Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 90 arası toplam 90 sonuç

Konu: ''En aşağıdan tepeye-Fmsmyrna Kariyeri''

Ingiltere' nin sivri dilli yorumcusu Berk Yılmaz, bugünkü yazısında Fulham menajerını topa tuttu.Berk Yılmaz yazısında ''Fulham kadar kötü yönetilen bir takım görmedim. Takım sadece bireysel yeteneklerle kazanıyor. Erdi Gülşen oyunu okuyamıyor. Fulham yönetimi bir an önce Erdi Gülşen' i gönmdermeli.Aksi takdirde Fulham'ı karanlık günler bekliyor.'' dedi. Bu sözler İngiltere' de bomba etkisi yaratacaga benziyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---PUANLAR PAYLAŞILDI---
    Fazla pozisyonlu bir maç olmadı.İki tarafta defansid oyunu tercih etti.Jimenez'in 36 dakikadaki golüyle devreyi Fulham önde kapadı.Ancak 69.dakikada Bertolina'nnı golüne engel olamadı.Maç 1-1 sona erdi.

---DEPLASMANDA 3 PUAN---
    Londra temsilcisi Fulham ligin zayıf ekiplerinden Sunderlan'i 2-1 ile geçti.İlk yarısı golsüz biten maçta 53 ve 55.dakikalarda Wijanldum durumu 2-0 yaptı.74.dakikada Basa'nın golü Sunderland'e yetmedi ve ekip sahadan boynu bükük ayrıldı.

---YİNE 1 PUAN---
    Fulham kendi sahasında oynadığı maçta West Ham karşısında 1 puan elde eti.Pozisyonu bakımında fakir maçta Anton Ferdinand önemki müdaheleriyle dikkat çekti.

---3 PUAN FULHAM'IN----
    Everton'un konuk eden Fulham 1-0'lık skorla 3 puanı almayı bildi.Everton kalecisi Kirkland'ın zor topları çıkardığı maçta üstünlük golünü Berchtold getirdi.

---FA CUP'TA TUR---
    Yedek ağırlıklı kadroyla Barnsley karşısına çıkan Fulham iyi bir oyun sergiledi.İyi oyununu skora yansıtamasada kazanmayı bildi.Gol Colins John'dan geldi.

--- CECH CHELSEA'Yİ İPTEN ALDI----
    Fulham londra derbisi olan Chelsea maçına iyi başladı.Ancak Petr Cech adeta kalesini duvarla örmüştü.Fulham kaçırıyor kaçırıyor kaçırıyordu.54.dakikada Chelsea kazandığı frikikten golü buldu.De Guzman vurdu baraja çarpan top kaleciyi yanılttı ve filelere yöneldi.Erdi Gülşen maçtan sonra ''şanssız bir mağlubiyet''demekle yetindi.

---ULUSOY İSTİFA ---
    Fulham Chelsea maçının ardından yine bir derbiye çıktı.Maça çok iyi başlayan Fulham henüz ilk dakikada Ferreira ile 1-0 öne geçti ve ilk yarı böyle sona erdi.52.dakikada Coles skoru eşitledi.79.dakikada hakem anlaşılmayan bir şekilde kaleci Verbauwhede'ye Kırmızı kart gösterdi.Kaleye forvet oyuncusu Colins Hohn geçti çünkü değişiklik hakkı bitmişti.90.dakikaya kadar pek top gelmedi.Ancak 90+2'de William Gallas'ın kafa vuruşuna engel olamadı ve maç 2-1 sonuçlandı.Erdi Gülşen bir açıklama yapma kararı aldı.Ancak zamanı belli olmayan bu açıklama merakla bekleniyor.

Fulham ligde 6. sırada bulunuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Son 2 yenilgi kötü olmuş.Ama genelde iyi gidiyorsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

6. sira cokda kötu degil

cok iyi fulham la 6. lik guzel

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bence de 6. sıra cok kötü değil önümüzdeki sezonda daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz Erdi. (:

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Sağolun arkadaşlar aslında bu sezon ilk 5'i hedefliyorum.Yeni maç eklerim heralde bugün

---Erdi Gülşen Lig Tv özel Röportajı---

Ercan Taner Londra bulunan Türk menajer Erdi Gülşen ile konuştu.

Ercan Taner:Merhaba hocam nasılsınız?
    Erdi Gülşen:Teşekkürler Ercan sen nasılsın?
    E.Taner:Sağ olun hocam ayrıca röportaj için bizi seçtiğiniz için de teşekkürler.İlk sorumla başalamk istiyorum.İzmirspor'dan sonra avrupa'ya gittiniz neler düşünüyorsunuz Avrupa hakkında?
    E.Gülşen:İzmirspor ile o güzel günlerden sonra adapte olmak kolay olmadı.ispanya ligine iyi uyum sağlayamadım.Ancak o liginde bana büyük katkısı var iyi tecrübeler kazandım.bu tecrübeler bana başarıyı getirecek.
    E.Taner:Peki hocam takip edebildiğimiz kadarıyla Ada'da da hakem hataları var...
    E.Gülşen:Tabi ki Ercan hatta şunu söyleyebilirim Türkiye'den fazla oluyor burda hatalar ancak Türkiye'deki kadar konuşulmuyor.Aslında bizim de çok canımız yanıyor.Kısıtlı konuşabiliyoruz.Yoksa federasyon gerekli uyarı gerekli dilde hemen yapıyor.
    E.Taner:Peki hocam transfer yeni sezonda almayı düşündüğünüz isimler var mı?
    E.Gülşen:Tabi kide en son Taylor'u Manchester United'a sattık.İyi bir gelir sağladık.Gelicek sezon Uefa'da yer alırsak iyi bir golcümüz olmalı izlediğimiz oyuncular var.
    E.Taner:İsim alabilirmiyiz hocam?
    E.Gülşen:İsim veremem ancak Alman bir oyuncu gelecekte iyi işler yapacağına inandığımız bir oyuncu.
    E.Taner:Pavlidis ve Ferreira takıma çabuk uyum sağladı.Ya Volkan Babacan?
    E.Gülşen:Volkan'ın çalışma izni çıkmadı.Onu tekrar Türkiye'ye yollamak istiyorum ondan yararlanamadığım için üzgünüm.
    E.Taner:Hocam Football Manager oyunu var biliyormusunuz menajerlik yapılan bir oyun.
    E.Gülşen:Hadi yaa.Bilmiyordum ancak en kısa zamanda alacağım bu yoğun tempoda boş zaman bulursam oynamaya çalışacağım.
    E.Taner:Teşekürler hocam tekrar görüşmek üzere

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

çok güzel olmuş röportaj falan komik olmuş
    100.yıl önce doğdu şanlı efsane...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---WİGAN'A PUAN KAYBI----
    Fulham kendi sahasında oynadığı maçta iyi oynamasına karşın 36 yaşındaki Roy Carroll'u bir türlü geçemedi.Maç 0-0 sonuçlandı.

Bu beraberlik Fulham için kötü oldu ve 8.liğe düştü.Şimdi Sheffield maçını düşünmeliler.

---FA CUP'TA SÜRPRİZ---
    Fulham Fa Cup'ta karşılaştığı rakibi Porstmouth karşısında maça iyi başladı.27.dakikada rakipten James'in atılması Fulham'ı iyice rahatlattı.Ancak Fulham bir türlü gol bulamıyordu.80 dakikada Harewood uzaktan vuruşuyla Porstmouth'u öne geçirdi ve 10 kişi Porstmouth Fulham'ı elemeyi başardı.Erdi Gülşen ise''İki maçtır çok kötü gidiyoruz.Manchester United maçına kadar 3 maçımız var o maça kadar bir galibiyet serisi yakalamak istiyoruz''dedi.

---TRANSFER DOSYASI---
    Fulham genç kaleci Volkan Babacan'ı 6 Milyon TL karşılığında Panathinaikos takıma sattı.

JEROEN DROST FULHAM'DA
    Fulham Erdi Gülşen'in eski öğrencilerinden Drosrt ile anlaştı.Bonservisi elinde olan oyuncu kulübe bedavaya gelmiş oldu.Ancak transferin sezon sonu gerçekleşeceği bildirildi.Drost Manu'ya giden Andy Taylor'un yerinde sol bek görev alıyor.

TORJE FULHAM'DA
    Deportivo'da forma giyen sağ kanat oyuncusu sezon son Fulham'a geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

bu son iki maç kötü olmuş umarım yeni transferlerin başarılı olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Man.Utd'i yenersen...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---BİR ŞOKTA SHEFFİELD DEPLASMANINDAN---
    Fulham ligde 15.sırada bulunan Sheffield'a 2-1 mağlup oldu.Belay'ın golüyle öne geçen Sheffield ilk yarıyı bu skorla tamamladıktan sonra 67.dakikada Bassong'un inanılmaz hatasını değerlendiren Aliadiere durumu 2-0 yaptı.71.dakikada bu sefer Sheffield'ın oyuncusu Parkes'in hatasını iyi değerlendiren Colins John durumu 2-1 yaptı ancak daha sonraki çabalar golü getirmedi.Maç bu skorla sona erdi.

Birazdan Crystal Palace maçı geliyor...Artık o maçı kesnilikle kazanmalıyım.

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

yok artık yine mi yenilgi?seneye kesin iyi transferler yapman lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

---BU SEFER GALİBİYET---
    Fulham baştan sona üstün oynadığı maçta 3-0 gibi rahat bir skor aldı.

---BİRMİNGHAM ŞOKU---
    Fulham Manu maçı öncesi oynadğı Birmingham maçında 33.dakikada 1-0 geriye düştü bu golün şokunu atlamadan 35.dakikada 2. gol geldi.Fulham'ın golü 71'de Maccari'den geldi.Ancak bu gol yetmedi Birmingham 3'ü bularak 3-1 geçti.

-------TRANSFER DOSYASI------
    Jimenez Middlesbrough'da

Fulham'ın başarılı sağ kanat oyuncusu Jimenez 21M TL'ye Middlesbrough'a transfer oldu.

Polak Fulham'da

Lecce'nin ekonomik krize girmesi sonucu bu oyuncuyla ciddi şekilde ilgilenen Fulham 4.4M TL karşılığında oyuncuyu renklerine bağladı.

Son transferler güzel olmuş.Devamını bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Kadifekale

Jan polak iyi bir transfer olmuş ayrıca 21M TL ye iyi satmışsın Jimenez'i

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

----YİNE AYNI TARİFE---
    Fulham Manu karşısında üstün oynamasına rağmen golü bulmadı rakip takım kontradan bulduğu gollerle yine 2-0 geçti Fulham'ı.Kaleci Kuszchak'ın performansı göz dolrdurdu.

---IPSWİCH'TEN BİR PUAN----
    Fulham İpsiwich deplasmanından 1 puanla dönerken rakip takım kalecisi Foster mükemmel kurtarışlar yaptı.

Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım bana karşı neredeyse tüm kaleciler mükemmel oynuyor.

Hocam dedigim gibi sen bu isi birak.Harbiden sende is yok. Su an Besiktas tayim ben. o bitince tottenham ile kariyere baslicam.Onu da burda yayinlamayi dusunuorum. Beni bi izle sonra gor bakiyim kaleciler nasil geciliomus menajer nasil olunuyomus

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by joelrifkin View Post
    Hocam dedigim gibi sen bu isi birak.Harbiden sende is yok. Su an Besiktas tayim ben. o bitince tottenham ile kariyere baslicam.Onu da burda yayinlamayi dusunuorum. Beni bi izle sonra gor bakiyim kaleciler nasil geciliomus menajer nasil olunuyomus
    bırak bu işleri şuan ligde 7.yim ve intertoto garanti adamların heykelimi dikmediği kaldı.

biz senin arkandayız... çatlak seslere kulak verme
    Ayrıca heykelini onlar dikmezse biz dikeriz...

Quote Originally Posted by fmsmyrna View Post
    bırak bu işleri şuan ligde 7.yim ve intertoto garanti adamların heykelimi dikmediği kaldı.
    Senin heykelini dikecekler ha. O zaman Fulham yoneticileri futboldan anlamio derim.cok yeteneksizsin

Erdi Goksen Ingiliz mafyasi tarafindan kacirildi galiba.Bayadir ortada yok.
    Eee adamlarda hakli. Artik basari istiyolar ve menajerle olmayacagini anlamislar

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

İyi bi kalecimi alsan Kaleciler süper oynamış maşallah

ha turkce yi nerden indiriyorsunuz...

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Wink

Arkadaşım adamın takımı Fulham.Sen Fulham'la hiç birşey yapamazsın.Adamda alsın Tottenham'ı gör o zaman.Çok iyi gidiyorsun sen Erdi.Devam et arkandayız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Adam Mourinho'nun büyümüşte küçülmüş hali gibi. Sanki sen oynuyorsun maçı..Forvet oyuncusuymuş gibi bir de kaleciler nasıl geçiliyormuş falan diyor..

Nesil
    2007
    Yer
    şehzadelerr kentiiii

arkadaşım tbr ederim seni
    çok ii gidiosun premier lig gerçekten zor bi lig
    hem tkm deiştirmek çok güsel gerçek hayattaki gibi oluo
    devamınıı bekliorum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

teşekkürler arkadaşlar bir ara yayınlamayı durdurmayı düşünmüştüm ancak şimdi yayınlamaya devam etmeyi düşünüyorum yakında...

Hocam yayina devam kararini gozden gecir derim. Bu is sana gore deil. Bu arada bana laf atan arkadaslarla istedikleri kariyeri yaparim. Ve diyorum ki hic kimsenin sansi yok

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şimdilik kariyere devam etmeyeceği için konu kilitlenmiştir. Devam etmek istediğinde konu tekrar açılacaktır...
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri