1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Team instructions

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Team instructions

arkadaslar..bu defensive line ve time wasting...nasil yapsam??karar veremedim..2 sine de hic dokunmadim..tavsiyeniz var mi??gerci time wasting(zaman gecirme)yapmayi pek dusunmuyorum..ama defansi cikarmak..olabilir..ofsayt taktigi yaptigim icin belki ise yarar..yardimci olursanız sevinirim..

Ofsayt taktiği uyguluyorsan defans çizgini ilerletmen lazım. Ama elindeki defans oyuncuları fazla hızlı değilse defans çizgini geride tutman lazım yoksa oyuncuların hızlı atak adamlarının tozunu yutar
    Elinde top yeteneği yüksek oyuncuların varsa "Time wasting" uygulayabilirsin. Özellikle kafa kafaya oynadığın bir maçta 1 farkla öndeysen, son 10 dakika tempo yavaş, time wasting yoğun yaparsan oldukça işine yarar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

peki..closing down often desem...benım bıldıgım adamlar cok cabuk yorulur boyle yaparsam..tavsiye?

çabuk yorulur ama skor olarak da döner

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

defensive line her zaman deep olsun time wasting i öne geçince yaparsın normalde rarely olsun ofsayt taktiğini yapmanı hiç tavsiye etmem ofsayt yapçaz diye adamları boş bırakıyolar bi de birisii ofsaytı bozuyo çok kolay gol yiyebilirsiniz

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

rakip takımı arastır forvetleri agır ise defansı öne cıkartabilirsin ama karsı takımda suratli forvet varken defansı öne cıkartman tamamen kumar olur ayrıca ofsayt taktigi de bence kullanma çok adam kaçırıyorlar

7. Default

sw(sweeper) kullanıyorsan ofsayt taktiği zaten yapamazsın ama arkadaşların dediği gibi ofsayt taktiği yapacaksan defensive line push up olmalı

Mesaj Yetkileri