Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 90 sonuç

Konu: ''En aşağıdan tepeye-Fmsmyrna Kariyeri''

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    kardeş ee son şans vermişlerdi ne oldu
    heralde barcelona maçından aldığım beraberlik yetti derbi sonuçta şuan yönetim hayal kırıklığında ve güvensizim önümdeki 5 maçı kazanıp kovulmamayı umuyorum lig bitiyor zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

--MURCİA BERABERLİĞİ--

Espanyol Murcia deplasmanından 1 puanla döndü.Paulo Andre'nin penaltıdan bulduğu golle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı Espanyol.

Ancak son çeyreğe girilirken eski Espanyol'lu Jose Andres SUanes Murcia adına golü buldu.Hemen ardından Miguel Oalanca Espanyol'u 10 kişi bıraktı.

Daha sonra defansif bir oyun serglieyen Espanyol 1 punala yetindi.

--ESPANYOL ŞOV--

Espanyol ligin zayıf takımlarından Alaves karşısında üstün bir oyun ve 4 golle rahat bir galibiyet aldı.

Maça hızlı başlayan Espanyol sağ bek oyuncusu Josemi'nin güzel vuruşuyla 1-0 öne geçti.

Ardından Nene'nin ortasında Bisevac topu kendi filelerine yolladı.

2.yarıda oyuna giren Francis Gil2in ortasında kafayla topu filelere yolladı ve 3-0 oldu.Golden 2 dakika sonra Bazuaye'nin uzaktan şutuyla durum 3-1 oldu.

Artık maçın son dakikalarına doğru yine Gil'in ortasında Francis durumu 4-1 yaptı.

---BÜYÜK ŞOK!!!---

Espanyol yönetimi ani bir kararla T.direktör Erdi Gülşen ile yola devam etmeyeceklerini açıkladı.Ve Erdi Gülşen'in işine son verdi.Espanyol 12.sırada bulunuyordu.

---Veeee T.Direktör Erdi Gülşen Fulham'da---

Erdi Gülşen geçen sene ligden düşmekten son maçta kurtulan Fulham'ın menajeri oldu.Erdi Gülşen şöyle konuştu:
    ''Espanyol'dan tatsız bir şekilde ayrıldım.Bende artık yeni bir heyecan arıyordum Fulham'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyorum.Bu yüzden burdayım hedefim önce Fulham'ı ligde tutmak olacak.Premier Lig zor bir lig''.

Transfer yapıcak mısınız? şeklindeki soruya ise;

''Elbette takip ettiğimiz oyuncular var gerektiği zaman ben gerektiği zaman ise arkadaşlarım Dünya'nın dört bir yanında oyuncu izliyor.İlk müjdeyi vermek istiyorum.Eğer çalışma iznini alabilirsek Pavlidis'i kadromuza katacağız.'' dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

Fulham'a gitmişssin artık orda başarılı ol.Yani ligde kalda yeter.Devamını bekliyorum
    100.yıl önce doğdu şanlı efsane...

Başarılar dilerim Fulham'da..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

abi naptın sen habire takım değişiyor neyse yeni takımında başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fulham hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sağolun arkadaşlar artık bende bu kulüpte kalıcı olmak istiyorum.

---VE FULHAM'IN TRANSFER ATAĞI---

Fulham kulübü anlaşmaya vardığı 3 oyuncuyla bugün sözleşme imzaladı.İşte ilk oyuncu Fabio Ferreira bu oyuncu kulübe bedavaya katıldı.

2.oyuncu Giorgos Pavlidisaha önce Real Betis'e almıştı Erdi Gülşen Pavlidis'i.Umut vaad eden genç stoper.

Son oyuncu ise 24 yaşındaki Türk kaleci Volkan Babacan:

Hazırlık maçları yakında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

bekliyoruz hazırlık maçlarını bu arada volkan babacan o ligi kaldırabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

volkan babacan'ı zaten oynatamıyorum çalışma izni olmadan gelmiş en yakın zamanda satmayı düşünüyorum.Ve hazırlık maçları hazırlık maçlarında hep mağlup olduk ancak bu maçlar takıma ısınma aşamasıydı ve gayet faydalı olduğunu düşünüyorum.Bir forvet almam gerektiğini farkettim.Ancak yeteri kadar param olmadığı için oyuncu kiralamaya yöneldim.

---FULHAM SON DAKİKADA---

Fulham bu sezon ki ilk Premier Lig maçına çıktı.34.dakikada Wijnaldum'un golüyle 1-0 öne geçen ekip ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.Maçın sonlarına yaklaşılırken Dirk Kuyt durumu 1-1 yaptı. Artık maç böyle bitti derken sahneye Jimenez çıktı ve 90+2'de takımını ipten aldı.İşte Jimenez'in mükemmel golü:

[IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6208/13dosy**m9.png[/IMG]

Maçın görüntüsü:

Menajer Erdi Gülşen:''Bizim için çok önemli bir maçtı.Lige iyi başladık anca önümüzde West Ham maçı var soyunma odasında da arkadaşlara onu söyledim.Bu maçı burda bırakıp o maça dönmeliyiz.''

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

tebrikler güzel galibiyet ancak golün linki bozuk

Hocam bence sen menajerligi birak.Bu kadar kotu bi kariyer hayatimda gormedim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

güzel gidiyo.joel objektif ol takımlara bak biraz.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Yorumlar için teşekkürler.Maçların devamı.

---DEPLASMANDA 3 PUAN---

Fulham zorlu West Ham deplasmanında 10 kişi kalmasına rağmen galip gelmeyi bildi.Marchisio ve Boukhari'nin golleri Fulajm'ı galibiyete taşıdı.Bu arada Ferreira K.Kart görerek takımına son dakikalarda zor anlar yaşattı.

---BU SEFER OLMADI---

Fulham yine çok zor bir deplasmandaydı henüz West Ham deplasmanın etkileri takım üzerindeydi uzun süre 0-0 giden maçta 82.dakikada ki Javier Rodriguez golü Everton'u galibiyete taşıdı.

---WİGAN ZAFERİ---

Arsenal ile oynayacağı maç ertelenen Fulham yine bir deplasmana gitti.İlk yarıda Collins John'un golüyle öne geçen ekip Wijnaldum ile 72.dakikada durumu 2-0 getirdi.89'da Anichebe'nin golüne engel olamayan Fulham yinede sahadan galip ayrıldı.

Puan durumu ise şöyle oluştu.

Erdi Gülşen Wigan maçı sonrası şunları söyledi:
    ''Gerçekten iyi bir lig başlangıcı yaptık.Everton maçını da kazanabilirdik.Ancak bir türlü golü bulamadık.Manchester United'ın arkasından maç eksiğiyle ikinciyiz.Bu formumuzu ligin sonuna kadar devam ettirmek istiyoruz.Önümüzde kupada Portsmouth maçı var.Fa Cup ve League Cup bizim için önemli gidebildiğimiz yer kadar gitmek istiyoruz.''

---BİR ZAFERDE LİG KUPASI'NDA---

37.dakikada Jimenez'in golüyle öne geçen Fulham 75'te Mendes'in uzaktan vuruşuna engel olmadı.Maçın normal süresi ve uzatmaları da aynı skorla sonuçlandı.Penaltılarda ise Porstmouth'un savunma oyuncu Nuno Morais penaltıyı kaçırdı ve Fulham tur atalyan taraf oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok güzel gidiyor .

Quote Originally Posted by magirus View Post
    güzel gidiyo.joel objektif ol takımlara bak biraz.
    izmiri bilmem ama espanyol kume dusme tehlikesi yasayacak takim deil. Ben espnayol baskani olsam 5. hafta kovardim.Espanyolun en azindan ligi ilk 8 icinde bitirmesi lazim.Cok kotu bi kariyer. Bu arkadasta isik goremiorum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---SHEFFİELD ZAFERİ---
    Fulham Sheffiek United ile evinde karşılaştı ve maçı 2-0 kazandı.Maccari'nin ilk yarıda attığı golle durumu 1-0 yapan Fulham 67.dakikada Colins John'un golüyle durumu 2-0 yaptı.İlk golü atan Maccari son dakikada 2.sarıdan oyundan atıldı.

---SÜRPRİZ BERABERLİK---
    Fulham ligin son sıralarındaki ekiplerden Crystal Palace ile berabere kaldı. Bunda hekeminde büyük payı vardı.İlk yarıdıa Marchisio ile öne geçen ekip 64.dakikada penaltı ile alakası olmayan bir pozisyonda beyaz noktayı gösterdi.Durumu 1-1 yapan golü Knight attı.Ve maç böyle sona erdi.

İşte penaltı pozisyonu:

Penaltı pozisyonun penaltı olmadığı gerçeği şu şekilde ortaya çıktı.Medya sorusuna penaltı değildi diyen Erdi Gülşen herhangi bir uyarı almadı.Çünkü karar gerçekten yanlıştı.

---YİNE ŞOK KARAR---
    Fulham evinde oynadığı Birmingham maçında yine bir şok karara uğradı.Fabio Ferreira'nın penaltıdan bulduğu golle devreyi 1-0 önde kapatan takım henüz 2. yarının başında ofsayt olan pozisyonun gol verilmesiyle yıkıldı.Ofsayt golünden sonra morali bozulan ekip bastırsada katı Birmingham defansını geçemedi.

İşte ofsayt pozisyonu:

Erdi Gülşen Fulham'ın resmi internet sitesine şöyle konuştu:''Yeter artık burada futbol oynamaya çalışıyoruz.Ancak emeğimiz çalınıyor.Son hafta olan ofsayt pozisyonu zor bir pozisyon görülmeyebilir.Ancak penaltı pozisyonu halen aklımda .Fulham'ın yukarılara çıkmasını istemeyenler var.Oyuncularım Manchester United maçı öncesi çok üzgün.Umarım o maçta gereken cevabı veririz.''

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Güzel gidiyorsun

Başarılar dilerim devamını bekliyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Gerçektende çok iyisin.Çok hoş yazıyorsun.Anlatımın çok hoşuma gidiyor.Man.Utd.'ı yenmedende gelme.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hadi bakalım FULHAM'dan bir MANU' zaferi bekliyoruz

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

uzun soluklu ve akıcı bir kariyer.takım değiştirmen fln. herşey çok güzel gidiyor.başarıların devam eder umarım

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için ben oyuna sizde yorumlara devam edin

---MANU TECRÜBESİYLE---

Fulham yine bir deplasman maçında güçlü Manchester United karşısında Brando'yu durduramayınca sahadan 2-0 mağlup ayrıldı.Bu sezon 2. yenilgisin aldı.Maçın henüz 5.dakikasında 1-0 Manu öne geçti.Dakikalar 26 gösterdiğinde Brando kendisinin ve takımın 2.golünü buldu.Geriye kalan sürede daha etkili bir oyun sergileyen Fulham golü bulamayınca maç 2-0 sona erdi.

---BİR TUR DAHA---
    Man.United maçının ardından çıktığı Legaue Cup maçında Sunderland ile karşılaştı.27.dakikada Steer ile öne geçen ev sahib ekip 712de Colins John'un golüne engel olamadı.Golden sonra daha atak oynayan Fulham bir türlü 2. golü bulamadı.İlk uzatmalarda skor bozulmazken 2. uzatmanın başında İskoç oyuncu Greg Cameron yaklaşık 30 metreden müthiş bir vuruşla skoru 2-1 yaptı.Bu golden sonra sık sık ileri çıkan Sunderland defansı açıklıklar veriyordu. Bunu da kiralık gelen genç İspanyol Blanco değerlendirdi.

---İPSWİCH GALİBİYETİ---

Fulham bu maçtan önce kendinden 1 sıra üstte buluna İpswich'i rahat bir skorla 2-0 geçti.Goller John ve Wijnaldum'dan geldi.
    Erdi Gülşen şöyle konuştu:''Bu galibiyet güvenimizi yerine getirdi.Şimdi maç fazlasıyla lider olan Newcastle deplasmanına gideceğiz.Amacımız ordan puan ya da puanlarla dönmek.''

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

puan tablosunu göstere bilirmisin?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---PUANLAR PAYLAŞILDI---
    Fulham ligin iyi takımlarından Newcastle karşısına çıktı.Maccari'nin golüyle sürpriz bir şekilde öne geçen ekip Oubina ve Martins'in 3 dakika aralıklı gelen gollerine engel olamadı ve devreyi 2-1 yenik kapattı.İkinci yarıda adeta futbol dersi veren Fulham çok fazla gol kaçırdı.Bunda 37 yaşındaki Shay Given'ın müthiş kurtarışlarıda vardı.Beklenen gol 86'da Cameron'dan geldi maç 2-2 sona erdi.

---KUPAYA VEDA---

Fulham adına adeta bir şoktu bir alt ligde bulunan Blackburn karşısında çok kötü oynayan takım 3-1 mağlup oldu.Erdi Gülşen:'' Söyleyecek söz yok çok kötü oynadık Blackburn'a tebrikler takım çok rahatladı herkes gerektiği muameleyi görecek''.dedi

---LİVERPOOL ZAR ZOR---
    Fulham kupa maçının moral bozukluğuyla oynadığı Liverpool maçını Tuncay Şanlı'nın 82 dakikadaki golüyle 1-0 kaybetti.İyi oyun olmayan maçta güzel mücadele vardı.Erdi Gülşen maçtan sonra şunları söyledi:''Buna inanmak güç ya bize karşı kaleciler adeta panter kesiliyor.Önce Newcastle maçı şimdide bu maç gerçekten en az bir puanı hakemiştik''.Öte yandan Fulham 3 aylık kiralık gelen Uwe Ziehl ve İspanyol Blanco ülkelerine dönerken Fulham menajerinin bu oyunculardan memnun olduğu ve transfer için kaynak bulmaya çalıştığı öğrenildi.

---TOTHENAM ZAFERİ---
    Fulham kendi evinde oynadığı maçta Tothenam'ı rahat bir skorla geçti.İlk yarıyı Ferreira ve Wijnaldum'un golleriyle 2-0 önde kapan ev sahibi ekip 53.dakikada Ferreira'nın penaltıdan bulduğu golle durumu 3-0 yaptı.Bu golün ardından gelen Bent'in golü Tothenam'a yetmedi.Maç 3-1 sona erdi.

Oluşan puan durumu:

Iddaa ediorum ilk yari bitiminde kovulacaksin

omer-faruk-14 Misafir

Güzel gidiyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---FULHAM YİNE KAZANDI---
    Fulham kendi evindeki maçta ilk yarıda bulduğu gollerle geçti.Ferreira ve Cameron'un golleri Fulham'ı galibiyete taşıdı.

---MALESEF OLMADI----
    Middlesbrough deplasmanında ortada iyi oun yoktu.Buna ev sahibi ekipte ayak uydurunca zevksiz bir maç oldu.Ferreira ile öne geçen Fulham Barthe'nin golüne engel olamadı.Daha sonra Boukhari kendi kalesine yanlışlıkla topu kendi ağlarına yolladı ve maç 2-1 sonuçlandı.

---MÜTHİŞ ARSENAL GALİBİYETİ---
    Yine maça iyi başlayan Fulham'dı ve Ferreira durumu 1-0 yaptı.Ancak ardarda gelen Bojan ve Avila'nın gollerine engel olamayan ekip devreyi 2-1 kapadı.2.yarı uzun bir süre gol için bastıran siyah beyazlılar istediği golü yine Ferreira ile 67 de buldu.Artık maçın son dakikalarında 87.dakikada Wijnaldum Fulham'a galibiyeti getirdi.

---TEK GOLLE---
    Fulham ligin güçsüz ekiplerinden Watford ile oynadığı maç pozisyonsu ve tek gollü zevksiz bir maçtı.Maçta tek gol Volz'un ortasına iyi kafa vuran Boukhari'den geldi.

---İYİ FUTBOL KÖTÜ SONUÇ---
    Üst sıralarda bulunan iki takımın karşılaştığı maçta Tothenam son dakikalarda bulduğu gollerle 4-2 kazandı.Paolucci'nin golüyle maçın başında öne geçen Tothenam bunu koruyamadı.Ferreira'nın iki golüyle devreyi yenik kapattı.Bu arada 43.dakikada Fulham'lı Boughera Kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.Tothenam 2.yarının başında Charlie Adam ile eşitliğ sağladı.Uzun süre orta saha mücadelesi şeklinde geçen maçta 76.dakikada Fulham bir penaltı kazandı.2 gol atan Ferreira topun baaşına geldi.Ancak penaltıyı kaçırdı.Belki de maçın dönüm noktasıydı bu dakika.Bu dakikadan sonra 10 kişi Fulham'a iyice yüklenmeye başlayan Tothenam bitime 4 dakika kala Kevin Nolan ile öne geçti.90.dakikada ise Odabeyi skoru belirledi 4-2.

Puan Tablosu:

Erdi Gülşen ise maçtan sonra basın toplantısında şunları söyledi:''Hergün gazetelerde okuyoruz.Yazıyorsunuz benim hakkımda gönderilecekmişim falan filan Fulham kulübü oldukça iyi bir yerdedir.Ve orda kalmak içinde elinden geleni yapmaktadır.Biz bunlara bakmıyoruz.Bu maçı kaybettik ancak önümüzde bir Reading maçı var.Çpk formdalar onları durdurmak çok zor olucak.''

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

Galiba Premier Lig sana daha iyi geldi.Bu sezon Uefa bekliyoruz senden tam süper olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gayet iyi gidiyor Erdi. Umarım bu sezon başka takıma gitmez, Fulham'da devam edersin. Arsenal galibiyeti de baya dikkat çekiyor, tebrik ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Teşekkürler bende başka takım düşünmüyorum Fulham'la Uefa'ya gitmeyi istiyorum.Yeni maçları yarın ekleyeceğim arkadaşlar.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri