Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: Bir Takımın Başarı Öyküsü (Küçükköyspor)

Thumbs up Bir Takımın Başarı Öyküsü (Küçükköyspor)

Herkese Merhaba,

Kariyerime başlamadan önce, bu oyunu açma amaçlarımdan biride bazı arkadaşlarımızın başarılı olduklarını iddaa edip daha sonra küçük takımlara geçtiklerinde oynattığı kötü futbolu eleştirmek ve onlara sıfırdan bir takımın nasıl dünya devi olacağını kanıtlamaktır. (bu arkadaşın ismini vermiyorum ama soyadı Özışık )

Açtığım Ligler

Yukarıda dediğim gibi amacım küçük bir takımı dünya devi yapmaktır. Buradan bana hikayeleriyle gaz veren, Serkan, Emrah, Murat ve Çağrı arkadaşlara teşekkür ediyorum..

Seçtiğim Takım

Hangi takımı seçeyim diye düşünürken, eski Türk filmlerinde gördüğüm ve hep aklımda kalan Boyacıköyspor takımını aramıştım. Bulamadığım için gözlerim ona benzer bir takım ararken Küçükköyspor'u gördüm. Ayrıca Küçükköyspor takımını çok sevdiğim Görkem (gorkemyilmazkarasu) destekliyor.

Transferler | Gelenler ve Gidenler

Transfere yatıracak paramız olmadığı için ve genelde bedava futbolcu alabildiğimiz için bu seneye pek transfer yapmadım. Özellikle eksik bölgelerimize orta ayarda futbolcular aldım. Bununla birlikte 2-3 yıldızı elimden kaçırdım.

Staff Kadrosu

Takıma geldiğimde yardımcı antrenör yoktu bu vakitten dolayı kendime 1 tane yardım antrenör, 2 tane hoca ve 1 tane scout aldım.

Hazırlık Maçları

Hazırlık maçlarında daha çok taktik arayışına girdim. 3 taktik arasından bana en uygun olanını buldum ve lige başladık.

İlk 8 Hafta ve Lig Tablosu

Evet arkadaşlar ilk 8 haftanın durumu bununla ibarettir. Normalde Küçükköyspor takımı zor puan alan bir ekip fakat benim başa gelmemle birlikte yeni sezona ilk ikide bitirme şansını elde edebilecek güce geldi. Önümde çok zorlu maçlar var bunları kazanarak bir sonraki lige kalmak istiyoruz.

Not: Arkadaşlar devamlı oyunu güncelleyemeyebilirim. Bu yüzden bana hadi hadi diye ısrar etmeyin, elimden geldiğince güncel ve ayrıntılı tutacağım.

Guzel bir giris yapmissin Eray Abi,hayirli olsun devamini bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar..Sen bu takımı Lig A'ya çıkarırsın..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Yakında bende gaza geleceğim ..

Eray sen kıvırırsın bu işi, eminim .. (:

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Rekabet ortamı oluştu demek başarılar Eray abi
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun Eray abi Serkan abi gaza getirmiş seni

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Küçükköyspor iyi takım, başarılı olabilir, herşeye rağmen.

Bir de şu başarısız adam kimse kim, ne karıştırıyorsun ki onu şimdi.

Sana başarılar diliyorum Eray, her ne kadar başarılı olman işime gelmese de, yine de centilmence iyi dileklerimi gönderiyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. Ben bu moralle bu gece bu sezonu bitiririm. Lig A konusuna gelince, bu sene çok zor görünüyor ama elimden geleni yapacağım..

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Küçükköyspor iyi takım, başarılı olabilir, herşeye rağmen.

Bir de şu başarısız adam kimse kim, ne karıştırıyorsun ki onu şimdi.

Sana başarılar diliyorum Eray, her ne kadar başarılı olman işime gelmese de, yine de centilmence iyi dileklerimi gönderiyorum.
    Tabi süper bir takımdır aklın hayalin durur
    Seni karıştırmadan olur mu hiiiç

Teşekkürler güzel dileklerin için, her ne kadar içinden öyle demesende.. :P

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

basarılar eray kardes umarım benim gibi kücükköyü süperlige cıkarırsın bu arada emrah dedigin sanırım benim

Kendi sahamda çok önemli 2 maçım vardı. İkisinide kazanmak istiyordum, birini kazandım, diğerini kaybettim. Lig tablosu çok kritikleşti.

Çok zorlanacağımı zannediyordum ama öyle olmadı. Takımıma maçtan önce çıkın ve kazanın dedim. Sonuç olarak kazandılar, bundan sonraki maçta kendi sahamdaydı ve kazanmak için elimden geleni yapacaktım.

Bu maçı kazanmak için elimden geleni yaptım fakat olmadı. Oyuncularıma çok kızmıştım, bu maçın ne kadar önemli olduğunu anlatmıştım ama dinlememişlerdi. Tüm izinleri iptal ederek bundan sonraki 4 maçı kazanmalarını istedim.

Önümde 4 tane çok kritik maç var. Lig tablosuna bakarsanız bu maçlar büyük ihtimalle playoff'lara kalacak takımları belirleyecek. Bu yüzden bu 4 maça odaklanıp 4 maçtan en az 7 puan istiyorduk.

Bu 4 maç bitince hepsini birlikte koyarım. Şu saatten sonra belki gece ekleyebilirim..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

eray iyi gidiyorsun taktigin nasıl?sanırım seni bayagaza getirdik

Taktiğim klasik 4-4-2 atak fln falan.. Koyarım bir ara, şu ara maçları oynamaya çalışıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    -

başarılar.....

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Eray abi ben bu Küçükköyspor'u sevmem (:. Seçmelerine gittim sağ açık elimizde çok diye seçildiğim halde almadılar takıma (:. Sana başarılar abim. Başarılı olacağına eminim (:

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Eray abi zorda olsa şampiyon olabilirsin UE UltraEray

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

başarılar bende küçükköy seçecektim bugün başladığım kariyerde ama son anda vazgeçtim umarım başarılı olursun

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İşte bir başka 2.Lig kariyeri daha...

Öncelikle teşekkür ve tebrik ederim Eray,böyle bir kariyer için.

Şu anda bölümümüzde oldukça fazla 2.lig takımlarıyla kariyerler.

Bol Şans kariyerinde...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Eray ne uğraşıyorsun böyle ya CL de oynayan bir takım alsaydın.

Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Yakında benden de böyle bir kariyer gelebilir 2. Ligden
    (/s)

Teşekkürler arkadaşlar..

ya artık büyük takımlar zevk vermiyor, ufak takımlarla başarılı olmak daha güzel..

bu arada bu gece oyuna devam edeceğim..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Evet Orduspor kariyeri buna örnek.Zevkle okuyoruz çünkü..
    (/s)

Dediğim 4 maçı çok kazanmak istedim ama olmadı. Birinde son dakikada yediğim golle, diğeri ise kaybettiğim bir maç yüzünden playoff'lara kalamadım. Ama üzülmüyorum çünkü takıma alıştım ve artık tanıyorum. Gelecek sene daha iyi olacağımızdan eminiz.

İşte maçlar:

Evet arkadaşlar bu sonuçlar üzerine ligi Yalovaspor'un 1 puan gerisinde 4.ncü olarak bitirdim.

Veee yeni lig tablosu,

(ayrıca bu yarı sezonda transfer yapmaya çalışacağım. aklımda 2 tane süpriz isim var ama gelirlerse tabi..)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Eray daha önce hiç Lig B'de oynamadın herhalde bunun daha 2. dönemi var orada 1.olarak bitirirsen playoflarla Lig A'ya çıkma şansın var hemen gelecek seneye demeye başlamışsın biz başarıyı ilk sene bekliyoruz ayrıca sen o malum başarısız kişiye aldırma o bilmez böyle küçük takımlarla başlamayı
    Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Eray abi ben bu Küçükköyspor'u sevmem (:. Seçmelerine gittim sağ açık elimizde çok diye seçildiğim halde almadılar takıma (:. Sana başarılar abim. Başarılı olacağına eminim (:
    Şuna beğenmediler desek

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Eray daha önce hiç Lig B'de oynamadın herhalde bunun daha 2. dönemi var orada 1.olarak bitirirsen playoflarla Lig A'ya çıkma şansın var hemen gelecek seneye demeye başlamışsın biz başarıyı ilk sene bekliyoruz ayrıca sen o malum başarısız kişiye aldırma o bilmez böyle küçük takımlarla başlamayı
    hııımmm anladım şimdi.. cahil insan işte nereden bilsin Lig B fln

o zaman bu sene her türlü playoff'lara kalıyoruz..

Eray sen kalirsin Play-offlara Oradan Lig A sonra süper lig,sonra sampiyonluk,sonra sampiyonlar ligi sampiyonlugu,sonra kitalar arasi sampiyonlugu,sonra Türkiye Milli takimin basina gececen,Avrupa sampiyonlugu,sonra Dünya kupasini alacaksin

Cok mu abarttim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Eray Dengiz View Post
    hııımmm anladım şimdi.. cahil insan işte nereden bilsin Lig B fln

o zaman bu sene her türlü playoff'lara kalıyoruz..
    2 saat önce ben sana boşuna cahil dememişim ama orada cahil geldin cahil gidiceksin demiştim degiştiriyorum cahil geldin cahil gitmicen (inşallah)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Giresunspor'un grubunu göremedim SS'de.

Ne yaptı acaba Giresun ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Yalovaspor'un 7 puan gerisinde 2.durumdayım.. Zor gidiyor maçlar, artık Yalova'yı 2 maçtada yenmem lazım..

Neyse bu sezon bitince ayrıntılı anlatırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Giresunspor sonuncu olmuş yaa

Evet malesef ligi 2.nci olarak bitirdim. Artık umutlarımı gelecek seneye saklıyorum. Takımı oturtturdum. Bu sene olmadı ama gelecek sene Küçükköyspor takımını Lig A'ya taşıyacağım..

Fikstür

Lig Tablosu

Gol Krallığı

Takımdaki birçok futbolcuyu satmaya karar verdim. Kendime iyi bir bütçe hazırlayıp gelecek sene için eksik bölgelerime transfer yapacağım. Gelecek sene çok farklı bir Küçükköyspor izleyeceksiniz..

Transferlerde özellikle, kaleci, defans ( 3 ), orta saha ( 4 ) ve forvet olmak üzere 9 tane futbolcu düşünüyorum.

Ayrıca arkadaşlar bana bu tarz takımlara gelebilecek kaliteli futbolcular söylerseniz sevinirim.. Ucuz, pahalı, bedava, kiralık farketmez.. Bu tarz takımlara gelebilsin yeter..

Serkan Gedik ve Mehmet Ali Yeral hariç tabikide..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri