkler sosyal forumlarımızda tartışılabilir bunda da ileri gidilmediği sürece karışmıyoruz ama parti isimleriyle ilgili siyasi bir başlık açamayız. Biliyorsun ülkemizde ençok istismar edilen konulardan biri siyaset ve din...
    ben söledim sana gökhan ama farkındaysan volkan haklı. ayrıca bu konuda kargaşanın çıkmayacağını bende biliyorum ama bu konu volkanında dediği gibi istismar edildiğinden her halükarda bişeyler olur yane

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

İstismar edilmek bir yana, dini ve siyasi içerikli mesajlar yazmak bile yasakken...
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by meddah
    İstismar edilmek bir yana, dini ve siyasi içerikli mesajlar yazmak bile yasakken...
    kızmana gerek yok asdece bir öneri yapmıştım...

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Kızmak mı?
    Sadece bir hatırlatma, böyle bir şey forum kurallarında var da, o bakımdan.
    Ne kızması canım.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Mesaj Yetkileri